Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090023 - TC Partizánske | |||
Názov turnaja: | RIALTO CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rudolfa Jašíka 1473, 958 01 Partizánske | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Martinkovič Ján (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Dorčiak Róbert (C) | |||
Termín od: | 10.07.2021 | Termín do: | 12.07.2021 | |
Kontakt: | Ing. Ján Martinkovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0905429293, mobil - 0903660514, | |||
Kontakt e-mail: | babolat64@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 07. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 09.07.2021 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 09.07.2021 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha CH/D
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Martinkovič Ján, ZVR: Dorčiak Róbert
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Pajtáš Dávid | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Andel Adam | ||||
6:4 6:2 | |||||
4. | Strmeň Tomáš | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Luhový Ivan | |||
0:6 6:3 6:3 | |||||
6. | Jasenák Lukáš | 16 8 SF F | |||
7. | Šemrinec Noel Adam | ||||
7:6(3) 6:3 | |||||
8. | Paľko Adam | 16 8 SF F | |||
9. | Gakh Matvei | ||||
6:0 6:0 | |||||
10. | Pauček Samuel | 16 8 SF F | |||
11. | Kováč Félix | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | (3-4) | Konderla Filip | 16 8 SF F | ||
13. | Grőpel Marco | ||||
6:0 6:0 | |||||
14. | Fabian Richard | 16 8 SF F | |||
15. | Žembery Martin | ||||
6:1 6:1 | |||||
16. | (2) | Rapant Gabriel | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Pajtáš Dávid | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 55 | ||||
2 | Rapant Gabriel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenkur Trenčín | 67 | ||||
3 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 78 | ||||
4 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 87 | ||||
5 | Strmeň Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 89 | ||||
6 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 89 | ||||
7 | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 109 | ||||
8 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | ||||
9 | Pauček Samuel | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 118 | ||||
10 | Kováč Félix | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 129 | ||||
11 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 134 | ||||
12 | Šemrinec Noel Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 134 | ||||
13 | Grőpel Marco | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 134 | ||||
14 | Gakh Matvei | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
15 | Fabian Richard | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK TCN Nitra |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gallo Samuel | 22. 06. 2021 18:29 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 38 | ||||
2 | Gyén Gabriel | 06. 07. 2021 13:21 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 106 | ||||
3 | Kardoš Alex | 24. 06. 2021 13:48 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 89 | ||||
4 | Makónyi Matúš | 01. 06. 2021 20:35 | 2007 | D-ch | TK Ružomberok | 80 | ||||
5 | Mikuš Michal | 06. 07. 2021 21:01 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 47 | ||||
6 | Rábek Erik | 03. 06. 2021 13:42 | 2007 | D-ch | Detská tenisová škola Nitra | 118 | ||||
7 | Štefka Marco | 07. 07. 2021 15:38 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
8 | Tóth Michal | 08. 07. 2021 22:28 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | |||||
9 | Zelenák Ivan | 31. 05. 2021 09:12 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 134 |