Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8, Prievidza | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Köberling Karol (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Šimurka Michal (B) | |||
Termín od: | 13.06.2020 | Termín do: | 16.06.2020 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 48 | 24 | - | 12.06.2020 9:00 | SsTZ |
ženy | 48 | 24 | - | 12.06.2020 9:00 | SsTZ |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Köberling Karol, ZVR: Šimurka Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Hláčiková Daniela | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Vancelová Zuzana | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Balus Irina | ||||
6:4 6:7(7) 6:3 | |||||
6. | Žuffová Yvonna | 32 16 8 SF F | |||
7. | Beláková Natália Martina | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Chudejová Mia | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Barčíková Alexandra | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Klanduchová Michaela | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Koppová Natália | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Kadlečková Michaela | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | Janíčková Laura | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Mikušová Patrícia | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Ďarmatiová Nina | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Perháčová Terézia | 32 16 8 SF F | |||
27. | Grajciarová Nikola | ||||
6:3 6:3 | |||||
28. | Fekiačová Daniela | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Balková Lenka | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Martančíková Rebeka | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Hláčiková Daniela | 31.10.2024 | 2000 | Ž | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 27 | ||||
2 | Martančíková Rebeka | 31.10.2023 !!! | 2000 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 33 | ||||
3 | Chudejová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Žilina | 37 | ||||
4 | Ďarmatiová Nina | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 42 | ||||
5 | Janíčková Laura | 31.10.2024 | 1999 | Ž | TK Kysucké Nové Mesto | 55 | ||||
6 | Barčíková Alexandra | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 68 | ||||
7 | Perháčová Terézia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 79 | ||||
8 | Vancelová Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 83 | ||||
9 | Fekiačová Daniela | 31.10.2024 | 2001 | Ž | TK Elán Veľký Krtíš | 151 | ||||
10 | Balus Irina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 178 | ||||
11 | Mikušová Patrícia | 31.10.2022 !!! | 2001 | Ž | TA M. Ryšavého Bojnice | 179 | ||||
12 | Klanduchová Michaela | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 209 | ||||
13 | Grajciarová Nikola | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Fresh club Zvolen | 219 | ||||
14 | Beláková Natália Martina | 31.10.2025 | 2000 | Ž | TKM Martin | 219 | ||||
15 | Žuffová Yvonna | 31.10.2025 | 2002 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 219 | ||||
16 | Koppová Natália | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
17 | Balková Lenka | 31.10.2021 !!! | 1997 | Ž | TK Žilina | |||||
18 | Kadlečková Michaela | 31.10.2022 !!! | 2001 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Drugdová Salma | 12. 06. 2020 08:40 | 2004 | Ž | Fresh club Zvolen | 113 | ||||
2 | Kolibková Lorraine Amie | 11. 06. 2020 22:00 | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | |||||
3 | Krajmer Karolína | 08. 06. 2020 16:58 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
4 | Kuzmová Katarína | 25. 05. 2020 16:49 | 1999 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | ||||
5 | Maliňák Lucia | 10. 06. 2020 15:36 | 2001 | Ž | OZ ŠK Odema Púchov | 151 | ||||
6 | Pinková Lucia | 07. 06. 2020 17:27 | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 45 | ||||
7 | Šimonová Alexandra | 10. 06. 2020 20:17 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 132 | ||||
8 | Svitková Sofia | 01. 06. 2020 19:08 | 2005 | Ž | TK Žilina | 109 |