Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100009 - TK Nová Dubnica | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | P. O. Hviezdoslava 2, 018 51 Nová Dubnica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šobáň Peter (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Leskovianská Jana (C) | |||
Termín od: | 04.09.2021 | Termín do: | 06.09.2021 | |
Kontakt: | Ing. Peter Šobáň | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908/731772, | |||
Kontakt e-mail: | petersoban4@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 02. 09. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 03.09.2021 10:00 | miesto konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 03.09.2021 10:00 | miesto konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha CH/D
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Šobáň Peter, ZVR: Leskovianska Jana
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Lukačeňa García Marek | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Krpelan Jakub | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Waldecker Peter | ||||
6:0 6:1 | |||||
6. | Buocik Ján | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Pagáč Lukáš | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Klačanský Šimon | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Uram Lukáš | ||||
7:6(6) 3:6 6:3 | |||||
12. | Massalkhi Daniel | 32 16 8 SF F | |||
13. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
14. | Uherčík Peter | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Kalma Kevin | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Košťany Patrik | 32 16 8 SF F | ||
19. | Kabát Adrián | ||||
6:0 6:3 | |||||
20. | Homola Jakub | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Glos Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Šujan Jakub | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Zelenák Ivan | 32 16 8 SF F | ||
27. | Baranovič Tobias | ||||
4:2 skr | |||||
28. | Rusnák Jakub | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Vaškanin Filip | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Kruksa Martin | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Lukačeňa García Marek | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 42 | ||||
2 | Kruksa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 51 | ||||
3 | Šujan Jakub | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 52 | ||||
4 | Klačanský Šimon | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TC Topoľčany | 56 | ||||
5 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 64 | ||||
6 | Kalma Kevin | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 68 | ||||
7 | Pagáč Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | |||||
8 | Košťany Patrik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
9 | Uram Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
10 | Glos Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK AS Trenčín | |||||
11 | Baranovič Tobias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | |||||
12 | Rusnák Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
13 | Buocik Ján | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
14 | Massalkhi Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
15 | Vaškanin Filip | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | |||||
16 | Kabát Adrián | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová Dubnica | |||||
17 | Waldecker Peter | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová Dubnica | |||||
18 | Homola Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | |||||
19 | Krpelan Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
20 | Uherčík Peter | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | |||||
21 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čierny Adam | 07. 08. 2021 11:05 | 2010 | S-ch | TC Partizánske | |||||
2 | Gergeľ Maximilián | 04. 09. 2021 08:37 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
3 | Hvorecký Maxim | 14. 07. 2021 22:18 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
4 | Sander Lukáš | 26. 07. 2021 08:32 | 2009 | D-ch | TK Spartak Komárno | 72 | ||||
5 | Šimunič Martin | 01. 09. 2021 21:47 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
6 | Vilček Filip | 28. 08. 2021 11:55 | 2010 | S-ch | TK Žilina |