www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok, D.Makovického 26
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Madliak Martin (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Dujava Dušan (C)   
Termín od:13.08.2022 Termín do:17.08.2022
Kontakt:Ing. Jozef Virág
Kontakt tel.:mobil - 0905160969,
Kontakt e-mail:rbktenis@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 08. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
ženy4824-12.08.2022 9:00TK Ružomberok
muži4824-12.08.2022 9:00TK Ružomberok

Poznámky:

 rozpis, časový harmonogram, správa, vyhodnotenie
VR: Martin Madliak, ZVR: Dušan Dujava

Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Stehlík Andrej 
    
2. BYE 32  16  8  SF  F 
 
3. Jaškovič Vladimír 
   6:2 6:1  
4. Verčík Ivo 32  16  8  SF  F 
 
5. Maxa Juraj 
   6:2 6:3  
6. Balážik Pavel 32  16  8  SF  F 
 
7. Páleš Phillippe Frederic M. 
   6:4 6:0  
8. (5-8)Palider Martin 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Turčan Mário 
   6:0 6:0  
10. Jaškovič Filip 32  16  8  SF  F 
 
11. Staník Štefan 
   6:0 6:2  
12. Roštek Samuel 32  16  8  SF  F 
 
13. Kuna Tomáš 
   6:3 6:2  
14. Surový Jan 32  16  8  SF  F 
 
15. Frolo Michal 
   6:2 6:2  
16. (5-8)Dulík Rudolf 32  16  8  SF  F 
 
17. (5-8)Keľo Pavel 
   skr 
18. odhlásený 1 po vyžrebovaní 32  16  8  SF  F 
 
19. Plšičík Peter 
   6:0 6:3  
20. Pivník Oliver 32  16  8  SF  F 
 
21. Plančík Matúš 
   6:0 6:1  
22. Kravec Vladimír 32  16  8  SF  F 
 
23. Taraj Jaroslav 
   6:1 6:0  
24. (3-4)Gula Pavel 32  16  8  SF  F 
 
25. (5-8)Gottwald Lukáš 
   3:6 6:3 6:1  
26. Janičko Branislav 32  16  8  SF  F 
 
27. Dubeň Matúš 
   6:4 6:1  
28. Kido Matúš 32  16  8  SF  F 
 
29. Blizniak Michal 
   6:1 7:6(3)  
30. Belák Michal 32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
    
32. (2)Červenák Peter 32  16  8  SF  F 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Stehlík Andrej31.10.20252000MTenisový klub Dúbravka BA 19
2 Červenák Peter31.10.20242002MTK Jednotka Bratislava 23
3 Turčan Mário31.10.20241992MŠK Blava 1928 J.Bohunice 25
4 Gula Pavel31.10.20242004MTK Kúpele Piešťany 32
5 Dulík Rudolf31.10.20241999MTKM Betliar 35
6 Gottwald Lukáš31.10.20241993MTK Vrútky 37
7 Keľo Pavel31.10.20252003MTKM Betliar 40
8 Palider Martin31.10.20252000MTK Ružomberok 49
9 Verčík Ivo31.10.20252003MTK Kúpele Piešťany 53
10 Blizniak Michal31.10.20241979SM 45TK Vrútky 79
11 Janičko Branislav31.10.20251993MTK GSM Prešov 90
12 Kuna Tomáš31.10.20242004MTK RELAX Liptovský Mikuláš 95
13 Kido Matúš31.10.20252005MTK AS Trenčín 161
14 Kravec Vladimír31.10.20252004MTK Baník Prievidza 165
15 Belák Michal31.10.20252003MTK Vrútky 165
16 Plančík Matúš31.10.20251993MTK Ružomberok 168
17USPPivník Oliver31.10.20252005MŠK Progress Rimavská Sobota 276
18 Surový Jan31.10.20251961SM 60TK Ružomberok 308
19USPBalážik Pavel31.10.20251979SM 45LTK Liptovský Mikuláš 457
20 Frolo Michal31.10.20251986SM 35TK Vrútky 457
21 Staník Štefan31.10.2023 !!!1993MZápadoslovenský tenisový zväz 457
22 Maxa Juraj31.10.2023 !!!1998MStredoslovenský tenisový zväz 506
23 Dubeň Matúš31.10.2022 !!!2004MTK Žilina 515
24 Roštek Samuel31.10.20241999MTK Ružomberok 515
25 Taraj Jaroslav31.10.20241966SM 55TK Ružomberok 515
26 Páleš Phillippe Frederic M.31.10.20251995MTK Baník Prievidza  
27USPJaškovič Filip31.10.20252006D-chTK Slávia STU Bratislava  
28USPJaškovič Vladimír31.10.20241970SM 50TK Slávia STU Bratislava  
29USPPlšičík Peter31.10.2023 !!!1987SM 35TK Ružomberok  
30 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20242013M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Baranec Dušan09. 08. 2022 16:442003MTK Kúpele Piešťany 27
2Bernáth Bruno10. 08. 2022 11:362004MTK Slovan Bratislava  
3Bottlik Richard08. 08. 2022 09:502005MMŠK Poprad-Tatry 515
4Čurlej Michal12. 08. 2022 08:552004MTK Žilina 62
5Dao Dung Em Oliver03. 08. 2022 23:142003MTK Slávia STU Bratislava 28
6Dobrý Martin08. 08. 2022 18:492000MTK Slávia STU Bratislava 16
7Finta Lukáš09. 08. 2022 20:302004MTK Slovan Bratislava 515
8Gibala Martin08. 08. 2022 09:072002MLieskovský tenisový klub-LTC 34
9Hlaváč Roland06. 08. 2022 23:102002MTC Slávia UPJŠ Košice 120
10Hýbl Hugo09. 08. 2022 08:331997MTC BASELINE Banská Bystrica 198
11Janoška Lukáš13. 07. 2022 18:151991MTK Žilina  
12Jeleník Lukáš11. 08. 2022 00:451986SM 35TK Kúpele Piešťany 57
13Jergič Daniel10. 08. 2022 21:032003MTA M. Ryšavého Bojnice 320
14Kozák Peter19. 07. 2022 08:331987SM 35Fresh club Zvolen 183
15Machunka Juraj11. 08. 2022 08:301998MTO TJ Nižná 345
16Maruna Roman13. 08. 2022 09:251993MTK Vrútky 366
17Medveď Jakub11. 08. 2022 08:302006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 168
18Melaga Samuel10. 08. 2022 18:012006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 82
19Meravý Radoslav10. 08. 2022 12:011975SM 45ŠA Trenčianske Teplice 85
20Németh Igor10. 08. 2022 23:122003MTA M. Ryšavého Bojnice 74
21Oleš Ladislav10. 08. 2022 19:391995MDuTaF Sport Dubnica n/V. 85
22Pacera Tomáš01. 08. 2022 11:322000MTK Žilina 168
23Palenčár Patrik10. 08. 2022 21:212003MTK Slávia STU Bratislava 285
24Petráš David11. 08. 2022 08:112004MTA M. Ryšavého Bojnice 246
25Polakovič Samuel08. 08. 2022 19:241999MTK Slávia STU Bratislava 33
26Přibáň Martin11. 08. 2022 08:432003MTK Jednotka Bratislava 161
27Rusnák Matúš25. 07. 2022 20:262000MTK HSC Piešťany 132
28Šobáň Filip31. 07. 2022 20:431997MTK Kúpele Piešťany 14
29Šramko Marcel11. 08. 2022 07:092003MTK Jednotka Bratislava 74
30Stolárik Samuel06. 08. 2022 07:512004MMŠK Poprad-Tatry 52
31Vaco Marek10. 08. 2022 22:502006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 337
32Valent Stanislav08. 07. 2022 21:252002MTKM Betliar 55


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk