Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090037 - TK Slovan Galanta | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kpt. Nálepku 740, 924 01 Galanta | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 15.06.2024 | Termín do: | 17.06.2024 | |
Kontakt: | Peter Kriška | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421908594912, | |||
Kontakt e-mail: | kriska.peter@post.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 14.06.2024 9:00 | Kpt. Nálepku 740 |
dorastenky | 48 | 24 | - | 14.06.2024 9:00 | Kpt. Nálepku 740 |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Czinege Norbert | 18.04. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | |||||
2 | Czinege Richard | 18.04. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | |||||
3 | Fano Alex Adam | 22.04. 2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | |||||
4 | Gergeľ Maximilián | 09.05. 2024 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
5 | Gramblička Adam | 02.05. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | |||||
6 | Gróf Leonard | 09.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | |||||
7 | Hromník Filip | 01.05. 2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | |||||
8 | Hron Alex Maximilián | 15.04. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
9 | Jasenák Lukáš | 06.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | |||||
10 | Jendrejský Nicolas | 15.04. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | |||||
11 | Katona Maté | 23.04. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
12 | Kolárik Igor | 09.05. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 191 | |||||
13 | Kovář Gregor | 08.05. 2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 84 | |||||
14 | Krahulec Martin | 17.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 47 | |||||
15 | Krpelan Jakub | 21.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 207 | |||||
16 | Kruksa Martin | 20.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||||
17 | Kučera Richard | 20.04. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | |||||
18 | Marko Martin | 05.05. 2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | |||||
19 | Maruniak Matej | 13.05. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
20 | Matušík Lukáš | 23.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
21 | Michalka Jakub | 11.05. 2024 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 125 | |||||
22 | Németh Martin | 22.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 72 | |||||
23 | Packa Martin | 20.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | |||||
24 | Rampach Šimon | 14.05. 2024 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | |||||
25 | Regec Marko | 26.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||||
26 | Šimunič Martin | 08.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 104 | |||||
27 | Slávik Daniel | 16.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | |||||
28 | Sobihard Peter | 17.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
29 | Székházi Marek | 14.05. 2024 | 2010 | S-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
30 | Tóth Bruno Robert | 03.05. 2024 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | ||||||
31 | Urbánoš Filip | 09.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | |||||
32 | Valko Samuel | 18.04. 2024 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
33 | Vančo Gregor | 20.04. 2024 | 2007 | D-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
34 | Vancu Adrian | 15.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | |||||
35 | Vaškanin Filip | 23.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 106 | |||||
36 | Zelenák Ivan | 16.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | |||||
37 | Zeman Michal | 25.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kratka Maximilian | 13.05. 2024 17:31 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra |