www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: žreb 2  

Detail oficiálnej TL pre rok 2024

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100035 - MTK Rimavská Sobota
Názov turnaja:GEMERSKÝ POHÁR
Miesto konania (adresa dvorcov):Mestská Záhrada 3736, Rimavská Sobota
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Lecső Peter (B) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Lecső René (C)   
Termín od:20.04.2024 Termín do:22.04.2024
Kontakt:Ing. Zuzana Farkašová
Kontakt tel.:dv. - 0904334498, mobil - 0905949942,
Kontakt e-mail:tkrs3736@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 04. 2024 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky2412-19.04.2024 9:00v mieste konania
mladší žiaci2412-19.04.2024 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis,

Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Tomáš Ďuriš 
   20.04.2024 12:00
2. BYE 
 
3. Filip Oravec 
   20.04.2024 12:00
4. BYE 
 
5. Patrik Vrško 
   20.04.2024 12:00
6. Šimon Malec 
 
7. Adrian Köröš 
   20.04.2024 14:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Martin Samuel Šabľa 
   20.04.2024 13:00
10. BYE 
 
11. Jakub Harandza 
   20.04.2024 13:00
12. BYE 
 
13. Martin Ferencz 
   20.04.2024 13:00
14. BYE 
 
15. BYE 
   20.04.2024 13:00
16. Ján Michna 
 
17. BYE 
   20.04.2024 14:00
18. Matej Hasara 
 
19. Roberto Lorenzo Abbondanza 
   20.04.2024 12:00
20. Lukáš Tonhajzer 
 
21. BYE 
   20.04.2024 13:00
22. Šimon Pastor 
 
23. BYE 
   20.04.2024 13:00
24. (3-4)Tobias Čuchran 
 
25. BYE 
   20.04.2024 14:00
26. Július Slavkovský 
 
27. Šimon Veselka 
   20.04.2024 12:00
28. Jakub Kasper 
 
29. BYE 
   20.04.2024 13:00
30. Martin Korytko 
 
31. BYE 
   20.04.2024 13:00
32. (2)Filip Šimko 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Ďuriš Tomáš31.10.20252013M-chTK Hradová Lučenec 34
2 Šimko Filip31.10.20252013M-chTJT Michalovce 36
3 Čuchran Tobias31.10.20252013M-chTKM Betliar 39
4 Šabľa Martin Samuel31.10.20252013M-chTK Mladosť Košice 60
5 Slavkovský Július31.10.20252013M-chTK-KB Novohrad Poltár 60
6 Tonhajzer Lukáš31.10.20252013M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 60
7 Hasara Matej31.10.20242012M-chTJ Sokol Prešov 81
8 Michna Ján31.10.20242012M-chTKM Martin 94
9 Vrško Patrik31.10.20252013M-chTK Elán Veľký Krtíš 103
10 Ferencz Martin31.10.20252013M-chTK Mladosť Košice 112
11 Veselka Šimon31.10.20252013M-chTenis Komplex Košice 125
12 Abbondanza Roberto Lorenzo31.10.20252013M-chTenis Komplex Košice 151
13 Pastor Šimon31.10.20252012M-chTenis Komplex Košice 181
14 Köröš Adrian31.10.20252013M-chTK Mladosť Košice  
15 Malec Šimon31.10.20242014De-chMŠK Poprad-Tatry  
16 Oravec Filip31.10.20252013M-chTK Mladosť Košice  
17 Korytko Martin31.10.20252012M-chCassovia Tennis Academy Košice  
18 Harandza Jakub31.10.20242014De-chMTK Rimavská Sobota  
19USPKasper Jakub31.10.20242014De-chTKM Betliar  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Brejka Hugo30. 03. 2024 20:082013M-chMŠK Poprad-Tatry 78
2Csontó Tobias17. 04. 2024 06:442013M-chTK Ratufa Levice 51
3Debnárik Michal06. 04. 2024 17:032012M-chTK Slávia SPU Nitra  
4Herdický Martin17. 04. 2024 14:042013M-chTJ Sokol Prešov 38
5Janec Marek11. 03. 2024 08:272013M-chTK Kysucké Nové Mesto 70
6Klobušník Martin17. 04. 2024 17:142012M-chTK Mladosť Košice 181
7Laník Simon18. 04. 2024 07:432013M-chTenis Komplex Košice 165
8Lipinský Nino18. 04. 2024 08:002013M-ch1.TC Humenné 41
9Norko Tibor16. 04. 2024 20:232013M-chTJ Sokol Prešov 117


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk