Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110049 - TJ Sokol Prešov | |||
Názov turnaja: | O KRÁĽA A KRÁĽOVNÚ KURTU | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Štúrova 28b, 08001 Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavličko Peter (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | rozhodca bez licencie (A) | |||
Termín od: | 06.08.2022 | Termín do: | 08.08.2022 | |
Kontakt: | Peter Pavličko | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915917520, | |||
Kontakt e-mail: | sokolpresov@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 08. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 05.08.2022 10:00 | Štúrova 28/b, Prešov |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 05.08.2022 10:15 | Štúrova 28/b, Prešov |
Poznámky:
rozpis, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: Peter Pavličko
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mužík Hugo | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Lukča Matúš | ||||
6:1 6:0 | |||||
4. | Marcinčin Michal | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Štrba Filip Jan | |||
6:3 6:1 | |||||
6. | Pagurko Leonard | 16 8 SF F | |||
7. | Landa Richard | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | Mišík Samuel | 16 8 SF F | |||
9. | Saluga Samuel | ||||
7:5 6:1 | |||||
10. | Kimak Maximilian | 16 8 SF F | |||
11. | Dorko Ján | ||||
6:1 6:3 | |||||
12. | (3-4) | Kišac Filip | 16 8 SF F | ||
13. | Semančík Šimon | ||||
3:6 6:3 6:4 | |||||
14. | Kišš Jakub | 16 8 SF F | |||
15. | Kunovjánek Adam | ||||
6:4 3:2 skr | |||||
16. | (2) | Pollák Richard | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Landa R. Štrba F. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Semančík Š. Marcinčin M. | ||||
6:0 6:4 | |||||
4. | Lukča M. Saluga S. | 8 SF F | |||
5. | Kunovjánek A. Kimak M. | ||||
6:3 6:1 | |||||
6. | Mišík S. Dorko J. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Pagurko L. Kišac F. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Mužík Hugo | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 29 | ||||
2 | Pollák Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 35 | ||||
3 | Štrba Filip Jan | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 42 | ||||
4 | Kišac Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | ||||
5 | Saluga Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
6 | Mišík Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
7 | Kunovjánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | |||||
8 | Lukča Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
9 | Kimak Maximilian | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | |||||
10 | Pagurko Leonard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
11 | Dorko Ján | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
12 | Semančík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
13 | Landa Richard | 31.10.2023 !!! | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | |||||
14 | Kišš Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
15 | Marcinčin Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK RELAX Liptovský Mikuláš |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Homola Jakub | 28. 07. 2022 21:50 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 60 | ||||
2 | Lukáč Richard | 02. 08. 2022 13:38 | 2011 | S-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
3 | Mihók Matúš | 02. 08. 2022 18:10 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 26 | ||||
4 | Noga Oliver | 03. 08. 2022 11:46 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
5 | Töviš Boris | 26. 07. 2022 07:39 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 41 |