' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok, D.Makovického 26
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Virág Jozef (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Dujava Dušan (C)   
Termín od:10.09.2022 Termín do:12.09.2022
Kontakt:Ing. Jozef Virág
Kontakt tel.:mobil - 0905160969,
Kontakt e-mail:rbktenis@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 09. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
deti - dievčatá3216-09.09.2022 9:00TK Ružomberok
deti - chlapci3216-09.09.2022 9:00TK Ružomberok

Poznámky:

rozpis, správa
VR: Jozef Virág, ZVR: Dušan Dujava

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Chiara Holecová 
   10.09.2022 11:15
2. BYE 
 
3. Amia Mutkovičová 
   10.09.2022 09:00
4. Zoe Janáková 
 
5. Mia Machavová 
   10.09.2022 09:00
6. Zoe Žilinčíková 
 
7. Anabela Šimová 
   10.09.2022 09:00
8. (5-8)Olívia Böhmová 
 
9. (3-4)Ema Haríková 
   10.09.2022 11:15
10. BYE 
 
11. Natália Kutejová 
   10.09.2022 09:00
12. Sofia Böhmová 
 
13. Viktória Hanková 
   10.09.2022 09:00
14. Sofia Elizabeth Rudzíková 
 
15. BYE 
   10.09.2022 11:15
16. (5-8)Lenka Madliaková 
 
17. (5-8)Petra Mecková 
   10.09.2022 09:00
18. Terézia Mudičková 
 
19. Nela Strečková 
   10.09.2022 09:45
20. Nikola Krčíková 
 
21. Tereza Sisiková 
   10.09.2022 09:45
22. Karla Janošková 
 
23. BYE 
   10.09.2022 11:15
24. (3-4)Sara La Rosa 
 
25. (5-8)Nina Ukropová 
   10.09.2022 09:45
26. Sofia Ťupeková 
 
27. Nela Sliacka 
   10.09.2022 09:45
28. Alexandra Janošková 
 
29. Simona Weissová 
   10.09.2022 09:45
30. Michaela Ňačiková 
 
31. BYE 
   10.09.2022 11:15
32. (2)Lea Valentová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Mutkovičová A.  Ňačiková M. 
   10.09.2022
2. BYE 
 
3. Mecková P.  Machavová M. 
   10.09.2022
4. BYE 
 
5. (3-4)Sliacka N.  Strečková N. 
   10.09.2022
6. BYE 
 
7. Kutejová N.  Holecová C. 
   10.09.2022
8. Sisiková T.  Mudičková T. 
 
9. La Rosa S.  Šimová A. 
   10.09.2022
10. Madliaková L.  Krčíková N. 
 
11. BYE 
   10.09.2022
12. (3-4)Ťupeková S.  Rudzíková S. 
 
13. BYE 
   10.09.2022
14. Hanková V.  Weissová S. 
 
15. BYE 
   10.09.2022
16. (2)Janošková A.  Janošková K. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Valentová Lea31.10.20242012M-dLieskovský tenisový klub-LTC  
2 Haríková Ema31.10.20242012M-dLieskovský tenisový klub-LTC  
3 Sliacka Nela31.10.20232013De-dTop tennis academy Zvolen  
4 Janošková Karla31.10.20232013De-dTK Sparta Považská Bystrica  
5 La Rosa Sara31.10.20242012M-dTK Žilina  
6 Madliaková Lenka31.10.20242012M-dTK Ružomberok  
7 Böhmová Olívia31.10.20232013De-dFresh club Zvolen  
8 Mecková Petra31.10.20242012M-dTop tennis academy Zvolen  
9 Hanková Viktória31.10.20232013De-dTK Baník Prievidza  
10 Ukropová Nina31.10.20242012M-dTK Žilina  
11 Rudzíková Sofia Elizabeth31.10.20242012M-dTK Ružomberok  
12 Machavová Mia31.10.20242014De-dTop tennis academy Zvolen  
13 Weissová Simona31.10.20232013De-dTA M. Ryšavého Bojnice  
14 Šimová Anabela31.10.20232013De-dTK Žilina  
15 Ťupeková Sofia31.10.20242012M-dTK Ružomberok  
16 Kutejová Natália31.10.20232013De-dTK Sparta Považská Bystrica  
17 Žilinčíková Zoe31.10.20242014De-dMatchPoint Tennis Club Púchov  
18 Janošková Alexandra31.10.20242012M-dTK Sparta Považská Bystrica  
19 Strečková Nela31.10.20232013De-dTop tennis academy Zvolen  
20 Ňačiková Michaela31.10.20242014De-dTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
21 Holecová Chiara31.10.20232013De-dTA M. Ryšavého Bojnice  
22 Janáková Zoe31.10.20242012M-dTK Žilina  
23 Böhmová Sofia31.10.20232013De-dFresh club Zvolen  
24 Mutkovičová Amia31.10.20242014De-dTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
25USPMudičková Terézia31.10.20232014De-dTK Ružomberok  
26USPSisiková Tereza31.10.2022 !!!2014De-dTK Ružomberok  
27USPKrčíková Nikola31.10.20232013De-dTop tennis academy Zvolen  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Blašková Nikola07. 09. 2022 20:422012M-dTK Nová Dubnica  
2Kašparová Hanka04. 09. 2022 18:312012M-dTC BASELINE Banská Bystrica  
3Mečiarová Laura07. 09. 2022 20:212012M-dTA M. Ryšavého Bojnice  
4Mečiarová Tamara07. 09. 2022 20:192012M-dTA M. Ryšavého Bojnice  
5Micháliková Natália08. 09. 2022 08:422013De-dTC BASELINE Banská Bystrica  
6Pračková Emma08. 09. 2022 07:052012M-dTK Hradová Lučenec  
7Sekáčová Patrícia21. 08. 2022 11:392012M-dBenet LTC Bytča  
8Stachová Emma07. 09. 2022 22:062013De-dMatchPoint Tennis Club Púchov  
9Turoňová Tamara06. 09. 2022 11:322012M-dTK Elán Veľký Krtíš  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk