Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody1926/4, Púchov 020 01 | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Luhový Ivan (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Lazorová Angela (A) | |||
Termín od: | 11.05.2024 | Termín do: | 14.05.2024 | |
Kontakt: | Martina Chovancová | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918646129, dv. - 0948816270, mobil - 0918646129, | |||
Kontakt e-mail: | martina@sportaqua.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 10.05.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. dorastu a dorastu musia byť prihlásení v termíne najneskôr do 27.05.2024 na M SR ml. dorastu a do 13.05.2024 na M SR dorastu.
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | ||||
2 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | ||||
3 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | ||||
4 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | ||||
5 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | ||||
6 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | ||||
7 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 41 | ||||
8 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 | ||||
9 | Petráško Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 45 | ||||
10 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
11 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | ||||
12 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | ||||
13 | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 63 | ||||
14 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
15 | Karas Jozef | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | ||||
16 | Kavacký Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 74 | ||||
17 | Trnavský Dominik | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 80 | ||||
18 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 82 | ||||
19 | Herman Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 92 | ||||
20 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | ||||
21 | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | ||||
22 | Ondrášik Dávid | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 147 | ||||
23 | USP | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 157 | |||
24 | Puskeiler Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 159 | ||||
25 | USP | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 171 | |||
26 | Šlúch Mário | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | 171 | ||||
27 | Janek Silvester | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 181 | ||||
28 | Kollár Markus | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 181 | ||||
29 | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 250 | ||||
30 | Ondrej Maximilián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | |||||
31 | NVK | Valuh Boris | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |