Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080104 - TK Petržalka | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rekreačná 3, Dunajská Lužná | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Sirota Peter (C) | |||
Termín od: | 18.05.2024 | Termín do: | 21.05.2024 | |
Kontakt: | Eva Kratochvílová | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 17.05.2024 10:15 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 17.05.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR st. žiactva musia byť prihlásení na majstrovstvá Slovenska v termíne najneskôr do 20.05. 2024.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Augustín Filip | 16.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 239 | |||||
2 | Budoš Lukáš | 21.03. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
3 | Gál Milan | 11.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | |||||
4 | Gramblička Adam | 22.03. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 13 | |||||
5 | Gróf Rene | 18.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
6 | Gulej Kini | 19.03. 2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | |||||
7 | Hamar Paris | 13.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | |||||
8 | Husovský Jakub | 25.03. 2024 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | |||||
9 | Hvorecký Maxim | 16.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 20 | |||||
10 | Kočiš Martin | 02.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 239 | |||||
11 | Kollár Danny | 19.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
12 | Kollár Johnny | 03.02. 2024 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 143 | |||||
13 | Kováčik Juraj | 19.03. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 7 | |||||
14 | Kováčik Šimon | 29.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
15 | Kozel Oliver | 20.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | ||||||
16 | Kožuch Jakub | 19.03. 2024 | 2010 | S-ch | TK TIE-BREAK Malacky | ||||||
17 | Krnáč Michal | 25.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 72 | |||||
18 | Krpelan Jakub | 18.03. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 30 | |||||
19 | Kučera Richard | 18.03. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | |||||
20 | Kucharek Kristián | 27.03. 2024 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 164 | |||||
21 | Kurhajec Marián | 14.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | |||||
22 | Kurilla Norbert | 20.03. 2024 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 111 | |||||
23 | Levkanič Daniel | 30.03. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 72 | |||||
24 | Miko Marco | 02.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 111 | |||||
25 | Murín Samuel | 28.03. 2024 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
26 | Piroha Matúš | 26.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | |||||
27 | Polkan Leon | 06.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 209 | |||||
28 | Šimunič Martin | 19.03. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 12 | |||||
29 | Siqueira Lukas | 18.03. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 5 | |||||
30 | Soboňa Andrej | 23.03. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | |||||
31 | Štrba Matúš | 21.03. 2024 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 | |||||
32 | Suchánek Adam | 18.03. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
33 | Švarc Lukáš | 08.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 9 | |||||
34 | Taha Adam | 02.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
35 | Vaškanin Lukáš | 19.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 164 | |||||
36 | Zeman Michal | 20.03. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 164 | |||||
37 | Zíka Juraj | 24.03. 2024 | 2011 | S-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 239 | |||||
38 | Zuberec Samuel | 23.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 57 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Sanson Matteo | 07.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 29 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamović Andrej | 28.04. 2024 13:59 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 50 | 6 | ||||
2 | Čambálik Alex | 16.04. 2024 08:04 | 2011 | S-ch | TK Inter Bratislava | ||||||
3 | Stopka David | 08.04. 2024 08:47 | 2011 | S-ch | TC TALENT Bratislava | 215 |