Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090064 - ŠA Trenčianske Teplice | |||
Názov turnaja: | SUMMER CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športový areál Baračka, ul. 17 novembra na Baračke, 914 51 Trenčianske Teplice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Ježík Daniel (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 07.08.2021 | Termín do: | 09.08.2021 | |
Kontakt: | Daniel Ježík | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0326553091, fax - 0326553098, mobil - 0903451982, | |||
Kontakt e-mail: | daniel@jezik.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 08. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 06.08.2021 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Ježík Daniel
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Bernáth Bruno | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
4. | Košinár Ján | 32 16 8 SF F | |||
5. | Németh Martin | ||||
6:0 6:4 | |||||
6. | Kohút Alex | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Kovář Samuel | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Kravec Vladimír | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Bognár Simon | ||||
6:2 6:2 | |||||
12. | Linhart Martin | 32 16 8 SF F | |||
13. | Arva Sebastian | ||||
6:0 6:1 | |||||
14. | Bušniak Michal | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Ihring Walter | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Šuba Marek | 32 16 8 SF F | ||
19. | Kovář Gregor | ||||
3:6 6:1 6:4 | |||||
20. | Nagy Damian | 32 16 8 SF F | |||
21. | Rapant Gabriel | ||||
6:3 6:1 | |||||
22. | Zagata Viliam | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Chovanec Jakub | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Paulovič Nikolas | 32 16 8 SF F | ||
27. | Vateha Matúš | ||||
6:1 6:1 | |||||
28. | Hubinský Július | 32 16 8 SF F | |||
29. | Nemjo Filip | ||||
6:4 6:2 | |||||
30. | Mihalda Samuel | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Petráš David | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Šuba M. Chovanec J. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Bognár S. Vateha M. | ||||
6:4 2:6 10:7 | |||||
4. | Bušniak M. Linhart M. | 8 SF F | |||
5. | Rapant G. Németh M. | ||||
6:2 6:1 | |||||
6. | Kovář G. Kovář S. | 8 SF F | |||
7. | Kohút A. Ihring W. | ||||
7:5 7:6(3) | |||||
8. | (2) | Paulovič N. Petráš D. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 36 | |||
2 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 42 | ||||
3 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 47 | ||||
4 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 58 | ||||
5 | USP | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 69 | |||
6 | Šuba Marek | 31.10.2024 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 71 | ||||
7 | Kovář Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | LTC Leopoldov | 87 | ||||
8 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 91 | ||||
9 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 98 | ||||
10 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 98 | ||||
11 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 113 | ||||
12 | Bušniak Michal | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 136 | ||||
13 | Košinár Ján | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 140 | ||||
14 | Linhart Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 149 | ||||
15 | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 153 | ||||
16 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 156 | ||||
17 | Rapant Gabriel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenkur Trenčín | 156 | ||||
18 | Mihalda Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Kysucké Nové Mesto | 185 | ||||
19 | Zagata Viliam | 31.10.2022 !!! | 2005 | M | TK Šaľa | 185 | ||||
20 | USP | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 185 | |||
21 | USP | Nemjo Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | ||||
22 | USP | Kovář Gregor | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | ||||
23 | USP | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||
24 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Czinege Richard | 03. 08. 2021 20:14 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 136 | ||||
2 | Dvorský Daniel | 02. 08. 2021 13:04 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 95 | ||||
3 | Foltán Marko | 01. 08. 2021 11:21 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 156 | ||||
4 | Gakh Matvei | 04. 08. 2021 09:15 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
5 | Glos Tomáš | 05. 08. 2021 08:08 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
6 | Kováč Tobias | 05. 08. 2021 12:29 | 2006 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | |||||
7 | Králik Jakub | 05. 08. 2021 21:06 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 101 | ||||
8 | Krcho Dávid | 01. 08. 2021 11:12 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 180 | ||||
9 | Lapšanský Alex | 05. 08. 2021 17:07 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 93 | ||||
10 | Paulovčák Sebastián | 04. 08. 2021 10:35 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 109 | ||||
11 | Schwarc David | 29. 07. 2021 18:20 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 21 | ||||
12 | Sirovatka Jakub | 05. 08. 2021 18:30 | 2004 | M | TK Kysucké Nové Mesto | |||||
13 | Vaco Marek | 07. 08. 2021 09:14 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | ||||
14 | Vasky Jakub | 06. 08. 2021 06:42 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
15 | Vrba Miloslav | 17. 07. 2021 06:55 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica |