Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090109 - ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||
Názov turnaja: | BLAVA CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hlavná 1/70, 919 30 Jaslovské Bohunice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 21.06.2024 | Termín do: | 23.06.2024 | |
Kontakt: | Jana Holovičová | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421908580120, | |||
Kontakt e-mail: | tkskblava@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 20.06.2024 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 20.06.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bartek Mathias | 30.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 43 | |||||
2 | Baťala Branislav | 22.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | |||||
3 | Brezovický Samuel | 10.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 181 | |||||
4 | Čičo Michal | 03.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
5 | Csontó Tobias | 22.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | |||||
6 | Eisenreich Maximilian | 21.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
7 | Gaál János | 11.05. 2024 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | |||||
8 | Graus Ondrej | 22.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
9 | Chnápko Tomáš | 21.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | |||||
10 | Igaz Oliver | 11.05. 2024 | 2012 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | |||||
11 | Kočenda Peter | 06.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
12 | Lipták Erik | 10.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 47 | |||||
13 | Mamedgulyyev Azim | 23.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | |||||
14 | Matrtaj Jakub | 27.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 181 | |||||
15 | Mitošinka Matúš | 23.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK PROFI Senec | ||||||
16 | Šimko Filip | 29.04. 2024 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | |||||
17 | Šiška Marek | 22.04. 2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
18 | Sojka Samuel | 21.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | 181 | |||||
19 | Svitek Samuel | 22.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
20 | Vrábel Samuel | 23.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | |||||
21 | Zalka Roland | 08.05. 2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 |