' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110039 - 1.TC Humenné
Miesto konania (adresa dvorcov):Chemlonská 2, Humenné
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Pavlovčík Milan (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Matta Marcel (C)   
Termín od:13.05.2023 Termín do:16.05.2023
Kontakt:Ing. Milan Pavlovčík
Kontakt tel.:mobil - 0903910526,
Kontakt e-mail:mip.ten@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 05. 2023 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-12.05.2023 9:00v mieste konania
mladšie žiačky4824-12.05.2023 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Milan Pavlovčík, ZVR: Marcel Matta
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (príp. sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu: SK29 0900 0000 0000 8213 9566.

Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. žiactva, musia byť na majstrovstvá Slovenska prihlásení v termíne (najneskôr do 15. 5. 2023).  

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Michal Gallo 
   13.05.2023 09:00
2. BYE 
 
3. Samuel Mišík 
   13.05.2023 09:00
4. BYE 
 
5. Alessandro Thern 
   13.05.2023 09:00
6. Alex Brejka 
 
7. Minh Tiep Nguyen Huu 
   13.05.2023
8. BYE 
 
9. Jacob Hrbka Chlopčík 
   13.05.2023 12:00
10. BYE 
 
11. Adam Mihaľ 
   13.05.2023 09:00
12. BYE 
 
13. Tomáš Hradický 
   13.05.2023 10:00
14. BYE 
 
15. (5-8)Samuel Saluga 
   13.05.2023 10:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Dominik Štofan 
   13.05.2023 10:00
18. BYE 
 
19. Matej Puškár 
   13.05.2023 10:00
20. BYE 
 
21. Alex Leško 
   13.05.2023 09:00
22. Tadeáš Servátka 
 
23. Leonard Pagurko 
   13.05.2023 12:00
24. BYE 
 
25. Martin Ferencz 
   13.05.2023 12:00
26. BYE 
 
27. Richard Martančík 
   13.05.2023 09:00
28. Šimon Semančík 
 
29. Matej Kovalčík 
   13.05.2023 10:00
30. BYE 
 
31. BYE 
   13.05.2023 10:00
32. (5-8)Matúš Lukča 
 
33. BYE 
   13.05.2023 10:00
34. (5-8)Samuel Naď 
 
35. BYE 
   13.05.2023 10:00
36. Róbert Polak 
 
37. Tomáš Princ 
   13.05.2023 09:00
38. Dionýz Štalmach 
 
39. BYE 
   13.05.2023 12:00
40. Adam Polák 
 
41. BYE 
   13.05.2023 12:00
42. Martin Kertis 
 
43. Emanuel Kalanin 
   13.05.2023 09:00
44. Kristián Mihók 
 
45. BYE 
   13.05.2023 10:00
46. Filip Šimko 
 
47. BYE 
   13.05.2023 10:00
48. (3-4)Samuel Šesták 
 
49. BYE 
   13.05.2023 10:00
50. (5-8)Adam Kunovjánek 
 
51. BYE 
   13.05.2023 10:00
52. Tobias Čuchran 
 
53. Ján Dorko 
   13.05.2023 09:00
54. Teodor Orinín 
 
55. BYE 
   13.05.2023 12:00
56. Nino Lipinský 
 
57. BYE 
   13.05.2023 12:00
58. Tomáš Kazimír 
 
59. Martin Samuel Šabľa 
   13.05.2023 09:00
60. Maximilian Kimak 
 
61. BYE 
   13.05.2023 10:00
62. Martin Klobušník 
 
63. BYE 
   13.05.2023 10:00
64. (2)Sebastián Janda 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Gallo M.  Janda S. 
   13.05.2023
2. BYE 
 
3. Kalanin E.  Puškár M. 
   13.05.2023
4. Kazimír T.  Polak R. 
 
5. (3-4)Kimak M.  Saluga S. 
   13.05.2023
6. BYE 
 
7. Thern A.  Naď S. 
   13.05.2023
8. Orinín T.  Polák A. 
 
9. Štalmach D.  Pagurko L. 
   13.05.2023
10. Mihók K.  Semančík Š. 
 
11. BYE 
   13.05.2023
12. (3-4)Kunovjánek A.  Mišík S. 
 
13. Ferencz M.  Šimko F. 
   13.05.2023
14. Čuchran T.  Lipinský N. 
 
15. BYE 
   13.05.2023
16. (2)Šesták S.  Štofan D. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Gallo Michal31.10.20232011M-ch1.TK Rožňava 5
2 Janda Sebastián31.10.20232011M-chTJT Michalovce 9
3 Štofan Dominik31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice 10
4 Šesták Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice 15
5 Saluga Samuel31.10.20242012M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 17
6 Naď Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice 22
7 Kunovjánek Adam31.10.20232011M-chTJT Michalovce 23
8 Lukča Matúš31.10.20232011M-chTJ Sokol Prešov 26
9 Nguyen Huu Minh Tiep31.10.20232011M-chTenisová akadémia Prešov 29
10 Mišík Samuel31.10.20232011M-chTK Profitennis Academy Prešov 31
11 Kimak Maximilian31.10.20242012M-chTJT Michalovce 42
12 Kazimír Tomáš31.10.20242012M-chTenis Komplex Košice 48
13 Hradický Tomáš31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice 53
14 Pagurko Leonard31.10.20232011M-chTJ Sokol Prešov 55
15 Mihók Kristián31.10.20242012M-chMŠK Poprad-Tatry 56
16 Dorko Ján31.10.20232011M-chTK Profitennis Academy Prešov 74
17 Polak Róbert31.10.20242012M-chTenis Komplex Košice 87
18 Hrbka Chlopčík Jacob31.10.20232011M-chTenisová akadémia Prešov 89
19USPSemančík Šimon31.10.20232011M-chMŠK Poprad-Tatry 93
20 Puškár Matej31.10.20242012M-ch1.TC Humenné 108
21USPMihaľ Adam31.10.20242012M-chTK GSM Prešov 120
22USPServátka Tadeáš31.10.20232011M-chTK GSM Prešov 144
23REGPolák Adam31.10.20232011M-ch1.TC Humenné 144
24 Kovalčík Matej31.10.20242012M-chTenisová akadémia Prešov 157
25USPOrinín Teodor31.10.20242012M-ch1.TC Humenné 167
26 Princ Tomáš31.10.20242012M-chTenis Komplex Košice 167
27 Leško Alex31.10.20232011M-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 190
28 Thern Alessandro31.10.20242012M-chTKM Betliar  
29 Štalmach Dionýz31.10.20242012M-chTJ Sokol Prešov  
30 Čuchran Tobias31.10.20232013De-chTKM Betliar  
31 Šimko Filip31.10.20232013De-chTJT Michalovce  
32 Lipinský Nino31.10.20232013De-ch1.TC Humenné  
33 Ferencz Martin31.10.20232013De-chTK Mladosť Košice  
34 Kalanin Emanuel31.10.20232013De-ch1.TC Humenné  
35 Brejka Alex31.10.20232013De-chMŠK Poprad-Tatry  
36 Šabľa Martin Samuel31.10.20232013De-chTK Mladosť Košice  
37 Klobušník Martin31.10.20242012M-chTK Mladosť Košice  
38 Martančík Richard31.10.20232013De-chMŠK Poprad-Tatry  
39USPKertis Martin31.10.20242012M-chTJT Michalovce  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Brejka Hugo09. 05. 2023 19:432013De-chMŠK Poprad-Tatry  
2Ganaj Samuel10. 05. 2023 21:392011M-ch1.TC Humenné 38
3Herdický Martin11. 05. 2023 06:492013De-chTJ Sokol Prešov  
4Kišš Jakub10. 05. 2023 19:192011M-chMŠK Poprad-Tatry 92
5Lichvár Adam11. 05. 2023 21:102011M-chTenisová akadémia Prešov 45
6Lukáč Richard11. 05. 2023 21:102011M-chMŠK Poprad-Tatry 144
7Paulík Šimon11. 05. 2023 08:122011M-chTKM Betliar 69


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk