Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Homolová Jana (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Gajdošová Timea (K) | |||
Termín od: | 06.08.2019 | Termín do: | 08.08.2019 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 08. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 06.08.2019 8:30 | v mieste konania |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 06.08.2019 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Jana Homolová, ZVR: Timea Gajdošová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Vaco Marek | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Hogh Timotej | ||||
6:2 6:0 | |||||
4. | Strašil Tomáš | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Letavay Matej | |||
6:0 6:0 | |||||
6. | Perháč Peter | 16 8 SF F | |||
7. | Kulich Lukáš | ||||
6:2 6:1 | |||||
8. | Kováč Tobias | 16 8 SF F | |||
9. | Tarač Ramon | ||||
6:1 6:1 | |||||
10. | Jankech Michael | 16 8 SF F | |||
11. | Mattoš Adam | ||||
6:2 6:2 | |||||
12. | (3-4) | Matula Jakub | 16 8 SF F | ||
13. | Babušík Adam | ||||
6:2 6:3 | |||||
14. | Jasenák Tomáš | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Macák Milan | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Vaco M. Letavay M. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Mattoš A. Macák M. | ||||
3:1 skr | |||||
4. | Strašil T. Tarač R. | 8 SF F | |||
5. | Perháč P. Kováč T. | ||||
6:0 6:4 | |||||
6. | Hogh T. Jasenák T. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Jankech M. Babušík A. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 56 | ||||
2 | Macák Milan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 61 | ||||
3 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 73 | ||||
4 | Matula Jakub | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Vrútky | 92 | ||||
5 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 97 | ||||
6 | Babušík Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 134 | ||||
7 | Jasenák Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Ladomerská Vieska | 144 | ||||
8 | Tarač Ramon | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 155 | ||||
9 | USP | Perháč Peter | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK MŠK Žiar nad Hronom | 194 | |||
10 | Hogh Timotej | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK MŠK Žiar nad Hronom | 194 | ||||
11 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | |||||
12 | Mattoš Adam | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | |||||
13 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | |||||
14 | USP | Kováč Tobias | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bognár Simon | 03. 08. 2019 12:56 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 56 | ||||
2 | Hanušovský Lukáš | 23. 07. 2019 08:44 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 81 | ||||
3 | Hron Alex Maximilián | 27. 06. 2019 12:41 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 142 | ||||
4 | Kostoláni Alex | 10. 07. 2019 17:32 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 75 | ||||
5 | Matula Ján | 26. 07. 2019 22:17 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 116 | ||||
6 | Tindúr Rastislav | 05. 08. 2019 20:57 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | |||||
7 | Vajdík Lukáš | 05. 08. 2019 17:58 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 155 |