www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok, D.Makovického 26
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Virág Jozef (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Dujava Dušan (C)   
Termín od:10.09.2022 Termín do:12.09.2022
Kontakt:Ing. Jozef Virág
Kontakt tel.:mobil - 0905160969,
Kontakt e-mail:rbktenis@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 09. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
deti - dievčatá3216-09.09.2022 9:00TK Ružomberok
deti - chlapci3216-09.09.2022 9:00TK Ružomberok

Poznámky:

rozpis, správa
VR: Jozef Virág, ZVR: Dušan Dujava

Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Húsenica Ľuboš 
   4:0 4:0  
2. Zimáň Andrej 16  8  SF  F 
 
3. Slavkovský Július 
   4:0 4:1  
4. Erdogan Sami 16  8  SF  F 
 
5. (3-4)Šupica Marko 
   4:1 4:0  
6. Marcinčin Michal 16  8  SF  F 
 
7. Uram Ivan 
   4:0 4:2  
8. Holinec Lukáš 16  8  SF  F 
 
9. Sisik Ján 
   4:0 4:0  
10. Ďuriš Tomáš 16  8  SF  F 
 
11. Kišša Tobias 
   4:1 4:1  
12. (3-4)Noga Oliver 16  8  SF  F 
 
13. Krčík Dominik 
   4:0 4:0  
14. Bednárik Ondrej 16  8  SF  F 
 
15. Húsenica Matúš 
   4:0 4:0  
16. (2)Juríček Jáchym 16  8  SF  F 

Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Holinec L.  Zimáň A. 
    
2. BYE 8  SF  F 
 
3. Marcinčin M.  Húsenica M. 
   4:0 4:0  
4. Erdogan S.  Sisik J. 8  SF  F 
 
5. Juríček J.  Šupica M. 
   4:1 4:2  
6. Slavkovský J.  Ďuriš T. 8  SF  F 
 
7. Bednárik O.  Kišša T. 
   4:0 4:0  
8. (2)Noga O.  Húsenica Ľ. 8  SF  F 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Zimáň Andrej31.10.2023 !!!2014De-chTK Tvrdošín  
2 Marcinčin Michal31.10.20242012M-chTK RELAX Liptovský Mikuláš  
3 Noga Oliver31.10.20242012M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
4 Juríček Jáchym31.10.20242012M-chTK Žilina  
5 Uram Ivan31.10.2023 !!!2013M-chTK TENNis FUN B.Bystrica  
6 Húsenica Matúš31.10.20242014De-chMŠK Poprad-Tatry  
7 Húsenica Ľuboš31.10.20242012M-chMŠK Poprad-Tatry  
8 Slavkovský Július31.10.20252013M-chTK-KB Novohrad Poltár  
9 Ďuriš Tomáš31.10.20252013M-chTK Hradová Lučenec  
10 Šupica Marko31.10.20242012M-chTKM Martin  
11 Sisik Ján31.10.2022 !!!2012M-chTK Ružomberok  
12 Holinec Lukáš31.10.20252013M-chTK Žilina  
13 Kišša Tobias31.10.20242014De-chTK Ružomberok  
14 Bednárik Ondrej31.10.2022 !!!2012M-chTK Ružomberok  
15 Erdogan Sami31.10.2023 !!!2013M-chTK Ružomberok  
16 Krčík Dominik31.10.20242012M-chTop tennis academy Zvolen  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Peniak Timur03. 09. 2022 12:452012M-chTA M. Ryšavého Bojnice  
2Ščúr Dávid07. 09. 2022 06:532014De-chSTK Martin Priekopa  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk