' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok, D.Makovického 26
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Virág Jozef (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Dujava Dušan (C)   
Termín od:10.09.2022 Termín do:12.09.2022
Kontakt:Ing. Jozef Virág
Kontakt tel.:mobil - 0905160969,
Kontakt e-mail:rbktenis@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 09. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
deti - dievčatá3216-09.09.2022 9:00TK Ružomberok
deti - chlapci3216-09.09.2022 9:00TK Ružomberok

Poznámky:

rozpis, správa
VR: Jozef Virág, ZVR: Dušan Dujava

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Ľuboš Húsenica 
   10.09.2022 09:45
2. Andrej Zimáň 
 
3. Július Slavkovský 
   10.09.2022 10:30
4. Sami Erdogan 
 
5. (3-4)Marko Šupica 
   10.09.2022 10:30
6. Michal Marcinčin 
 
7. Ivan Uram 
   10.09.2022 10:30
8. Lukáš Holinec 
 
9. Ján Sisik 
   10.09.2022 10:30
10. Tomáš Ďuriš 
 
11. Tobias Kišša 
   10.09.2022 10:30
12. (3-4)Oliver Noga 
 
13. Dominik Krčík 
   10.09.2022 10:30
14. Ondrej Bednárik 
 
15. Matúš Húsenica 
   10.09.2022 11:15
16. (2)Jáchym Juríček 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Holinec L.  Zimáň A. 
   10.09.2022
2. BYE 
 
3. Marcinčin M.  Húsenica M. 
   10.09.2022
4. Erdogan S.  Sisik J. 
 
5. Juríček J.  Šupica M. 
   10.09.2022
6. Slavkovský J.  Ďuriš T. 
 
7. Bednárik O.  Kišša T. 
   10.09.2022
8. (2)Noga O.  Húsenica Ľ. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Zimáň Andrej31.10.20232014De-chTK Tvrdošín  
2 Marcinčin Michal31.10.20242012M-chTK RELAX Liptovský Mikuláš  
3 Noga Oliver31.10.20242012M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
4 Juríček Jáchym31.10.20242012M-chTK Žilina  
5 Uram Ivan31.10.20232013De-chTK TENNis FUN B.Bystrica  
6 Húsenica Matúš31.10.20232014De-chTK Hradová Lučenec  
7 Húsenica Ľuboš31.10.20242012M-chŠport Park Lúčky  
8 Slavkovský Július31.10.20232013De-chTK Hradová Lučenec  
9 Ďuriš Tomáš31.10.20232013De-chTK Hradová Lučenec  
10 Šupica Marko31.10.20242012M-chTKM Martin  
11 Sisik Ján31.10.2022 !!!2012M-chTK Ružomberok  
12 Holinec Lukáš31.10.20232013De-chTK Žilina  
13 Kišša Tobias31.10.20232014De-chTK Ružomberok  
14 Bednárik Ondrej31.10.2022 !!!2012M-chTK Ružomberok  
15 Erdogan Sami31.10.20232013De-chTK Ružomberok  
16 Krčík Dominik31.10.2022 !!!2012M-chTop tennis academy Zvolen  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Peniak Timur03. 09. 2022 12:452012M-chTA M. Ryšavého Bojnice  
2Ščúr Dávid07. 09. 2022 06:532014De-chSTK Martin Priekopa  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk