Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody1926/4, Púchov 020 01 | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Luhový Ivan (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Lazorová Angela (A) | |||
Termín od: | 11.05.2024 | Termín do: | 14.05.2024 | |
Kontakt: | Martina Chovancová | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918646129, dv. - 0948816270, mobil - 0918646129, | |||
Kontakt e-mail: | martina@sportaqua.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 10.05.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. dorastu a dorastu musia byť prihlásení v termíne najneskôr do 27.05.2024 na M SR ml. dorastu a do 13.05.2024 na M SR dorastu.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bognár Simon | 13.03. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | |||||
2 | Gibala Dominik | 12.03. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | |||||
3 | Janek Silvester | 15.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 181 | |||||
4 | Jankech Michael | 16.03. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | |||||
5 | Karas Jozef | 22.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | |||||
6 | Kavacký Filip | 29.03. 2024 | 2007 | D-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 74 | |||||
7 | Kollár Markus | 14.04. 2024 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 181 | |||||
8 | Kulich Lukáš | 01.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 82 | |||||
9 | Letavay Matej | 13.03. 2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 41 | |||||
10 | Luhový Ivan | 11.03. 2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | |||||
11 | Medveď Jakub | 16.03. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | |||||
12 | Medveď Maroš | 15.03. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | |||||
13 | Melaga Samuel | 14.03. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | |||||
14 | Mikuš Michal | 12.03. 2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | |||||
15 | Ondrášik Dávid | 10.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 147 | |||||
16 | Ondrej Maximilián | 18.03. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | ||||||
17 | Paľko Adam | 03.04. 2024 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | |||||
18 | Petráško Matúš | 12.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 45 | |||||
19 | Pleško Richard | 24.03. 2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | |||||
20 | Sirota Daniel | 07.04. 2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 250 | |||||
21 | Šlúch Mário | 21.04. 2024 | 2008 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | 171 | |||||
22 | Trnavský Dominik | 12.04. 2024 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 80 | |||||
23 | Valuh Boris | 08.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
24 | Vrba Miloslav | 13.03. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Herman Richard | 28.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 92 | |||||
2 | Vaco Marek | 30.04. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | |||||
3 | Hanušovský Lukáš | 02.05. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 63 | |||||
4 | Gallo Samuel | 02.05. 2024 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 | |||||
5 | Puskeiler Martin | 02.05. 2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 159 |