www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok, D.Makovického 26
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Madliak Martin (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Dujava Dušan (C)   
Termín od:13.08.2022 Termín do:17.08.2022
Kontakt:Ing. Jozef Virág
Kontakt tel.:mobil - 0905160969,
Kontakt e-mail:rbktenis@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 08. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
ženy4824-12.08.2022 9:00TK Ružomberok
muži4824-12.08.2022 9:00TK Ružomberok

Poznámky:

 rozpis, časový harmonogram, správa, vyhodnotenie
VR: Martin Madliak, ZVR: Dušan Dujava

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Andrej Stehlík 
   13.08.2022 12:45
2. BYE 
 
3. Vladimír Jaškovič 
   13.08.2022 10:15
4. Ivo Verčík 
 
5. Juraj Maxa 
   13.08.2022 10:15
6. Pavel Balážik 
 
7. Phillippe Frederic M. Páleš 
   13.08.2022 10:15
8. (5-8)Martin Palider 
 
9. (3-4)Mário Turčan 
   13.08.2022 10:15
10. Filip Jaškovič 
 
11. Štefan Staník 
   13.08.2022 10:15
12. Samuel Roštek 
 
13. Tomáš Kuna 
   13.08.2022 10:15
14. Jan Surový 
 
15. Michal Frolo 
   13.08.2022 10:15
16. (5-8)Rudolf Dulík 
 
17. (5-8)Pavel Keľo 
   13.08.2022 10:15
18. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
19. Peter Plšičík 
   13.08.2022 11:30
20. Oliver Pivník 
 
21. Matúš Plančík 
   13.08.2022 11:30
22. Vladimír Kravec 
 
23. Jaroslav Taraj 
   13.08.2022 11:30
24. (3-4)Pavel Gula 
 
25. (5-8)Lukáš Gottwald 
   13.08.2022 11:30
26. Branislav Janičko 
 
27. Matúš Dubeň 
   13.08.2022 12:45
28. Matúš Kido 
 
29. Michal Blizniak 
   13.08.2022 11:30
30. Michal Belák 
 
31. BYE 
   13.08.2022 15:00
32. (2)Peter Červenák 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Stehlík Andrej31.10.20232000MTenisový klub Dúbravka BA 19
2 Červenák Peter31.10.20242002MTK Jednotka Bratislava 23
3 Turčan Mário31.10.20221992MŠK Blava 1928 J.Bohunice 25
4 Gula Pavel31.10.20222004D-chTK Kúpele Piešťany 32
5 Dulík Rudolf31.10.20221999MTKM Betliar 35
6 Gottwald Lukáš31.10.20221993MTK Vrútky 37
7 Keľo Pavel31.10.20232003MTA Rimavská Sobota 40
8 Palider Martin31.10.20232000MTK Ružomberok 49
9 Verčík Ivo31.10.20232003MTK Žilina 53
10 Blizniak Michal31.10.20221979SM 40TK Vrútky 79
11 Janičko Branislav31.10.20231993MTK GSM Prešov 90
12 Kuna Tomáš31.10.20222004D-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 95
13 Kido Matúš31.10.20232005D-chTK AS Trenčín 161
14 Kravec Vladimír31.10.20232004D-chTK Baník Prievidza 165
15 Belák Michal31.10.20232003MTKM Martin 165
16 Plančík Matúš31.10.20231993MTK Ružomberok 168
17USPPivník Oliver31.10.20232005D-chTenisová akadémia Prešov 276
18 Surový Jan31.10.20231961SM 60TK Ružomberok 308
19USPBalážik Pavel31.10.20231979SM 40LTK Liptovský Mikuláš 457
20 Frolo Michal31.10.20231986SM 35TK Vrútky 457
21 Staník Štefan31.10.20231993MZápadoslovenský tenisový zväz 457
22 Maxa Juraj31.10.20221998MStredoslovenský tenisový zväz 506
23 Dubeň Matúš31.10.20222004D-chTK Žilina 515
24 Roštek Samuel31.10.20221999MTK Ružomberok 515
25 Taraj Jaroslav31.10.20221966SM 55TK Ružomberok 515
26 Páleš Phillippe Frederic M.31.10.20231995MTK Baník Prievidza  
27USPJaškovič Filip31.10.20232006D-chTK Slávia STU Bratislava  
28USPJaškovič Vladimír31.10.20221970SM 50VIVA ŠPORT Hodruša-Hámre  
29USPPlšičík Peter31.10.20231987SM 35TK Ružomberok  
30 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20222011M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Baranec Dušan09. 08. 2022 16:442003MTC EMPIRE Trnava 27
2Bernáth Bruno10. 08. 2022 11:362004D-chJJ Tenis Trnava  
3Bottlik Richard08. 08. 2022 09:502005D-chTC EMPIRE Trnava 515
4Čurlej Michal12. 08. 2022 08:552004D-chTK Žilina 62
5Dao Dung Em Oliver03. 08. 2022 23:142003MTK Slávia STU Bratislava 28
6Dobrý Martin08. 08. 2022 18:492000MTK Slávia STU Bratislava 16
7Finta Lukáš09. 08. 2022 20:302004D-chTK Slovan Bratislava 515
8Gibala Martin08. 08. 2022 09:072002MLieskovský tenisový klub-LTC 34
9Hlaváč Roland06. 08. 2022 23:102002MTC Slávia UPJŠ Košice 120
10Hýbl Hugo09. 08. 2022 08:331997MTC BASELINE Banská Bystrica 198
11Janoška Lukáš13. 07. 2022 18:151991MTenisová akadémia Prešov  
12Jeleník Lukáš11. 08. 2022 00:451986SM 35TK Kúpele Piešťany 57
13Jergič Daniel10. 08. 2022 21:032003MTA M. Ryšavého Bojnice 320
14Kozák Peter19. 07. 2022 08:331987SM 35Fresh club Zvolen 183
15Machunka Juraj11. 08. 2022 08:301998MTO TJ Nižná 345
16Maruna Roman13. 08. 2022 09:251993MTK Vrútky 366
17Medveď Jakub11. 08. 2022 08:302006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 168
18Melaga Samuel10. 08. 2022 18:012006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 82
19Meravý Radoslav10. 08. 2022 12:011975SM 45ŠA Trenčianske Teplice 85
20Németh Igor10. 08. 2022 23:122003MTA M. Ryšavého Bojnice 74
21Oleš Ladislav10. 08. 2022 19:391995MDuTaF Sport Dubnica n/V. 85
22Pacera Tomáš01. 08. 2022 11:322000MTK Žilina 168
23Palenčár Patrik10. 08. 2022 21:212003MTK Slávia STU Bratislava 285
24Petráš David11. 08. 2022 08:112004D-chTA M. Ryšavého Bojnice 246
25Polakovič Samuel08. 08. 2022 19:241999MTK Slávia STU Bratislava 33
26Přibáň Martin11. 08. 2022 08:432003MTK LOVE 4 tennis Bratislava 161
27Rusnák Matúš25. 07. 2022 20:262000MTK HSC Piešťany 132
28Šobáň Filip31. 07. 2022 20:431997MTK Kúpele Piešťany 14
29Šramko Marcel11. 08. 2022 07:092003MTK Slávia STU Bratislava 74
30Stolárik Samuel06. 08. 2022 07:512004D-chMŠK Poprad-Tatry 52
31Vaco Marek10. 08. 2022 22:502006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 337
32Valent Stanislav08. 07. 2022 21:252002MJJ Tenis Trnava 55


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk