www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Názov turnaja:CT
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok, D.Makovického 26
Trieda:Turnaje detí do 10 rokov Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Dujava Dušan (C) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Virág Jozef (A)   
Termín od:24.06.2023 Termín do:25.06.2023
Kontakt:Jozef Virág
Kontakt tel.:mobil - 905160969,
Kontakt e-mail:rbktenis@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 06. 2023 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
deti - chlapci3216-23.06.2023 8:30TK Ružomberok
deti - dievčatá3216-23.06.2023 10:30TK Ružomberok

Poznámky:

rozpis, výsledky CH / výsledky D, správa
VR: Dušan Dujava, ZVR: Jozef Virág

Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Ďuriš Tomáš 
    
2. BYE 32  16  8  SF  F 
 
3. Tonhajzer Lukáš 
    
4. BYE 32  16  8  SF  F 
 
5. Nemec Adam 
   6:1  
6. Kholodnyak Daniel 32  16  8  SF  F 
 
7. Malec Šimon 
    
8. BYE 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Kišša Tobias 
    
10. BYE 32  16  8  SF  F 
 
11. Erdogan Sami 
    
12. BYE 32  16  8  SF  F 
 
13. Firit Colin 
    
14. BYE 32  16  8  SF  F 
 
15. BYE 
    
16. Žipaj Samuel 32  16  8  SF  F 
 
17. BYE 
    
18. Mihalčatin Marián 32  16  8  SF  F 
 
19. Schudich Samuel 
   6:0  
20. Holinec Lukáš 32  16  8  SF  F 
 
21. BYE 
    
22. Črep Tobias 32  16  8  SF  F 
 
23. BYE 
    
24. (3-4)Nociar Leon 32  16  8  SF  F 
 
25. BYE 
    
26. Janec Marek 32  16  8  SF  F 
 
27. Bogner Leon 
   6:4  
28. Frič Jozef 32  16  8  SF  F 
 
29. BYE 
    
30. Zimáň Andrej 32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
    
32. (2)Húsenica Matúš 32  16  8  SF  F 

Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Holinec L.  Kholodnyak D. 
    
2. BYE 8  SF  F 
 
3. Schudich S.  Zimáň A. 
   10:5  
4. Ďuriš T.  Húsenica M. 8  SF  F 
 
5. Tonhajzer L.  Janec M. 
   10:6  
6. Nociar L.  Malec Š. 8  SF  F 
 
7. BYE 
    
8. (2)Nemec A.  Mihalčatin M. 8  SF  F 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Erdogan Sami31.10.2023 !!!2013M-chTK Ružomberok  
2 Zimáň Andrej31.10.2023 !!!2014De-chTK Tvrdošín  
3 Holinec Lukáš31.10.20252013M-chTK Žilina  
4 Nemec Adam31.10.20252013M-chTK Žilina  
5 Ďuriš Tomáš31.10.20252013M-chTK Hradová Lučenec  
6 Schudich Samuel31.10.20242015De-chFresh club Zvolen  
7 Mihalčatin Marián31.10.20242014De-chTK Žilina  
8 Nociar Leon31.10.20242014De-chTK Ružomberok  
9 Húsenica Matúš31.10.20242014De-chMŠK Poprad-Tatry  
10 Frič Jozef31.10.20242014De-chTK Liptovské Sliače  
11 Janec Marek31.10.20252013M-chTK Kysucké Nové Mesto  
12 Črep Tobias31.10.20242014De-chTK Ružomberok  
13 Kholodnyak Daniel31.10.20242014De-chTK Žilina  
14 Tonhajzer Lukáš31.10.20252013M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča  
15 Žipaj Samuel31.10.20252013M-chTK Ružomberok  
16 Kišša Tobias31.10.20242014De-chTK Ružomberok  
17 Malec Šimon31.10.20242014De-chMŠK Poprad-Tatry  
18 Bogner Leon31.10.20252013M-chTK Čingov 2008 Smižany  
19 Firit Colin31.10.20252013M-chTK AS Trenčín  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bohát Sebastián20. 06. 2023 07:392015De-chTK Slávia SPU Nitra  
2Hlucháň Teodor14. 06. 2023 11:402014De-chTK AS Trenčín  
3Kostoláni Vincent22. 06. 2023 06:132014De-chFresh club Zvolen  
4Kubala Alex19. 06. 2023 11:222014De-chBenet LTC Bytča  
5Martančík Richard21. 06. 2023 14:542013M-chMŠK Poprad-Tatry  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk