www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Názov turnaja:CT
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok, D.Makovického 26
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Madliak Martin (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Virág Jozef (A)   
Termín od:20.07.2023 Termín do:23.07.2023
Kontakt:Jozef Virág
Kontakt tel.:mobil - 905160969,
Kontakt e-mail:rbktenis@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2023 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenci4824-19.07.2023 9:00TK Ružomberok
dorastenky4824-19.07.2023 9:00TK Ružomberok

Poznámky:

rozpis, časový harmonogram a poradie zápasov, správa, vyhodnotenie
VR: Martin Madliak, ZVR: Jozef Virág

Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Margočová Lara 
   20. 07. 2023 12:15
2. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
3. Macková Ema 
   20. 07. 2023 12:15
4. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
5. Kováčová Emília 
   3:6 6:3 7:6(5) 20. 07. 2023 11:00
6. Velits Natalie 64  32  16  8  SF  F 
 
7. (9-16)Cinkaničová Stella 
   20. 07. 2023 13:30
8. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
9. (9-16)Husárová Silvia 
   20. 07. 2023 13:30
10. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
11. Tomašovičová Lea 
   7:6(2) 6:1 20. 07. 2023 11:00
12. Trebuľová Timea 64  32  16  8  SF  F 
 
13. Ifailova Oleksandra 
   6:0 6:1 20. 07. 2023 11:00
14. Andrejková Sophia 64  32  16  8  SF  F 
 
15. (5-8)Jalčová Diana 
   20. 07. 2023 13:30
16. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
17. (3-4)Vallová Marianna 
   20. 07. 2023 12:15
18. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
19. Georgievska Hana 
   20. 07. 2023 12:15
20. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
21. Červenková Sofia 
   6:2 6:1 20. 07. 2023 11:00
22. Pauková Sofia 64  32  16  8  SF  F 
 
23. (9-16)Kozmová Lujza 
   20. 07. 2023 13:30
24. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
25. (9-16)Bab Dominika Elizabeth 
   20. 07. 2023 13:30
26. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
27. Jakubcová Katarína 
   6:3 1:6 6:0 20. 07. 2023 11:00
28. Adamcová Petra 64  32  16  8  SF  F 
 
29. Zitová Tamara 
   20. 07. 2023 12:15
30. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
   20. 07. 2023 12:15
32. (5-8)Kolodžejová Lea 64  32  16  8  SF  F 
 
33. BYE 
   20. 07. 2023 13:30
34. (5-8)Tóth Lilla 64  32  16  8  SF  F 
 
35. Gejdošová Sára 
   4:6 6:2 6:1 20. 07. 2023 11:00
36. Bočáková Nina 64  32  16  8  SF  F 
 
37. Rudzíková Sofia Elizabeth 
   6:0 6:1 20. 07. 2023 11:00
38. Vallová Karin 64  32  16  8  SF  F 
 
39. BYE 
   20. 07. 2023 13:30
40. (9-16)Daubnerová Ivana 64  32  16  8  SF  F 
 
41. BYE 
   20. 07. 2023 14:45
42. (9-16)Andrusová Juliana 64  32  16  8  SF  F 
 
43. Zathurecká Zoja 
   6:3 6:2 20. 07. 2023 12:15
44. Mešková Ema 64  32  16  8  SF  F 
 
45. BYE 
   20. 07. 2023 12:15
46. Trabalíková Monika 64  32  16  8  SF  F 
 
47. BYE 
   20. 07. 2023 12:15
48. (3-4)Karasová Emma 64  32  16  8  SF  F 
 
49. BYE 
   20. 07. 2023 14:45
50. (5-8)Zapletalová Alexandra 64  32  16  8  SF  F 
 
51. Fuchs Vivien 
   6:4 6:0 20. 07. 2023 12:15
52. Morháčová Miriam 64  32  16  8  SF  F 
 
53. Bohunčáková Stela 
   6:1 6:2 20. 07. 2023 12:15
54. Vrtichová Júlia 64  32  16  8  SF  F 
 
55. BYE 
   20. 07. 2023 14:45
56. (9-16)Kubalová Kristína 64  32  16  8  SF  F 
 
57. BYE 
   20. 07. 2023 14:45
58. (9-16)Borguľová Sandra 64  32  16  8  SF  F 
 
59. Duchovny Kristína 
   6:1 6:0 20. 07. 2023 12:15
60. Troshyna Mariia 64  32  16  8  SF  F 
 
61. BYE 
   20. 07. 2023 12:15
62. Petríková Dominika 64  32  16  8  SF  F 
 
63. BYE 
   20. 07. 2023 12:15
64. (2)Ferjaková Karin 64  32  16  8  SF  F 

Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Ferjaková K.  Kolodžejová L. 
   6:2 6:4  
2. Gejdošová S.  Mešková E. 16  8  SF  F 
 
3. Georgievska H.  Kováčová E. 
   6:2 6:3  
4. Fuchs V.  Bočáková N. 16  8  SF  F 
 
5. (3-4)Borguľová S.  Daubnerová I. 
   6:0 6:0  
6. Vrtichová A.  Rudzíková S. 16  8  SF  F 
 
7. Jakubcová K.  Velits N. 
   6:1 6:2  
8. Vallová M.  Vallová K. 16  8  SF  F 
 
9. Pauková S.  Bab D. 
   6:2 6:2  
10. Vrtichová J.  Duchovny K. 16  8  SF  F 
 
11. Červenková S.  Husárová S. 
   6:0 6:4  
12. (3-4)Petríková D.  Margočová L. 16  8  SF  F 
 
13. Jalčová D.  Cinkaničová S. 
   2:6 6:1 10:1  
14. Kubalová K.  Morháčová M. 16  8  SF  F 
 
15. Zathurecká Z.  Ifailova O. 
   2:6 6:0 10:8  
16. (2)Kozmová L.  Zapletalová A. 16  8  SF  F 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Margočová Lara31.10.20242006D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 21
2 Ferjaková Karin31.10.20242006D-dTenisová akadémia Prešov 23
3 Vallová Marianna31.10.20242006D-dTK Slávia STU Bratislava 24
4 Karasová Emma31.10.20242006D-dŠport Park Lúčky 27
5 Jalčová Diana31.10.20232007D-dTC Slávia UPJŠ Košice 29
6 Tóth Lilla31.10.20232007D-dTKM Betliar 32
7USPZapletalová Alexandra31.10.20242006D-dLieskovský tenisový klub-LTC 33
8 Kolodžejová Lea31.10.20242006D-dTenisová akadémia Prešov 37
9 Borguľová Sandra31.10.20232007D-dTC BASELINE Banská Bystrica 40
10 Husárová Silvia31.10.20232006D-dTK Hriňová 44
11 Kozmová Lujza31.10.20232007D-dTK Mladosť Košice 50
12 Daubnerová Ivana31.10.20242008D-dTK Slovan Bratislava 52
13 Bab Dominika Elizabeth31.10.20242008D-dTK Slovan Bratislava 53
14 Andrusová Juliana31.10.20242006D-dTK Slávia SPU Nitra 56
15 Kubalová Kristína31.10.20242008D-dTK Žilina 60
16 Cinkaničová Stella31.10.20242008D-dTK DRANaM Košice 71
17 Adamcová Petra31.10.20242008D-dTA M. Ryšavého Bojnice 73
18 Zitová Tamara31.10.20242008D-dTK Baník Prievidza 73
19 Petríková Dominika31.10.20242008D-dTC BASELINE Banská Bystrica 76
20 Tomašovičová Lea31.10.20232007D-dTK Slávia STU Bratislava 77
21 Ifailova Oleksandra31.10.20242008D-dTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 79
22 Morháčová Miriam31.10.20242008D-dTK Žilina 82
23 Pauková Sofia31.10.20242008D-dTK Rajec 83
24 Bohunčáková Stela31.10.20242008D-dMŠK Poprad-Tatry 94
25 Trebuľová Timea31.10.20242008D-dLieskovský tenisový klub-LTC 98
26 Jakubcová Katarína31.10.20232007D-dSTK Martin Priekopa 100
27 Vallová Karin31.10.20242008D-dTK Slávia STU Bratislava 106
28 Bočáková Nina31.10.20232008D-dTK AS Trenčín 108
29 Georgievska Hana31.10.20242008D-dTK Slávia STU Bratislava 110
30 Kováčová Emília31.10.20242008D-dTK Slovan Bratislava 120
31USPFuchs Vivien31.10.20232009S-dTK Nová Dubnica 122
32 Červenková Sofia31.10.20232009S-dTK Hriňová 169
33 Macková Ema31.10.20242008D-dFresh club Zvolen 188
34 Zathurecká Zoja31.10.20242008D-dTK Slovan Bratislava 229
35USPGejdošová Sára31.10.20232005D-dŠport Park Lúčky 275
36 Vrtichová Júlia31.10.20232007D-dTK Ružomberok 334
37USPMešková Ema31.10.20232005D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 367
38USPAndrejková Sophia31.10.20242008D-dTJ Sokol Prešov 367
39USPTrabalíková Monika31.10.20232008D-dŠport Park Lúčky 367
40USPTroshyna Mariia31.10.20232008D-dTK TENNis FUN B.Bystrica  
41USPVelits Natalie31.10.20232008D-dSTK Martin Priekopa  
42USPRudzíková Sofia Elizabeth31.10.20242012M-dTK Ružomberok  
43USPDuchovny Kristína31.10.20232008D-dTK Ružomberok  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Vrtichová Alica20. 07. 20232010S-dTK Ružomberok  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Ambrózová Ela17. 07. 2023 08:002008D-dTK DRANaM Košice 148
2Dimitrova Andrea16. 07. 2023 21:572009S-dTK Slávia SPU Nitra 184
3Gross Timea09. 07. 2023 10:552008D-dTK Mladosť Košice 38
4Hetešová Sophie10. 07. 2023 10:202006D-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 133
5Jávorková Karin14. 07. 2023 11:242006D-dTK ŠTK Šamorín 43
6Kašťáková Sára16. 07. 2023 09:222007D-dTK Kúpele Piešťany 31
7Konopková Nela18. 07. 2023 08:312006D-dTK HSC Piešťany 75
8Krajmer Karolína16. 07. 2023 23:452006D-dTKM - Tenisový klub Madunice 9
9Lalíková Michaela28. 06. 2023 06:232009S-dTK Hriňová 169
10Lišková Ema17. 07. 2023 08:472007D-dTK Baník Prievidza 113
11Mĺkva Terézia12. 07. 2023 12:502006D-dTK Kúpele Piešťany 18
12Mokrá Vanesa15. 07. 2023 13:472009S-dTK Baník Prievidza 142
13Palanová Adela09. 07. 2023 15:552009S-dOZ ŠK Odema Púchov  
14Petrášová Diana10. 07. 2023 11:382009S-dTA M. Ryšavého Bojnice 59
15Pirohová Dominika13. 07. 2023 18:412006D-dTK Slávia STU Bratislava 28
16Rablánska Flóra12. 07. 2023 17:352009S-dTenis team Nové Zámky 367
17Scheberová Lucia16. 07. 2023 21:222008D-dTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 83
18Švorcová Stella Izabela18. 07. 2023 12:142007D-dTK Kúpele Piešťany 35
19Uherčíková Alena19. 07. 2023 08:282009S-dTK Žilina 334
20Valenčíková Diana05. 07. 2023 10:592009S-dTK Senica 138
21Vargová Nina14. 06. 2023 19:072009S-dTenisová akadémia Prešov 176
22Vatlavicová Monika15. 07. 2023 21:402006D-dTK 77 Skalica 49
23Vavrová Yasmin09. 07. 2023 12:262007D-dTK Petržalka 30
24Zemanová Michaela27. 06. 2023 19:462008D-dTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 155


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk