Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090074 - AŠK Skalica | |||
Názov turnaja: | SCHAEFFLER JUNIOR CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športová 54, 909 01 Skalica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zalubil Zdeněk (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Provazník Ľubomír (C) | |||
Termín od: | 12.03.2022 | Termín do: | 14.03.2022 | |
Kontakt: | Zdenek Zalubil | |||
Kontakt tel.: | byt - 034/6645809, zam. - 034/6961452, dv. - 034/6644422, fax - 034/6644422, mobil - 0911986284, | |||
Kontakt e-mail: | info@askskalica.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 03. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 11.03.2022 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Zalubil Zdeněk, ZVR: Provazník Ľubomír
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Krahulec Martin | |||
6:0 6:2 | |||||
2. | Fleischmann Jakub | 32 16 8 SF F | |||
3. | Rodek Alex | ||||
6:2 7:6(7) | |||||
4. | Rampach Šimon | 32 16 8 SF F | |||
5. | Bartovič Marko | ||||
6:4 6:0 | |||||
6. | Lukačeňa García Marek | 32 16 8 SF F | |||
7. | Luhový Ivan | ||||
6:3 6:0 | |||||
8. | (5-8) | Križan Richard | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Konderla Filip | |||
6:2 6:3 | |||||
10. | Matucha Ján | 32 16 8 SF F | |||
11. | Massalkhi Adam | ||||
6:1 6:3 | |||||
12. | Marko Martin | 32 16 8 SF F | |||
13. | Mačej Dominik | ||||
6:4 6:1 | |||||
14. | Matušík Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
15. | Lackovič Samuel | ||||
6:3 6:1 | |||||
16. | (5-8) | Andel Adam | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Faga Sebastián | |||
6:2 6:2 | |||||
18. | Verbovský Martin | 32 16 8 SF F | |||
19. | Voleček Patrik | ||||
6:0 6:0 | |||||
20. | Varinský Tibor | 32 16 8 SF F | |||
21. | Hlóska Viktor | ||||
6:2 6:0 | |||||
22. | Kováčik Juraj | 32 16 8 SF F | |||
23. | Zelenák Ivan | ||||
6:0 6:0 | |||||
24. | (3-4) | Kovář Gregor | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Krajčovič Tomáš | |||
6:0 6:0 | |||||
26. | Vancu Adrian | 32 16 8 SF F | |||
27. | Roman Filip | ||||
5:7 6:2 10:8 | |||||
28. | Jureňa Martin | 32 16 8 SF F | |||
29. | Richter Patrik | ||||
6:1 6:4 | |||||
30. | Halás Vladimír | 32 16 8 SF F | |||
31. | Kardoš Alex | ||||
6:1 6:0 | |||||
32. | (2) | Pajtáš Dávid | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mačej D. Pajtáš D. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Krajčovič T. Varinský T. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Kovář G. Richter P. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Konderla F. Lackovič S. | ||||
2:6 6:3 10:3 | |||||
8. | Jureňa M. Rampach Š. | 16 8 SF F | |||
9. | Faga S. Kováčik J. | ||||
6:1 6:1 | |||||
10. | Marko M. Danko D. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Andel A. Luhový I. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Massalkhi A. Kardoš A. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Matušík L. Križan R. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 14 | ||||
2 | Pajtáš Dávid | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 23 | ||||
3 | Kovář Gregor | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 35 | ||||
4 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 35 | ||||
5 | Križan Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 38 | ||||
6 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 42 | ||||
7 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 43 | ||||
8 | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 45 | ||||
9 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 49 | ||||
10 | Mačej Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 53 | ||||
11 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 54 | ||||
12 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 57 | ||||
13 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 59 | ||||
14 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 61 | ||||
15 | Massalkhi Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 66 | ||||
16 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 67 | ||||
17 | Verbovský Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 70 | ||||
18 | Kardoš Alex | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 72 | ||||
19 | Lukačeňa García Marek | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 73 | ||||
20 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 76 | ||||
21 | Kováčik Juraj | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 76 | ||||
22 | Halás Vladimír | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 79 | ||||
23 | Bartovič Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 102 | ||||
24 | USP | Matucha Ján | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 105 | |||
25 | USP | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 108 | |||
26 | USP | Varinský Tibor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 111 | |||
27 | USP | Voleček Patrik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | AŠK Skalica | 125 | |||
28 | USP | Rampach Šimon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 146 | |||
29 | USP | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 175 | |||
30 | USP | Marko Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 181 | |||
31 | USP | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 194 | |||
32 | Rodek Alex | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Piško Patrik | 26. 01. 2022 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 194 | |||||
2 | Danko Dami | 03. 02. 2022 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 194 | |||||
3 | Czinege Norbert | 20. 01. 2022 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
4 | Medvecký Matej | 17. 01. 2022 | 2009 | D-ch | Západoslovenský tenisový zväz | ||||||
5 | Lörinčík Max | 07. 02. 2022 | 2011 | S-ch | TK Petržalka |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adamović Andrej | 21. 02. 2022 18:52 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | |||||
2 | Bartovic Artur | 04. 03. 2022 14:24 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 73 | ||||
3 | Budoš Lukáš | 10. 03. 2022 07:35 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 131 | ||||
4 | Fašung Tomáš | 09. 03. 2022 23:57 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | ||||
5 | Gibala Dominik | 06. 03. 2022 08:50 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
6 | Gramblička Adam | 01. 03. 2022 14:46 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 118 | ||||
7 | Gróf Leonard | 09. 03. 2022 19:29 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 84 | ||||
8 | Jendrejský Nicolas | 12. 03. 2022 09:13 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 49 | ||||
9 | Kostolný Sebastián | 06. 03. 2022 23:14 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
10 | Krajčír Samuel Alexander | 09. 03. 2022 08:52 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 16 | ||||
11 | Kucharek Filip | 09. 03. 2022 14:38 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 51 | ||||
12 | Šimunič Martin | 09. 03. 2022 17:50 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
13 | Tóth Michal | 06. 03. 2022 14:43 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | 102 | ||||
14 | Urbánoš Filip | 08. 03. 2022 12:22 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 18 | ||||
15 | Vozár Samuel | 07. 03. 2022 09:52 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 24 |