www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2021

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110065 - TK DRANaM Košice
Miesto konania (adresa dvorcov):Vysokoškolská 4, 04001 Košice
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Dragun Anton (B) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Kurpas Martin (C)   
Termín od:12.12.2020 Termín do:15.12.2020
Kontakt:Anton Dragun
Kontakt tel.:byt - 421905852232, zam. - 421905852232, dv. - 421911234359, mobil - 421905852232,
Kontakt e-mail:anton.dragun@dranam.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 12. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
ženy3216-11.12.2020 9:00VsTZ

Poznámky:

upravené podmienky, za ktorých sa môžu konať HMR
rozpis
, organizačný výbor, správa
VR: Dragun Anton, ZVR: Kurpas Martin

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Tamara Knapová 
   12.12.2020 09:00
2. BYE 
 
3. Sandra Lukáčová 
   12.12.2020 09:00
4. BYE 
 
5. Daniela Zaicová 
   12.12.2020 09:00
6. Ivana Gombitová 
 
7. Sára Šarinová 
   12.12.2020 14:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Lenka Stolárová 
   12.12.2020 10:15
10. BYE 
 
11. Liliana Feketeová 
   12.12.2020 10:15
12. BYE 
 
13. Karin Ferjaková 
   12.12.2020 10:15
14. BYE 
 
15. BYE 
   12.12.2020 10:15
16. Miroslava Svatošová 
 
17. BYE 
   12.12.2020 11:30
18. Ivana Grešová 
 
19. BYE 
   12.12.2020 11:30
20. Ema Kolesárová 
 
21. BYE 
   12.12.2020 11:30
22. Lea Kolodžejová 
 
23. BYE 
   12.12.2020 11:30
24. (3-4)Zuzana Kalašová 
 
25. BYE 
   12.12.2020 12:45
26. Ester Gonosová 
 
27. BYE 
   12.12.2020 12:45
28. Zuzana Trebuňová 
 
29. BYE 
   12.12.2020 12:45
30. Daniela Macejová 
 
31. BYE 
   12.12.2020 12:45
32. (2)Zuzana Paveleková 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Knapová Tamara31.10.20222002ŽTC Slávia UPJŠ Košice 18
2 Paveleková Zuzana31.10.20212001ŽTK Profitennis Academy Prešov 47
3 Kalašová Zuzana31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice 94
4 Stolárová Lenka31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice 101
5 Grešová Ivana31.10.20222004D-dTK 1901 Spišská Nová Ves 107
6 Lukáčová Sandra31.10.20222002ŽTenisová akadémia Prešov 107
7 Šarinová Sára31.10.20212005D-dTK Profitennis Academy Prešov 115
8 Gombitová Ivana31.10.20222004D-dTJT Michalovce 125
9 Zaicová Daniela31.10.20222004D-dTK Mladosť Košice 155
10 Kolesárová Ema31.10.20212005D-dTK Dargov 176
11 Macejová Daniela31.10.20212000Ž1.TC Humenné 176
12 Feketeová Liliana31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice 176
13 Svatošová Miroslava31.10.20212005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 176
14 Kolodžejová Lea31.10.20222006D-dTK Mladosť Košice  
15 Trebuňová Zuzana31.10.20212004D-dTK Mladosť Košice  
16 Gonosová Ester31.10.20222006D-dTenisová akadémia Prešov  
17 Ferjaková Karin31.10.20222006D-dTenisová akadémia Prešov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bérešová Laura11. 12. 2020 08:242002ŽTenisová akadémia Prešov 29
2Brestovičová Daniela11. 12. 2020 07:442006D-dTenis Komplex Košice  
3Cvanciger Lilly09. 12. 2020 12:372005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 85
4Fedáková Viktória04. 12. 2020 21:352005D-dTC 92 Levoča 176
5Gombitová Alexandra09. 12. 2020 15:292004D-dTJT Michalovce 155
6Husárová Martina08. 12. 2020 10:591996ŽMŠK Poprad-Tatry 67
7Martinková Michaela09. 12. 2020 12:152005D-dTK Mladosť Košice  
8Podolská Diana10. 12. 2020 14:112006D-dTenisová akadémia Prešov  
9Šafárová Sophia Sara10. 12. 2020 17:182002ŽTC Slávia UPJŠ Košice 64


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk