zrušené | Stredoslovenský region | |||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BABOLAT TOUR 2021 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/32, 974 04 B.Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 09.01.2021 | Termín do: | 10.01.2021 | |
Kontakt: | Mgr. Barbora Syč - Kriváňová | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915528238, | |||
Kontakt e-mail: | barborasyckrivanova@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 01. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 16 | - | - | 09.01.2021 8:30 | BASELINE SPORT ARENA |
deti - dievčatá | 16 | - | - | 09.01.2021 8:30 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Böhmová Emma | 19.11. 2020 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | ||||||
2 | Čaplovičová Nina | 25.11. 2020 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
3 | Čolláková Simona | 08.12. 2020 | 2011 | S-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
4 | Dienešová Laura | 22.11. 2020 | 2011 | S-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
5 | Dzurillová Barbora | 22.11. 2020 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | ||||||
6 | Fialová Tamara | 16.11. 2020 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
7 | Holecová Chiara | 27.11. 2020 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
8 | Janáčiková Petra | 16.11. 2020 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
9 | Janáková Zoe | 30.11. 2020 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||||
10 | Janošková Alexandra | 30.11. 2020 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | ||||||
11 | Jeníková Lota | 16.11. 2020 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | ||||||
12 | Koščová Sofia | 23.11. 2020 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
13 | Kostrová Nela | 20.11. 2020 | 2011 | S-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
14 | Krnáčová Lilien | 16.11. 2020 | 2011 | S-d | TK Hriňová | ||||||
15 | La Rosa Sara | 01.12. 2020 | 2012 | M-d | TK Žilina | ||||||
16 | Mihalovičová Sofia | 16.11. 2020 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
17 | Palková Laura | 30.11. 2020 | 2011 | S-d | TK Sparta Považská Bystrica | ||||||
18 | Pokrývková Natalie | 17.11. 2020 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
19 | Pračková Emma | 27.11. 2020 | 2012 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
20 | Priesterová Miroslava | 16.11. 2020 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
21 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 23.11. 2020 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | ||||||
22 | Rusnačková Riana | 18.11. 2020 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
23 | Skládalová Sofia | 18.11. 2020 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
24 | Stanková Sophia Laura | 16.11. 2020 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
25 | Štefancová Natália | 18.11. 2020 | 2011 | S-d | TK Baník Prievidza | ||||||
26 | Szőllősy Ella | 17.11. 2020 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | ||||||
27 | Ťupeková Sofia | 23.11. 2020 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | ||||||
28 | Turoňová Tamara | 08.12. 2020 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | ||||||
29 | Weissová Simona | 25.11. 2020 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
30 | Zacharová Veronika | 21.11. 2020 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Čemanová Vivien | 06.05. 2021 09:20 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | ||||||
2 | Kubalová Lilien | 25.12. 2020 18:39 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
3 | Ružičková Sofia | 30.11. 2020 21:45 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
4 | Slobodníková Terézia | 16.11. 2020 21:09 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava |