Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110065 - TK DRANaM Košice | |||
Názov turnaja: | DRANAM CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vysokoškolská 4 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 24.06.2024 | Termín do: | 26.06.2024 | |
Kontakt: | Anton Dragun | |||
Kontakt tel.: | byt - 421905852232, zam. - 421905852232, dv. - 421911234359, mobil - 421905852232, | |||
Kontakt e-mail: | anton.dragun@dranam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 23.06.2024 10:00 | TK DRANaM Košice |
mladšie žiačky | 24 | 16 | - | 23.06.2024 10:00 | TK DRANaM Košice |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Benejová Lea | 08.05. 2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 179 | |||||
2 | Bérešová Barbora | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
3 | Böhmová Olívia | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | |||||
4 | Böhmová Sofia | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | |||||
5 | Černakovičová Nela | 28.04. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 155 | |||||
6 | Dzurillová Barbora | 05.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 51 | |||||
7 | Futášová Zara | 26.04. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | |||||
8 | Hajdučková Stella | 24.04. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | |||||
9 | Horvátová Alexandra | 09.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 46 | |||||
10 | Chylová Lucia | 19.05. 2024 | 2014 | De-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
11 | Kaľavská Ema | 26.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | |||||
12 | Kišacová Kvetoslava | 18.05. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 155 | |||||
13 | Lopuchovská Michaela | 01.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | |||||
14 | Malegová Lenka | 12.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
15 | Minichová Natália Megan | 04.05. 2024 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | 55 | |||||
16 | Novotná Nikol | 03.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | ||||||
17 | Pajtášová Sára | 25.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
18 | Palaštová Simona | 25.04. 2024 | 2014 | De-d | 1.TC Humenné | ||||||
19 | Poľanská Andrea | 08.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
20 | Sabolová Emma | 09.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 38 | |||||
21 | Saloky Scarlett | 08.05. 2024 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 47 | |||||
22 | Stančová Sofia | 29.04. 2024 | 2014 | De-d | Tenis Komplex Košice | ||||||
23 | Suleňová Salma | 28.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
24 | Tokárová Simona | 05.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | |||||
25 | Tomaščinová Timea | 09.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 150 | |||||
26 | Tomášová Lea Olívia | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | |||||
27 | Tomaszová Dominika | 11.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 207 | |||||
28 | Vargová Vanesa | 24.04. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
29 | Vasiľová Dorothy | 12.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 |