Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080104 - TK Petržalka | |||
Názov turnaja: | TKP CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nobelovo námestie 6, 851 01 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šepitka Peter (C) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 15.06.2024 | Termín do: | 17.06.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Ľubomír Kurek | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 14.06.2024 10:15 | Nobelovo nám. 6 |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 14.06.2024 10:00 | Nobelovo nám. 6 |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Babulic Juraj | 12.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||||
2 | Bartek Mathias | 30.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 43 | |||||
3 | Brejka Hugo | 15.04. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
4 | Brutenič Marko | 22.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | |||||
5 | Búlik Patrik | 17.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK 77 Skalica | 181 | |||||
6 | Čičo Michal | 03.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
7 | Čulman Nataniel | 19.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | |||||
8 | Danninger Sebastian | 13.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | |||||
9 | Eisenreich Maximilian | 17.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
10 | Filo Martin | 27.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 174 | |||||
11 | Gaál János | 11.05. 2024 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | |||||
12 | Gőgh Oliver | 13.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Šaľa | 139 | |||||
13 | Graus Ondrej | 06.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
14 | Hanulík Teodor | 01.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 139 | |||||
15 | Horák Hugo | 23.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Inter Bratislava | ||||||
16 | Horváth Peter | 30.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
17 | Chnápko Tomáš | 21.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | |||||
18 | Janec Marek | 18.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | |||||
19 | Kalužný Daniel | 02.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||||
20 | Kello Alexander | 04.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 151 | |||||
21 | Kollár Danny | 16.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 26 | |||||
22 | Korytko Martin | 23.04. 2024 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | ||||||
23 | Kráľ Jakub | 17.04. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | |||||
24 | Kruksa Michal | 20.04. 2024 | 2012 | M-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||||
25 | Lipták Erik | 19.04. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 47 | |||||
26 | Mamedgulyyev Azim | 17.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | |||||
27 | Marčišin Andrej | 14.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | |||||
28 | Matucha Erik | 13.05. 2024 | 2014 | De-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
29 | Mitošinka Matúš | 06.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK PROFI Senec | ||||||
30 | Pečimuth Matej | 06.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Júliusa Pántika Bratislava | ||||||
31 | Rafaj Patrik | 20.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||||
32 | Riška Alan | 19.05. 2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
33 | Šarovič Nikola | 08.05. 2024 | 2013 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 81 | |||||
34 | Scheber Daniel | 18.05. 2024 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
35 | Svitek Samuel | 16.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
36 | Szojka Filip | 15.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | ||||||
37 | Tužinský Richard | 18.04. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||||
38 | Urvay Marco | 19.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||||
39 | Várnai Michal | 16.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 | |||||
40 | Vrábel Samuel | 16.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | |||||
41 | Zalka Roland | 08.05. 2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Debnárik Michal | 29.05. 2024 21:44 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
2 | Hamar Paris | 27.05. 2024 23:21 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 22 | |||||
3 | Igaz Oliver | 23.05. 2024 06:38 | 2012 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | |||||
4 | Kováčik Šimon | 24.05. 2024 20:50 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | |||||
5 | Krahulec Jakub | 25.05. 2024 08:39 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | |||||
6 | Krajčo Lukáš | 29.05. 2024 21:29 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 67 | |||||
7 | Smetana Radek | 27.05. 2024 22:15 | 2013 | M-ch | TK 77 Skalica | 70 |