Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | TAPO CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | CHEMLONSKA 2 06601 HUMENNE | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 17.06.2024 | Termín do: | 21.06.2024 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 16.06.2024 09:00 | TAPO |
dorastenky | 48 | 24 | - | 16.06.2024 09:00 | TAPO |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Arva Sebastian | 09.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | |||||
2 | Bairo Dylan | 12.05. 2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | |||||
3 | Bartoš Oliver | 29.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 36 | |||||
4 | Bekéni Marko | 13.05. 2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 17 | |||||
5 | Benian Oskar | 29.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | |||||
6 | Bobošík Martin | 07.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | |||||
7 | Bognár Simon | 08.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | |||||
8 | Czinege Norbert | 18.04. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | |||||
9 | Czinege Richard | 18.04. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | |||||
10 | Danko Peter | 24.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
11 | Dióssy Šimon | 22.04. 2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 18 | |||||
12 | Dráb Filip | 20.04. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 6 | |||||
13 | Gibala Dominik | 30.04. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | |||||
14 | Hlivjak Oliver | 23.04. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | |||||
15 | Ivashko Maksym | 15.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | |||||
16 | Jankech Michael | 06.05. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | |||||
17 | Kolodžej Filip | 20.04. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | |||||
18 | Krajčír Samuel Alexander | 03.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | |||||
19 | Krajčovič Tomáš | 24.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | |||||
20 | Kral Elias | 11.05. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 12 | |||||
21 | Kriško Radovan | 25.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | |||||
22 | Madej Jakub | 20.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 25 | |||||
23 | Maruniak Matej | 13.05. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
24 | Matunák Martin | 15.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 37 | |||||
25 | Matušík Lukáš | 23.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
26 | Medveď Jakub | 29.04. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | |||||
27 | Medveď Maroš | 08.05. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | |||||
28 | Melaga Samuel | 29.04. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | |||||
29 | Mikuš Michal | 26.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | |||||
30 | Nemjo Filip | 20.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | |||||
31 | Panák Adam | 15.05. 2024 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | ||||||
32 | Paulovič Nikolas | 16.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
33 | Petráško Matúš | 07.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 45 | |||||
34 | Solčan Adam | 04.05. 2024 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 31 | |||||
35 | Srpoň Martin | 30.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | |||||
36 | Šuchter Martin | 29.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | |||||
37 | Sýkora Samuel | 05.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||||
38 | Turek Sebastian | 12.05. 2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 89 | |||||
39 | Urbánoš Filip | 09.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | |||||
40 | Vaco Marek | 30.04. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | |||||
41 | Vanta Michal | 18.04. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | |||||
42 | Vateha Matúš | 22.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 15 | |||||
43 | Volník Nicholas | 29.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | |||||
44 | Vrba Miloslav | 21.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | |||||
45 | Zelenák Ivan | 18.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 |