Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | MÄSPOMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Potočná 802/26, Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 10.07.2024 | Termín do: | 14.07.2024 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 09.07.2024 9:00 | Potočná 26, Levoča |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 09.07.2024 9:00 | Potočná 26, Levoča |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bab Viktória Terézia | 17.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
2 | Beličáková Alica | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
3 | Blaškovičová Maruschka | 10.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | |||||
4 | Čaplovičová Nina | 14.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | |||||
5 | Dzurillová Barbora | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | |||||
6 | Fereková Emma | 14.05. 2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 5 | |||||
7 | Ferková Vanesa | 10.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | |||||
8 | Forgáčová Nela | 18.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
9 | Gažová Anabela | 11.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | |||||
10 | Grigeľová Emma | 14.05. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 102 | |||||
11 | Hajdučková Stella | 12.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
12 | Horňáková Zara | 11.05. 2024 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 87 | |||||
13 | Horvátová Alexandra | 12.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | |||||
14 | Houdek Vera | 19.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 118 | |||||
15 | Chylová Nikola | 10.05. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 114 | |||||
16 | Jabrocká Daniela | 19.05. 2024 | 2010 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 87 | |||||
17 | Janáčiková Petra | 20.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 29 | |||||
18 | Kubalová Lilien | 11.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 32 | |||||
19 | Kušnírová Lívia | 10.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 67 | |||||
20 | Kutejová Klára | 15.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | |||||
21 | Lopuchovská Michaela | 15.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
22 | Pribulová Vanessa | 12.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 231 | |||||
23 | Riesová Tamara | 12.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | 132 | |||||
24 | Rusnačková Riana | 10.05. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 16 | |||||
25 | Sabovčíková Lea | 16.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 73 | |||||
26 | Ščibranová Adela | 21.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
27 | Ščibranová Nela | 21.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | |||||
28 | Stanková Sophia Laura | 16.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | |||||
29 | Tomášová Lea Olívia | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | |||||
30 | Valičeková Viktória | 20.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
31 | Vargová Vanesa | 13.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
32 | Veselský Miah Paulina | 18.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | |||||
33 | Žiaková Lucia | 17.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 37 |