' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok, D.Makovického 26
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Dujava Dušan (C) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Virág Jozef (A)   
Termín od:01.09.2022 Termín do:03.09.2022
Kontakt:Ing. Jozef Virág
Kontakt tel.:mobil - 0905160969,
Kontakt e-mail:rbktenis@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 08. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-31.08.2022 9:00TK Ružomberok
mladšie žiačky3216-31.08.2022 9:00TK Ružomberok

Poznámky:

rozpis, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: Dušan Dujava, ZVR: Jozef Virág

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Simona Ružičková 
   01.09.2022 09:00
2. BYE 
 
3. Petra Hrčková 
   01.09.2022 09:00
4. BYE 
 
5. Sofia Elizabeth Rudzíková 
   01.09.2022 09:00
6. Petra Mecková 
 
7. (5-8)Lea Valentová 
   01.09.2022 11:30
8. BYE 
 
9. (3-4)Martina Kaščáková 
   01.09.2022 11:30
10. BYE 
 
11. Amia Holienková 
   01.09.2022 09:00
12. Gabriela Purašiková 
 
13. Alica Beličáková 
   01.09.2022 09:00
14. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
15. BYE 
   01.09.2022 09:00
16. (5-8)Emma Böhmová 
 
17. BYE 
   01.09.2022 11:30
18. (5-8)Natalie Pokrývková 
 
19. Bianka Baňanková 
   01.09.2022 09:00
20. Nela Podhradská 
 
21. Lucia Páleníková 
   01.09.2022 09:00
22. Sofia Koščová 
 
23. BYE 
   01.09.2022 11:30
24. (3-4)Alica Vrtichová 
 
25. BYE 
   01.09.2022 12:45
26. (5-8)Nina Glázerová 
 
27. Uliana Gorielova 
   01.09.2022 09:00
28. Sofia Ťupeková 
 
29. Sarah Goffová 
   01.09.2022 09:00
30. Lenka Madliaková 
 
31. BYE 
   01.09.2022 12:45
32. (2)Nina Grešová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Ružičková S.  Böhmová E. 
   01.09.2022
2. BYE 
 
3. Vrtichová A.  Rudzíková S. 
   01.09.2022
4. Páleníková L.  Purašiková G. 
 
5. Holienková A.  Podhradská N. 
   01.09.2022
6. Madliaková L.  Gorielova U. 
 
7. Koščová S.  Pokrývková N. 
   01.09.2022
8. (2)Glázerová N.  Grešová N. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Ružičková Simona31.10.20242010M-dTK Žilina 34
2USPGrešová Nina31.10.20222010M-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 85
3 Vrtichová Alica31.10.20222010M-dTK Ružomberok 110
4 Kaščáková Martina31.10.20222010M-dTC BASELINE Banská Bystrica 120
5 Glázerová Nina31.10.20222010M-dTK Ladomerská Vieska 135
6 Böhmová Emma31.10.20232011M-dFresh club Zvolen  
7 Pokrývková Natalie31.10.20232011M-dTC BASELINE Banská Bystrica  
8 Koščová Sofia31.10.20232011M-dTK Žilina  
9 Valentová Lea31.10.20222012De-dLieskovský tenisový klub-LTC  
10 Beličáková Alica31.10.20222012De-dTK 1901 Spišská Nová Ves  
11 Goffová Sarah31.10.20222012De-dTJ Sokol Prešov  
12 Holienková Amia31.10.20232011M-dTK Žilina  
13 Rudzíková Sofia Elizabeth31.10.20222012De-dTK Ružomberok  
14USPHrčková Petra31.10.20232011M-dTK Ružomberok  
15 Podhradská Nela31.10.20232011M-dTK Žilina  
16 Madliaková Lenka31.10.20222012De-dTK Ružomberok  
17 Ťupeková Sofia31.10.20222012De-dTK Ružomberok  
18 Purašiková Gabriela31.10.20222010M-dTK Žilina  
19 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20222011M-dSlovenský tenisový zväz  
20 Mecková Petra31.10.20222012De-dTop tennis academy Zvolen  
21 Baňanková Bianka31.10.20232011M-dMŠK Poprad-Tatry  
22 Páleníková Lucia31.10.20232010M-dTK Ružomberok  
23 Gorielova Uliana31.10.20222011M-dLTK Liptovský Mikuláš  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Capandová Alexandra24. 08. 2022 07:362010M-dTK Žilina 49
2Čaplovičová Nina01. 08. 2022 13:162011M-dTK Žilina  
3Erdélyi Olívia23. 08. 2022 20:422011M-dTK DRANaM Košice  
4Ferková Vanesa29. 08. 2022 15:122011M-dTK Slávia STU Bratislava  
5Fialová Tamara27. 08. 2022 15:112012De-dTK Mladosť Košice  
6Hajdučková Stella28. 08. 2022 12:012012De-dTJT Michalovce  
7Harciníková Zuzana25. 08. 2022 16:352011M-dTC EMPIRE Trnava  
8Haríková Ema31. 07. 2022 19:442012De-dLieskovský tenisový klub-LTC  
9Hegedűsová Naďa17. 08. 2022 21:582010M-dTK Slovan Bratislava 21
10Horvátová Alexandra30. 08. 2022 07:332012De-dTK Mladosť Košice  
11Hricová Lucia30. 08. 2022 19:172011M-dTK MŠK Žiar nad Hronom  
12Chylová Nikola16. 08. 2022 17:032011M-dMŠK Poprad-Tatry  
13Janáčiková Petra14. 08. 2022 13:242011M-dTK Mladosť Košice  
14Janáková Zoe29. 08. 2022 18:212012De-dTK Žilina  
15Kebísková Eliška29. 08. 2022 19:562011M-dTK Nová Dubnica  
16Keinath Olivia29. 08. 2022 20:192012De-dTJT Michalovce  
17Kostrová Nela30. 08. 2022 11:282011M-dTK Baník Prievidza  
18Krupska Viktorija31. 08. 2022 16:242011M-dTKM Martin  
19Kundriková Elena29. 08. 2022 14:162011M-dTenis Komplex Košice  
20Kušnírová Lívia25. 08. 2022 11:372012De-dTJ Sokol Prešov  
21Libáková Kamila29. 08. 2022 22:242011M-dPlay Tennis Malinovo  
22Luchetti Giulia25. 08. 2022 23:402012De-dTK Slovan Bratislava  
23Pračková Emma29. 08. 2022 17:412012De-dTK Hradová Lučenec  
24Skládalová Sofia30. 08. 2022 17:272011M-dTC BASELINE Banská Bystrica  
25Stanková Sophia Laura30. 08. 2022 08:482011M-dTK Mladosť Košice  
26Štefancová Natália03. 07. 2022 20:352011M-dTK Baník Prievidza  
27Štelmachová Timea21. 08. 2022 19:132011M-dTK Profitennis Academy Prešov  
28Tarasovičová Tamara17. 08. 2022 09:362012De-dTK HSC Piešťany  
29Tomášová Lea Olívia26. 08. 2022 01:142012De-dTJ Sokol Prešov  
30Vargová Vaneska23. 08. 2022 11:222012De-dTJT Michalovce  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk