Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090109 - ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||
Názov turnaja: | BLAVA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nová 340/1, 919 30 Jaslovské Bohunice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Taraflex | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Porubská Eva (B) | |||
Termín od: | 01.02.2019 | Termín do: | 03.02.2019 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Porubský | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903971398, | |||
Kontakt e-mail: | porubsky.porko@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 31.01.2019 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martin Porubský, ZVR: Eva Danišková
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Rečková Daniela | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Uličná Zuzana | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Luhová Soňa | ||||
6:0 6:1 | |||||
6. | Schruff Luisa | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Mrvová Natália | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Čelustková Klára | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Pechová Anna Mária | ||||
6:3 6:2 | |||||
12. | Kausichová Ema | 32 16 8 SF F | |||
13. | Buranská Nina | ||||
6:0 6:1 | |||||
14. | Celušáková Nina | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Sameliaková Klára | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Ševčíková Laura | 32 16 8 SF F | ||
19. | Gallová Anabela | ||||
6:4 6:4 | |||||
20. | Hallová Ema | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Modlová Sofia Markéta | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Švorcová Klára Mária | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Líšková Liliana | 32 16 8 SF F | ||
27. | Hetešová Sophie | ||||
6:1 6:1 | |||||
28. | Mináriková Mária | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Ftorková Ella | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Struhárová Michaela | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Rečková Daniela | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Tenis Club Nové Zámky | 59 | ||||
2 | Struhárová Michaela | 31.10.2020 !!! | 2002 | Ž | TK Zohor | 64 | ||||
3 | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 68 | ||||
4 | Čelustková Klára | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TK 77 Skalica | 121 | ||||
5 | Mrvová Natália | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 137 | ||||
6 | Ševčíková Laura | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 145 | ||||
7 | Sameliaková Klára | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 153 | ||||
8 | Líšková Liliana | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 175 | ||||
9 | Uličná Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | VTC Pezinok | 192 | ||||
10 | Celušáková Nina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 197 | ||||
11 | Hallová Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 238 | ||||
12 | USP | Ftorková Ella | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 338 | |||
13 | USP | Kausichová Ema | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 338 | |||
14 | Pechová Anna Mária | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 338 | ||||
15 | Luhová Soňa | 31.10.2020 !!! | 2002 | Ž | OZ ŠK Odema Púchov | 338 | ||||
16 | Buranská Nina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
17 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
18 | USP | Modlová Sofia Markéta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | ||||
19 | USP | Mináriková Mária | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | ||||
20 | USP | Gallová Anabela | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | ||||
21 | USP | Schruff Luisa | 31.10.2019 !!! | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Baniarová Nina | 28. 01. 2019 21:00 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 82 | ||||
2 | Čillíková Júlia | 30. 01. 2019 17:37 | 2004 | Ž | TŠ Advantage Bratislava | |||||
3 | Danišková Kristína | 27. 01. 2019 13:41 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 118 | ||||
4 | Dekanová Vanessa | 29. 01. 2019 19:25 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | |||||
5 | Kamenská Chiara | 28. 01. 2019 10:10 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 140 | ||||
6 | Krajčovičová Ashley | 27. 01. 2019 19:53 | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 261 | ||||
7 | Moravanská Klára | 29. 01. 2019 17:46 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 338 | ||||
8 | Mráziková Karolína | 30. 01. 2019 05:42 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 49 | ||||
9 | Mydlárová Barbora | 28. 01. 2019 14:45 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | |||||
10 | Nádaská Laura | 28. 01. 2019 14:12 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 70 | ||||
11 | Nebylová Paula | 29. 01. 2019 18:29 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 267 | ||||
12 | Pavlechová Katarína | 22. 01. 2019 20:14 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 116 | ||||
13 | Podolcová Viktória | 30. 01. 2019 19:04 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
14 | Polakovičová Adela | 27. 01. 2019 12:35 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 149 | ||||
15 | Potičná Vivienne | 30. 01. 2019 14:35 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
16 | Svitková Sofia | 24. 01. 2019 21:05 | 2005 | Ž | TK Žilina | 212 |