www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Názov turnaja:CT
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok, D.Makovického 26
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Madliak Martin (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Dujava Dušan (C)   
Termín od:15.08.2023 Termín do:17.08.2023
Kontakt:Jozef Virág
Kontakt tel.:mobil - 905160969,
Kontakt e-mail:rbktenis@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 08. 2023 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-14.08.2023 9:00TK Ružomberok
mladšie žiačky4824-14.08.2023 9:00TK Ružomberok

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martin Madliak, ZVR: Dušan Dujava

Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Lichvár Adam 
   15. 08. 2023 11:00
2. BYE 32  16  8  SF  F 
 
3. Kováčik Šimon 
   6:0 6:1 15. 08. 2023 08:30
4. Kišš Jakub 32  16  8  SF  F 
 
5. Brutenič Marko 
   6:0 7:5 15. 08. 2023 08:30
6. Caputo Giuliano 32  16  8  SF  F 
 
7. Podhradský Bruno 
   6:1 7:5 15. 08. 2023 08:30
8. (5-8)Paulík Šimon 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Kazimír Tomáš 
   6:0 6:0 15. 08. 2023 08:30
10. Vrábel Viliam 32  16  8  SF  F 
 
11. Semančík Šimon 
   6:2 6:2 15. 08. 2023 08:30
12. Vrško Lukáš 32  16  8  SF  F 
 
13. Marčišin Andrej 
   6:3 0:6 6:1 15. 08. 2023 08:30
14. Čuchran Tobias 32  16  8  SF  F 
 
15. Brejka Hugo 
   6:1 6:0 15. 08. 2023 08:30
16. (5-8)Polak Róbert 32  16  8  SF  F 
 
17. (5-8)Hradický Tomáš 
   skr15. 08. 2023 08:30
18. odhlásený 1 po vyžrebovaní 32  16  8  SF  F 
 
19. Flašík Eduard 
   6:1 1:0 skr 
20. Herdický Martin 32  16  8  SF  F 
 
21. Brejka Alex 
   6:0 6:0 15. 08. 2023 09:45
22. Laurinec Tomáš 32  16  8  SF  F 
 
23. BYE 
   15. 08. 2023 11:00
24. (3-4)Šupica Marko 32  16  8  SF  F 
 
25. (5-8)Juríček Jáchym 
   6:2 6:1 15. 08. 2023 09:45
26. Holinec Lukáš 32  16  8  SF  F 
 
27. Dubovec Ivan 
   6:3 6:0 15. 08. 2023 09:45
28. Baťala Branislav 32  16  8  SF  F 
 
29. Marcinčin Michal 
   7:6(2) 1:6 6:4 15. 08. 2023 09:45
30. Kollár Danny 32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
   15. 08. 2023 11:00
32. (2)Kurhajec Marián 32  16  8  SF  F 

Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Šupica M.  Juríček J. 
   15. 08. 2023 00:00
2. BYE 16  8  SF  F 
 
3. Brutenič M.  Kurhajec M. 
   15. 08. 2023 00:00
4. BYE 16  8  SF  F 
 
5. (3-4)Semančík Š.  Kišš J. 
   15. 08. 2023 00:00
6. BYE 16  8  SF  F 
 
7. Vrábel V.  Holinec L. 
   6:2 6:0 15. 08. 2023 00:00
8. Kollár D.  Kollár J. 16  8  SF  F 
 
9. Čuchran T.  Brejka A. 
   4:6 6:4 10:7 15. 08. 2023 00:00
10. Marčišin A.  Baťala B. 16  8  SF  F 
 
11. BYE 
   15. 08. 2023 00:00
12. (3-4)Marcinčin M.  Paulík Š. 16  8  SF  F 
 
13. Madliak M.  Podhradský B. 
   6:0 6:0 15. 08. 2023 00:00
14. Kováčik Š.  Hradický T. 16  8  SF  F 
 
15. BYE 
   15. 08. 2023 00:00
16. (2)Polak R.  Kazimír T. 16  8  SF  F 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Lichvár Adam31.10.20252011S-chTJ Sokol Prešov 45
2 Kurhajec Marián31.10.20242012M-chTK Slovan Bratislava 47
3 Kazimír Tomáš31.10.20242012M-chTenis Komplex Košice 48
4 Šupica Marko31.10.20242012M-chTKM Martin 51
5 Hradický Tomáš31.10.20252011S-chTC Slávia UPJŠ Košice 53
6 Paulík Šimon31.10.20252011S-chTKM Betliar 69
7 Juríček Jáchym31.10.20242012M-chTK Žilina 72
8 Polak Róbert31.10.20242012M-chTenis Komplex Košice 87
9 Kišš Jakub31.10.20252011S-chMŠK Poprad-Tatry 92
10 Semančík Šimon31.10.20252011S-chMŠK Poprad-Tatry 93
11 Marcinčin Michal31.10.20242012M-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 96
12 Laurinec Tomáš31.10.20242011S-chTK Ružomberok 167
13 Baťala Branislav31.10.20242012M-chTK Skalka Nitra 190
14 Kováčik Šimon31.10.20252013M-chTK Slávia STU Bratislava  
15 Čuchran Tobias31.10.20252013M-chTKM Betliar  
16 Herdický Martin31.10.20252013M-chTJ Sokol Prešov  
17 Marčišin Andrej31.10.20252013M-chTK Tennis Classic Bratislava  
18 Vrábel Viliam31.10.20252013M-chTK Žilina  
19 Brutenič Marko31.10.20252013M-chTK Slovan Bratislava  
20 Vrško Lukáš31.10.20252011S-chTK Elán Veľký Krtíš  
21 Flašík Eduard31.10.20242011S-chTK F1 Poprad  
22 Brejka Hugo31.10.20252013M-chMŠK Poprad-Tatry  
23 Dubovec Ivan31.10.2023 !!!2011S-chStredoslovenský tenisový zväz  
24 Caputo Giuliano31.10.20242012M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
25 Brejka Alex31.10.20252013M-chMŠK Poprad-Tatry  
26 Holinec Lukáš31.10.20252013M-chTK Žilina  
27 Podhradský Bruno31.10.20252013M-chTK Žilina  
28 Kollár Danny31.10.20252013M-chTK Tennis Classic Bratislava  
29 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20242013M-chSlovenský tenisový zväz  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Kollár Johnny15. 08. 20232011S-chTK Tennis Classic Bratislava 30
2Madliak Matúš15. 08. 20232013M-chTK Ružomberok  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Čellár Martin04. 08. 2023 13:322011S-chŠport Park Lúčky 6
2Ďuriš Tomáš15. 08. 2023 08:442013M-chTK Hradová Lučenec  
3Húsenica Ľuboš04. 08. 2023 15:522012M-chMŠK Poprad-Tatry 35
4Kunovjánek Adam29. 07. 2023 08:312011S-chTK DRANaM Košice 23
5Lipinský Nino02. 08. 2023 18:032013M-ch1.TC Humenné  
6Lovaš Simon23. 07. 2023 18:092011S-chTK Tlmače 157
7Mihók Kristián04. 08. 2023 07:382012M-chMŠK Poprad-Tatry 56
8Noga Oliver07. 08. 2023 15:442012M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 41
9Ondik Michal21. 07. 2023 10:042011S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 19
10Šatánek Jakub16. 07. 2023 19:072012M-chTK Petržalka  
11Šimko Filip19. 07. 2023 15:132013M-chTJT Michalovce  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk