www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Názov turnaja:CT
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok, D.Makovického 26
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Regendová Dagmar (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Dujava Dušan (C)   
Termín od:24.06.2022 Termín do:27.06.2022
Kontakt:Ing. Jozef Virág
Kontakt tel.:mobil - 0905160969,
Kontakt e-mail:rbktenis@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 06. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenky4824-23.06.2022 9:00TK Ružomberok
dorastenci4824-23.06.2022 9:00TK Ružomberok

Poznámky:

 rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Dagmar Regendová, ZVR: Dušan Dujava

Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Čurlej Michal 
    
2. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
3. Keller Dávid 
   7:5 5:7 6:2  
4. Letavay Matej 64  32  16  8  SF  F 
 
5. Vaco Marek 
   6:2 6:3  
6. Mattoš Adam 64  32  16  8  SF  F 
 
7. (9-16)Finta Lukáš 
    
8. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
9. (9-16)Kompiš Andrej 
    
10. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
11. Guzmický Dominik 
   6:1 7:6(2)  
12. Vateha Matúš 64  32  16  8  SF  F 
 
13. odhlásený 4 po vyžrebovaní 
   skr 
14. Jánošík Timotej 64  32  16  8  SF  F 
 
15. (5-8)Pivník Oliver 
    
16. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
17. (3-4)Muránsky Matej 
    
18. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
19. Solčan Adam 
   6:3 6:4  
20. Bíly Pavol 64  32  16  8  SF  F 
 
21. Jáger Tomáš 
   skr 
22. odhlásený 1 po vyžrebovaní 64  32  16  8  SF  F 
 
23. (9-16)Melaga Samuel 
    
24. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
25. (9-16)Bognár Simon 
    
26. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
27. odhlásený 3 po vyžrebovaní 
   skr 
28. Gallo Samuel 64  32  16  8  SF  F 
 
29. Novák Kristián Jakub 
   6:2 6:0  
30. Kravec Vladimír 64  32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
    
32. (5-8)Vajgel Hugo 64  32  16  8  SF  F 
 
33. BYE 
    
34. (5-8)Kovalík Jakub 64  32  16  8  SF  F 
 
35. Dráb Filip 
   6:0 6:0  
36. Chmelický Peter 64  32  16  8  SF  F 
 
37. Jáger Matúš 
   6:2 6:0  
38. Šebo Alex 64  32  16  8  SF  F 
 
39. BYE 
    
40. (9-16)Hulín Patrik 64  32  16  8  SF  F 
 
41. BYE 
    
42. (9-16)Macháč Max Mikuláš 64  32  16  8  SF  F 
 
43. Jankech Michael 
   6:3 7:5  
44. Ondrášik Adam 64  32  16  8  SF  F 
 
45. Macák Milan 
   7:6(2) 3:6 6:1  
46. Chovanec Jakub 64  32  16  8  SF  F 
 
47. BYE 
    
48. (3-4)Obtulovič Juraj 64  32  16  8  SF  F 
 
49. BYE 
    
50. (5-8)Bernáth Bruno 64  32  16  8  SF  F 
 
51. Slašťan Tomáš 
   6:1 6:7(6) 6:1  
52. Bartoš Oliver 64  32  16  8  SF  F 
 
53. Volník Nicholas 
   6:2 6:1  
54. Imrišek Lukáš 64  32  16  8  SF  F 
 
55. BYE 
    
56. (9-16)Safko Sebastián Jonáš 64  32  16  8  SF  F 
 
57. BYE 
    
58. (9-16)Krnáč Samuel 64  32  16  8  SF  F 
 
59. Lapšanský Alex 
   skr 
60. odhlásený 2 po vyžrebovaní 64  32  16  8  SF  F 
 
61. Paulovčák Sebastián 
   6:1 3:6 6:0  
62. Kral Elias 64  32  16  8  SF  F 
 
63. BYE 
    
64. (2)Kirkov Mário 64  32  16  8  SF  F 

Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Čurlej M.  Muránsky M. 
    
2. BYE 16  8  SF  F 
 
3. Paulovčák S.  Dráb F. 
   6:1 7:5  
4. Jánošík T.  Vateha M. 16  8  SF  F 
 
5. (3-4)Kovalík J.  Melaga S. 
   6:1 7:5  
6. Bartoš O.  Macháč M. 16  8  SF  F 
 
7. Jankech M.  Vaco M. 
   6:0 6:4  
8. Šebo A.  Imrišek L. 16  8  SF  F 
 
9. Guzmický D.  Lapšanský A. 
   6:7(6) 6:2 10:8  
10. Kompiš A.  Chovanec J. 16  8  SF  F 
 
11. Bíly P.  Solčan A. 
   6:2 6:4  
12. (3-4)Bernáth B.  Vajgel H. 16  8  SF  F 
 
13. Finta L.  Bognár S. 
   4:6 7:5 10:6  
14. Novák K.  Kral E. 16  8  SF  F 
 
15. Krnáč S.  Ondrášik A. 
   6:1 6:3  
16. (2)Kirkov M.  Obtulovič J. 16  8  SF  F 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Čurlej Michal31.10.20242004MTK Žilina 8
2 Kirkov Mário31.10.20242004MTK Profitennis Academy Prešov 9
3 Muránsky Matej31.10.20242004MTC BASELINE Banská Bystrica 12
4 Obtulovič Juraj31.10.20242004MJH Tenis Akadémia Bratislava 16
5 Kovalík Jakub31.10.20242004MTenisová akadémia Prešov 19
6WCVajgel Hugo31.10.2023 !!!2004MTK Slovan Bratislava 20
7 Bernáth Bruno31.10.20242004MTK Slovan Bratislava 21
8 Pivník Oliver31.10.20252005MŠK Progress Rimavská Sobota 23
9 Safko Sebastián Jonáš31.10.20252005MMŠK Poprad-Tatry 25
10 Melaga Samuel31.10.20242006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 30
11 Hulín Patrik31.10.20242006D-chTC EMPIRE Trnava 31
12 Kompiš Andrej31.10.20252005MTK Žilina 32
13 Finta Lukáš31.10.20242004MTK Slovan Bratislava 43
14 Macháč Max Mikuláš31.10.20252005MTK Slávia STU Bratislava 45
15 Bognár Simon31.10.20242006D-chTK Baník Prievidza 46
16USPKrnáč Samuel31.10.20252005MLieskovský tenisový klub-LTC 50
17 Lapšanský Alex31.10.20242006D-chTK Kúpele Piešťany 50
18 Novák Kristián Jakub31.10.20252005MTK Profitennis Academy Prešov 52
19 Vaco Marek31.10.20242006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 59
20 Mattoš Adam31.10.20242006D-chTKM Betliar 60
21 Dráb Filip31.10.20252007D-chTenisová akadémia Prešov 61
22 Keller Dávid31.10.2023 !!!2005M1.TC Humenné 62
23 Vateha Matúš31.10.20242006D-chTK 1901 Spišská Nová Ves 66
24 Ondrášik Adam31.10.20252005MTC BASELINE Banská Bystrica 68
25 Paulovčák Sebastián31.10.20242006D-chTJT Michalovce 69
26 Jánošík Timotej31.10.20252007D-chTenisová akadémia Prešov 70
27 Bartoš Oliver31.10.20252007D-chTK 1901 Spišská Nová Ves 75
28 Jáger Tomáš31.10.20252004MTC Slávia UPJŠ Košice 77
29 Chovanec Jakub31.10.20252005MOZ ŠK Odema Púchov 79
30 Volník Nicholas31.10.20252007D-chTK KPSF 92 Bernolákovo 81
31 Bíly Pavol31.10.20252007D-chTC EMPIRE Trnava 81
32 Šebo Alex31.10.2023 !!!2004MJH Tenis Akadémia Bratislava 83
33 Kravec Vladimír31.10.20252004MTK Baník Prievidza 85
34 Kral Elias31.10.20242007D-chTenisová akadémia Prešov 88
35 Macák Milan31.10.20242006D-chMŠK Poprad-Tatry 89
36STZJankech Michael31.10.20252007D-chTC BASELINE Banská Bystrica 90
37USPImrišek Lukáš31.10.2023 !!!2005MTK Slávia STU Bratislava 103
38STZGallo Samuel31.10.20252007D-chTK Hriňová 108
39USPLetavay Matej31.10.20242006D-chTK Ružomberok 120
40USPJáger Matúš31.10.20242008D-chTC Slávia UPJŠ Košice 124
41WCSlašťan Tomáš31.10.20242008D-chFresh club Zvolen 141
42STZGuzmický Dominik31.10.20252007D-chTC EMPIRE Trnava 185
43STZSolčan Adam31.10.20252007D-chTenis team Nové Zámky 228
44USPChmelický Peter31.10.20242008D-chTK Ružomberok  
45WCodhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20242013M-chSlovenský tenisový zväz  
46 odhlásený 2 po vyžrebovaní31.10.20242013M-chSlovenský tenisový zväz  
47 odhlásený 3 po vyžrebovaní31.10.20242013M-chSlovenský tenisový zväz  
48 odhlásený 4 po vyžrebovaní31.10.20242013M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Benian Oskar21. 06. 2022 10:052007D-chTK Slávia STU Bratislava 120
2Bottlik Richard21. 06. 2022 20:302005MMŠK Poprad-Tatry 36
3Dubeň Matúš23. 06. 2022 12:122004MTK Žilina 162
4Duraj Martin23. 06. 2022 08:14 [N] 2005MTA Edmund Pavlík B. Bystrica 95
5Foltán Marko15. 06. 2022 14:392005MTK Raketa Nedožery-Brezany 162
6Gejdoš Adam07. 06. 2022 17:232005MTK Tvrdošín 283
7Gergeľ Maximilián21. 06. 2022 07:352009D-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
8Gergeľ Sebastián21. 06. 2022 07:322006D-chJH Tenis Akadémia Bratislava 283
9Halahija Nathan André21. 06. 2022 14:452005MTK Jednotka Bratislava 26
10Hanušovský Lukáš16. 06. 2022 22:022007D-chTK Sparta Považská Bystrica 100
11Hlivjak Oliver19. 06. 2022 09:112007D-chTenisová akadémia Prešov 87
12Hron Alex Maximilián23. 06. 2022 02:40 [N] 2007D-chTŠ Advantage Bratislava 178
13Hubinský Július23. 06. 2022 12:12 [N] 2006D-chVTC Pezinok 141
14Chren Patrik22. 06. 2022 20:022006D-chTK Slávia STU Bratislava 58
15Ihring Walter23. 06. 2022 08:122005MJH Tenis Akadémia Bratislava 71
16Jakubovič Xavier23. 06. 2022 18:032006D-chTC EMPIRE Trnava 33
17Kecskés Oliver22. 06. 2022 08:362006D-chHi-Ten TAC D. Streda 28
18Kido Matúš17. 06. 2022 14:382005MTK AS Trenčín 100
19Kohút Alex21. 06. 2022 21:262006D-chTK Slávia STU Bratislava 49
20Madej Jakub20. 06. 2022 09:342007D-chTK Mladosť Košice 72
21Medveď Jakub23. 06. 2022 17:542006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 35
22Medveď Maroš16. 06. 2022 10:212007D-chTC BASELINE Banská Bystrica 93
23Novák Maxim21. 06. 2022 19:532004MTC BASELINE Banská Bystrica 22
24Paulovič Nikolas21. 06. 2022 12:252006D-chTK Slovan Bratislava 37
25Petráš David22. 06. 2022 07:132004MTA M. Ryšavého Bojnice 57
26Puskeiler Martin22. 06. 2022 05:042006D-chTC BASELINE Banská Bystrica 104
27Rosa Alex24. 06. 2022 07:312004MTK Slovan Bratislava 54
28Schwarc David27. 05. 2022 16:452005MTenisový klub Dúbravka BA 6
29Stolárik Samuel19. 06. 2022 20:322004MMŠK Poprad-Tatry 15
30Šuchter Martin18. 06. 2022 21:542008D-chTK DRANaM Košice 185
31Talajka Tomáš22. 06. 2022 09:222006D-chTK Kúpele Piešťany 18
32Tóth Bence13. 06. 2022 20:172005MTKM Betliar 13
33Vasky Jakub21. 06. 2022 19:432008D-chTC Slávia UPJŠ Košice 171
34Vozár Samuel16. 06. 2022 15:402008D-chTK Slovan Bratislava 206


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk