Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090023 - TC Partizánske | |||
Názov turnaja: | RIALTO CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rudolfa Jašíka 1473, 958 01 Partizánske | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 08.06.2024 | Termín do: | 10.06.2024 | |
Kontakt: | Ing. Miroslav Dorčiak | |||
Kontakt tel.: | byt - 0911590812, dv. - 0905429293, mobil - 0903103433, | |||
Kontakt e-mail: | dorciak.miroslav@post.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 07.06.2024 9:00 | v mieste konania. |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 07.06.2024 9:00 | v mieste konania. |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bartek Mathias | 30.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 43 | |||||
2 | Baťala Branislav | 25.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | |||||
3 | Čičo Michal | 03.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
4 | Cicutto Hugo | 29.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 131 | |||||
5 | Debnárik Michal | 09.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
6 | Ďuriš Tomáš | 25.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | |||||
7 | Eisenreich Maximilian | 12.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
8 | Farkašovský Lukáš | 08.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Šaľa | 181 | |||||
9 | Firit Colin | 16.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK AS Trenčín | 103 | |||||
10 | Gaál János | 14.04. 2024 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | |||||
11 | Graus Ondrej | 08.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
12 | Horváth Peter | 30.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
13 | Chnápko Tomáš | 14.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | |||||
14 | Janec Marek | 18.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | |||||
15 | Koppan David | 14.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 86 | |||||
16 | Korytko Martin | 23.04. 2024 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | ||||||
17 | Krahulec Jakub | 17.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | |||||
18 | Krajčo Lukáš | 12.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 67 | |||||
19 | Mamedgulyyev Azim | 08.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | |||||
20 | Matrtaj Jakub | 11.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 181 | |||||
21 | Pečimuth Matej | 05.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Júliusa Pántika Bratislava | ||||||
22 | Sidor Martin | 17.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 94 | |||||
23 | Sojka Samuel | 15.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | 181 | |||||
24 | Svitek Samuel | 10.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
25 | Tonhajzer Lukáš | 20.04. 2024 | 2013 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 60 | |||||
26 | Várnai Michal | 13.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 | |||||
27 | Vrábel Samuel | 09.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kalužný Daniel | 02.05. 2024 07:48 | 2014 | De-ch | TK Petržalka |