Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100095 - TK TENNis FUN B.Bystrica | |||
Názov turnaja: | 15.ROČNÍK DETI DEŤOM S NADÁCIOU JÁNA KORCA | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Trieda SNP 53 Banská Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 21.06.2024 | Termín do: | 23.06.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Ivan Uram | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915086665, | |||
Kontakt e-mail: | ivouram@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 20.06.2024 9:00 | Tr. SNP 53, B.B. |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 20.06.2024 9:00 | Tr. SNP 53, B.B. |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adam Marcus | 23.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | |||||
2 | Bariak Jakub Emil | 02.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 37 | |||||
3 | Baťala Branislav | 25.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | |||||
4 | Čellár Martin | 26.04. 2024 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | |||||
5 | Gonda Filip | 29.04. 2024 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | ||||||
6 | Juríček Jáchym | 26.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | |||||
7 | Krištofovič Lukáš | 28.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | |||||
8 | Krnáč Lukas | 27.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 34 | |||||
9 | Krpelan Jakub | 23.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 30 | |||||
10 | Kubáň Leo | 01.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 84 | |||||
11 | Kubiš Alexander | 03.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | |||||
12 | Lovaš Simon | 01.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Tlmače | 92 | |||||
13 | Noga Oliver | 22.04. 2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 120 | |||||
14 | Ondik Michal | 05.05. 2024 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 45 | |||||
15 | Paulík Šimon | 23.04. 2024 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | |||||
16 | Pavličko Michal | 23.04. 2024 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 153 | |||||
17 | Ščepko Alex | 22.04. 2024 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | |||||
18 | Sirota Daniel | 25.04. 2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 36 | |||||
19 | Soboňa Andrej | 28.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | |||||
20 | Suchánek Adam | 01.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
21 | Šupica Marko | 23.04. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 88 |