Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100095 - TK TENNis FUN B.Bystrica | |||
Názov turnaja: | 15.ROČNÍK DETI DEŤOM S NADÁCIOU JÁNA KORCA | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Trieda SNP 53 Banská Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 21.06.2024 | Termín do: | 23.06.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Ivan Uram | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915086665, | |||
Kontakt e-mail: | ivouram@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 20.06.2024 9:00 | Tr. SNP 53, B.B. |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 20.06.2024 9:00 | Tr. SNP 53, B.B. |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beličáková Alica | 26.04. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
2 | Böhmová Emma | 24.04. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | |||||
3 | Capandová Alexandra | 22.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
4 | Čaplovičová Nina | 21.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | |||||
5 | Ferková Vanesa | 21.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | |||||
6 | Forgáčová Nela | 22.04. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
7 | Gažová Anabela | 22.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | |||||
8 | Hajdučková Stella | 24.04. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
9 | Haríková Ema | 28.04. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||||
10 | Holienková Amia | 25.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
11 | Janotková Valéria | 22.04. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | |||||
12 | Kaščáková Martina | 23.04. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 75 | |||||
13 | Kašparová Hanka | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 257 | |||||
14 | Leštáková Laura | 22.04. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 96 | |||||
15 | Libáková Kamila | 28.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
16 | Michaláková Tamara | 21.04. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | |||||
17 | Pavlovičová Dominika | 28.04. 2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 30 | |||||
18 | Poništová Tereza | 21.04. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 112 | |||||
19 | Ružičková Simona | 03.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 62 | |||||
20 | Skládalová Sofia | 23.04. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | |||||
21 | Skřivanová Nina | 02.05. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | |||||
22 | Stanková Sophia Laura | 22.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | |||||
23 | Úradniková Natália | 21.04. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
24 | Valentová Lea | 03.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
25 | Valičeková Viktória | 22.04. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
26 | Vargová Vanesa | 24.04. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Jeric Hana Tereza | 04.05. 2024 16:02 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 |