Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090037 - TK Slovan Galanta | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kpt. Nálepku 740, 924 01 Galanta | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 15.06.2024 | Termín do: | 17.06.2024 | |
Kontakt: | Peter Kriška | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421908594912, | |||
Kontakt e-mail: | kriska.peter@post.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 14.06.2024 9:00 | Kpt. Nálepku 740 |
dorastenky | 48 | 24 | - | 14.06.2024 9:00 | Kpt. Nálepku 740 |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Artemeva Valeriia | 17.04. 2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
2 | Baánová Sofia | 16.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | |||||
3 | Bab Dominika Elizabeth | 16.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | |||||
4 | Bab Viktória Terézia | 16.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 229 | |||||
5 | Capandová Alexandra | 17.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
6 | Daubnerová Ivana | 18.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
7 | Dimitrova Andrea | 19.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
8 | Ferancová Agnes | 21.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
9 | Ferková Vanesa | 22.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
10 | Gašparíková Sofia | 02.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 218 | |||||
11 | Kim Jandi | 04.04. 2024 | 2009 | D-d | No Worry Galanta | ||||||
12 | Kinderová Liliana | 15.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | |||||
13 | Libáková Kamila | 22.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
14 | Méryová Nina | 23.04. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
15 | Mokrá Vanesa | 15.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
16 | Mračnová Tamara | 25.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
17 | Nemec Timea Tara | 27.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
18 | Palanová Adela | 28.04. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||||
19 | Polikashyna Olha | 23.04. 2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | ||||||
20 | Ružičková Charlotte Chloe | 19.04. 2024 | 2010 | S-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 124 | |||||
21 | Sedláková Sofia | 24.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 | |||||
22 | Skřivanová Nina | 17.04. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 133 | |||||
23 | Sláviková Lea | 16.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 235 | |||||
24 | Švachová Eliška | 17.04. 2024 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | 288 | |||||
25 | Trabalíková Monika | 16.04. 2024 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | |||||
26 | Vilčeková Daniela | 30.04. 2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 | |||||
27 | Zemanová Michaela | 30.04. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 218 |