' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Názov turnaja:CT
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok, D.Makovického 26
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Regendová Dagmar (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Dujava Dušan (C)   
Termín od:24.06.2022 Termín do:27.06.2022
Kontakt:Ing. Jozef Virág
Kontakt tel.:mobil - 0905160969,
Kontakt e-mail:rbktenis@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 06. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenky4824-23.06.2022 9:00TK Ružomberok
dorastenci4824-23.06.2022 9:00TK Ružomberok

Poznámky:

 rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Dagmar Regendová, ZVR: Dušan Dujava

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Terézia Perháčová 
   24.06.2022 10:15
2. BYE 
 
3. Júlia Vrtichová 
   24.06.2022 10:15
4. BYE 
 
5. Dominika Petríková 
   24.06.2022 09:00
6. Ivana Daubnerová 
 
7. (9-16)Michaela Gedayová 
   24.06.2022 14:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Silvia Husárová 
   24.06.2022 14:00
10. BYE 
 
11. Lorraine Amie Kolibková 
   24.06.2022 09:00
12. Tatiana Halčinová 
 
13. Karin Vallová 
   24.06.2022 10:15
14. BYE 
 
15. (5-8)Dominika Pirohová 
   24.06.2022 10:15
16. BYE 
 
17. (3-4)Lilla Tóth 
   24.06.2022 10:15
18. BYE 
 
19. Vanesa Mokrá 
   24.06.2022 10:15
20. BYE 
 
21. Kristína Ceperková 
   24.06.2022 09:00
22. Natália Dobrucká 
 
23. (9-16)Stella Izabela Švorcová 
   24.06.2022 14:00
24. BYE 
 
25. (9-16)Ivana Grešová 
   24.06.2022 14:00
26. BYE 
 
27. Lujza Kozmová 
   24.06.2022 09:00
28. Diana Petrášová 
 
29. Sára Gejdošová 
   24.06.2022 10:15
30. BYE 
 
31. BYE 
   24.06.2022 10:15
32. (5-8)Marianna Vallová 
 
33. BYE 
   24.06.2022 10:15
34. (5-8)Zuzana Kalašová 
 
35. BYE 
   24.06.2022 10:15
36. Nela Konopková 
 
37. Lara Košútová 
   24.06.2022 09:00
38. Sandra Borguľová 
 
39. BYE 
   24.06.2022 14:00
40. (9-16)Lea Kolodžejová 
 
41. BYE 
   24.06.2022 14:00
42. (9-16)Martina Škoricová 
 
43. Laura Parízeková 
   24.06.2022 14:00
44. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
45. BYE 
   24.06.2022 10:15
46. Diana Jalčová 
 
47. BYE 
   24.06.2022 10:15
48. (3-4)Lara Margočová 
 
49. BYE 
   24.06.2022 10:15
50. (5-8)Adela Polakovičová 
 
51. BYE 
   24.06.2022 10:15
52. Diana Podolská 
 
53. Juliana Andrusová 
   24.06.2022 09:00
54. Tereza Čačová 
 
55. BYE 
   24.06.2022 14:00
56. (9-16)Karin Ferjaková 
 
57. BYE 
   24.06.2022 14:00
58. (9-16)po vyžrebovaní odhlásený 2 
 
59. Terezka Gáliková 
   24.06.2022 09:00
60. Oleksandra Ifailova 
 
61. BYE 
   24.06.2022 10:15
62. Katarína Jakubcová 
 
63. BYE 
   24.06.2022 10:15
64. (2)Lilly Cvanciger 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Margočová L.  Kalašová Z. 
   24.06.2022
2. BYE 
 
3. Tóth L.  Gáliková T. 
   24.06.2022
4. Ifailova O.  Čačová T. 
 
5. (3-4)Cvanciger L.  Jalčová D. 
   24.06.2022
6. Kolodžejová L.  Podolská D. 
 
7. Vallová M.  Dobrucká N. 
   24.06.2022
8. Kozmová L.  Husárová S. 
 
9. Petrášová D.  Daubnerová I. 
   24.06.2022
10. Gedayová M.  Andrusová J. 
 
11. BYE 
   24.06.2022
12. (3-4)Pirohová D.  Škoricová M. 
 
13. Konopková N.  Švorcová S. 
   24.06.2022
14. Polakovičová A.  Ceperková K. 
 
15. BYE 
   24.06.2022
16. (2)Grešová I.  Perháčová T. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1USPPerháčová Terézia31.10.20222004D-dTK MŠK Žiar nad Hronom 13
2 Cvanciger Lilly31.10.20232005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 28
3 Tóth Lilla31.10.20232007D-dTKM Betliar 35
4 Margočová Lara31.10.20222006D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 37
5 Kalašová Zuzana31.10.20232005D-dTK Mladosť Košice 39
6USPVallová Marianna31.10.20222006D-dTK Slávia STU Bratislava 40
7 Polakovičová Adela31.10.20232005D-dTKM - Tenisový klub Madunice 41
8 Pirohová Dominika31.10.20222006D-dTK Slávia STU Bratislava 44
9 Kolodžejová Lea31.10.20222006D-dTenisová akadémia Prešov 47
10 Švorcová Stella Izabela31.10.20232007D-dTK Kúpele Piešťany 51
11STZFerjaková Karin31.10.20222006D-dTenisová akadémia Prešov 53
12 Gedayová Michaela31.10.20232005D-dTK Slávia SPU Nitra 55
13 Husárová Silvia31.10.20232006D-dTK Hriňová 63
14 Grešová Ivana31.10.20222004D-dTK 1901 Spišská Nová Ves 68
15 Škoricová Martina31.10.20232007D-dTK Slávia STU Bratislava 69
16 Jakubcová Katarína31.10.20232007D-dSTK Martin Priekopa 72
17 Jalčová Diana31.10.20232007D-dTC Slávia UPJŠ Košice 73
18 Podolská Diana31.10.20222006D-dTenisová akadémia Prešov 83
19 Konopková Nela31.10.20222006D-dTK HSC Piešťany 87
20 Andrusová Juliana31.10.20222006D-dTK Slávia SPU Nitra 91
21 Daubnerová Ivana31.10.20222008S-dTK Slovan Bratislava 99
22 Parízeková Laura31.10.20222006D-dTK 77 Skalica 99
23 Borguľová Sandra31.10.20232007D-dTC BASELINE Banská Bystrica 102
24 Dobrucká Natália31.10.20232005D-dTK Slávia STU Bratislava 103
25 Ceperková Kristína31.10.20222006D-dTKM - Tenisový klub Madunice 105
26 Kozmová Lujza31.10.20232007D-dTK Mladosť Košice 106
27 Kolibková Lorraine Amie31.10.20232007D-dBenet LTC Bytča 113
28 Petríková Dominika31.10.20222008S-dTC BASELINE Banská Bystrica 128
29STZIfailova Oleksandra31.10.20222008S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 130
30 Košútová Lara31.10.20222008S-dTenisová akadémia Prešov 142
31USPVallová Karin31.10.20222008S-dTK Slávia STU Bratislava 157
32 Gáliková Terezka31.10.20222008S-dTK Slávia STU Bratislava 162
33 Halčinová Tatiana31.10.20232007D-dTK Ružomberok 219
34 Vrtichová Júlia31.10.20232007D-dTK Ružomberok 226
35 Gejdošová Sára31.10.20232005D-dŠport Park Lúčky 232
36STZPetrášová Diana31.10.20232009S-dTA M. Ryšavého Bojnice 236
37 Čačová Tereza31.10.20222008S-dTK Slovan Bratislava 316
38 Mokrá Vanesa31.10.20232009S-dTK Baník Prievidza  
39 odhlásený 2 po vyžrebovaní31.10.20222011M-dSlovenský tenisový zväz  
40 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20222011M-dSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babíková Noemi12. 06. 2022 09:222004D-dTK Slávia STU Bratislava 24
2Balontayová Lucia20. 06. 2022 21:412005D-dTenis team Nové Zámky 101
3Beláňová Ľubica23. 06. 2022 08:042008S-dTK Jednotka Bratislava 170
4Bohunčáková Stela20. 06. 2022 17:492008S-dMŠK Poprad-Tatry 121
5Brandisová Emma21. 06. 2022 20:572005D-dLTC Leopoldov 81
6Brestovičová Daniela24. 06. 2022 07:242006D-dTenis Komplex Košice 236
7Čuboňová Lucia20. 06. 2022 19:242006D-dTKM - Tenisový klub Madunice 90
8Čuboňová Žofia21. 06. 2022 07:482004D-dTKM - Tenisový klub Madunice 27
9Dubcová Ema21. 06. 2022 20:542007D-dTenisová akadémia Prešov 131
10Gallová Anabela09. 06. 2022 08:122005D-dBenet LTC Bytča 168
11Gombitová Alexandra17. 06. 2022 09:212004D-dTJT Michalovce 113
12Gombitová Ivana17. 06. 2022 09:202004D-dTJT Michalovce 44
13Gross Timea21. 06. 2022 19:442008S-dTK Mladosť Košice 120
14Hradecká Lucia18. 06. 2022 08:092007D-dTK Slávia SPU Nitra 22
15Jabrocká Noemi20. 06. 2022 07:152006D-dTC BASELINE Banská Bystrica 203
16Jávorková Karin21. 06. 2022 15:002006D-dTK ŠTK Šamorín 52
17Jedličková Simona23. 06. 2022 08:412004D-dMŠK Poprad-Tatry 66
18Jobusová Katarína10. 06. 2022 11:142006D-dTK 77 Skalica 146
19Kadlečíková Simona22. 06. 2022 14:562007D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 232
20Kamenská Chiara21. 06. 2022 19:022005D-dŠA Trenčianske Teplice 60
21Karasová Emma15. 06. 2022 12:592006D-dŠport Park Lúčky 36
22Kernová Karin07. 06. 2022 23:192006D-dTK Slávia STU Bratislava 71
23Kolesárová Jessica24. 06. 2022 15:552007D-dTenisová akadémia Prešov 65
24Kubalová Kristína21. 06. 2022 15:212008S-dTK Žilina 86
25Kuriľáková Nela12. 06. 2022 12:412008S-dTK Profitennis Academy Prešov 213
26Lapšová Emma31. 05. 2022 18:012005D-dGevorg Tennis Club Trenčín 157
27Lišková Ema22. 06. 2022 08:162007D-dTK Baník Prievidza 111
28Medviďová Katarína07. 06. 2022 11:142008S-dTK Slávia STU Bratislava 157
29Mešková Ema21. 06. 2022 13:072005D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 117
30Mihálová Slávka17. 06. 2022 07:522004D-dTK Senica 34
31Michalčíková Bernadette21. 06. 2022 22:222006D-dTK Kúpele Piešťany 70
32Mináriková Mária21. 06. 2022 10:172006D-dBenet LTC Bytča 59
33Mĺkva Terézia20. 06. 2022 14:272006D-dTK Kúpele Piešťany 30
34Mravcová Ema22. 06. 2022 12:502006D-dTK Slovan Bratislava 23
35Sameliaková Klára21. 06. 2022 19:442004D-dTK Slávia STU Bratislava 31
36Šarišská Laura26. 05. 2022 12:242009S-dTenisová akadémia Prešov 328
37Šatánková Valentína12. 06. 2022 13:542008S-dTK Petržalka 350
38Semanská Abigail Emily21. 06. 2022 10:522009S-dMŠK Poprad-Tatry 236
39Sevald Nikol21. 06. 2022 09:522008S-dOZ Talent NiZa Bratislava 76
40Šimonová Nina21. 06. 2022 21:392005D-dTK AS Trenčín 62
41Šuchterová Nikki19. 06. 2022 06:412008S-dTenisová akadémia Prešov 119
42Švagrová Kristýna20. 05. 2022 23:512009S-dTK Kysucké Nové Mesto 213
43Svatošová Miroslava21. 06. 2022 21:152005D-dTK DRANaM Košice 97
44Veličová Nina22. 06. 2022 05:532005D-dTK AS Trenčín 61
45Zapletalová Alexandra22. 06. 2022 07:512006D-dLieskovský tenisový klub-LTC 53
46Zitová Tamara13. 06. 2022 15:322008S-dTK Baník Prievidza 135


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk