Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080104 - TK Petržalka | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rekreačná 3, Dunajská Lužná | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Sirota Peter (C) | |||
Termín od: | 18.05.2024 | Termín do: | 21.05.2024 | |
Kontakt: | Eva Kratochvílová | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 17.05.2024 10:15 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 17.05.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR st. žiactva musia byť prihlásení na majstrovstvá Slovenska v termíne najneskôr do 20.05. 2024.
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Siqueira Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 5 | ||||
2 | Kováčik Juraj | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 7 | ||||
3 | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
4 | Švarc Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 9 | ||||
5 | Šimunič Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 12 | ||||
6 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 13 | ||||
7 | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 20 | ||||
8 | Taha Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
9 | Sanson Matteo | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 29 | ||||
10 | Krpelan Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 30 | ||||
11 | Hamar Paris | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
12 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
13 | Gál Milan | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | ||||
14 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | ||||
15 | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 57 | ||||
16 | Krnáč Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 72 | ||||
17 | Levkanič Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 72 | ||||
18 | Soboňa Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | ||||
19 | Štrba Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 | ||||
20 | Gulej Kini | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | ||||
21 | Kurilla Norbert | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 111 | ||||
22 | Miko Marco | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 111 | ||||
23 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | ||||
24 | Kollár Johnny | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 143 | ||||
25 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | ||||
26 | Vaškanin Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 164 | ||||
27 | Kucharek Kristián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 164 | ||||
28 | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 164 | ||||
29 | Závodský Karol | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 164 | ||||
30 | Husovský Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | ||||
31 | Polkan Leon | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 209 | ||||
32 | Zíka Juraj | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 239 | ||||
33 | Augustín Filip | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 239 | ||||
34 | Kočiš Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 239 | ||||
35 | Kozel Oliver | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | |||||
36 | Gróf Rene | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
37 | Kožuch Jakub | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK TIE-BREAK Malacky | |||||
38 | Kollár Danny | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
39 | Kováčik Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
40 | Murín Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adamović Andrej | 28. 04. 2024 13:59 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 50 | 6 | |||
2 | Čambálik Alex | 16. 04. 2024 08:04 | 2011 | S-ch | TK Inter Bratislava | |||||
3 | Stopka David | 08. 04. 2024 08:47 | 2011 | S-ch | TC TALENT Bratislava | 215 |