www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: žreb 2  

Detail oficiálnej TL pre rok 2024

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110084 - TK Profitennis Academy Prešov
Názov turnaja:Profitennis Academy Cup
Miesto konania (adresa dvorcov):Mirka Nešpora 2A, Prešov
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:László Vladimír (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Rešovská Radka (C)   
Termín od:24.02.2024 Termín do:26.02.2024
Kontakt:Mgr. Radka Rešovská
Kontakt tel.:dv. - 0907450280, mobil - 0907450280,
Kontakt e-mail:profitennisacademy@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 02. 2024 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-23.02.2024 10:00v mieste konania

Poznámky:

 rozpis

Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Maximilian Kimak 
   24.02.2024 15:30
2. BYE 
 
3. Pavol Dzurko 
   24.02.2024 08:00
4. Šimon Malec 
 
5. Adam Mihaľ 
   24.02.2024 08:00
6. Filip Oravec 
 
7. Tobias Csontó 
   24.02.2024 09:00
8. (5-8)Alex Brejka 
 
9. (3-4)Róbert Polak 
   24.02.2024 09:00
10. Adrian Köröš 
 
11. Juraj Babulic 
   24.02.2024 10:00
12. Matej Hasara 
 
13. Martin Ferencz 
   24.02.2024 10:00
14. Šimon Pastor 
 
15. Roberto Lorenzo Abbondanza 
   24.02.2024 11:00
16. (5-8)Martin Herdický 
 
17. (5-8)Tobias Čuchran 
   24.02.2024 11:00
18. János Gaál 
 
19. Alexander Mišenko 
   24.02.2024 12:00
20. Tibor Norko 
 
21. Matej Kovalčík 
   24.02.2024 12:00
22. Juraj Kopčák 
 
23. Nataniel Čulman 
   24.02.2024 13:00
24. (3-4)Kristián Mihók 
 
25. (5-8)Filip Šimko 
   24.02.2024 13:00
26. Hugo Brejka 
 
27. Benjamin Ross Mihal 
   24.02.2024 14:00
28. Richard Regec 
 
29. Martin Samuel Šabľa 
   24.02.2024 14:00
30. Nino Lipinský 
 
31. BYE 
   24.02.2024 18:30
32. (2)Alessandro Thern 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kimak Maximilian31.10.20242012M-chTJT Michalovce 6
2 Thern Alessandro31.10.20242012M-chTKM Betliar 12
3 Polak Róbert31.10.20242012M-chTenis Komplex Košice 13
4 Mihók Kristián31.10.20242012M-chMŠK Poprad-Tatry 23
5USPBrejka Alex31.10.20252013M-chMŠK Poprad-Tatry 31
6 Šimko Filip31.10.20252013M-chTJT Michalovce 36
7 Herdický Martin31.10.20252013M-chTJ Sokol Prešov 38
8 Čuchran Tobias31.10.20252013M-chTKM Betliar 39
9 Babulic Juraj31.10.20242012M-chTK HSC Piešťany 40
10 Lipinský Nino31.10.20252013M-ch1.TC Humenné 41
11 Csontó Tobias31.10.20252013M-chTK Ratufa Levice 51
12 Šabľa Martin Samuel31.10.20252013M-chTK Mladosť Košice 60
13 Kovalčík Matej31.10.20242012M-chTenisová akadémia Prešov 72
14 Brejka Hugo31.10.20252013M-chMŠK Poprad-Tatry 78
15USPMihaľ Adam31.10.20242012M-chTK GSM Prešov 78
16 Hasara Matej31.10.20242012M-chTJ Sokol Prešov 81
17 Mihal Benjamin Ross31.10.20252013M-chTJ Sokol Prešov 103
18 Ferencz Martin31.10.20252013M-chTK Mladosť Košice 112
19 Norko Tibor31.10.20252013M-chTJ Sokol Prešov 117
20USPKopčák Juraj31.10.20242012M-chTK Profitennis Academy Prešov 131
21 Abbondanza Roberto Lorenzo31.10.20252013M-chTenis Komplex Košice 151
22 Gaál János31.10.20252013M-chTC TALENT Bratislava 151
23USPMišenko Alexander31.10.20252013M-chTK Profitennis Academy Prešov 159
24 Čulman Nataniel31.10.20252013M-chTK Inter Bratislava 181
25 Pastor Šimon31.10.20252012M-chTenis Komplex Košice 181
26 Köröš Adrian31.10.20252013M-chTK Mladosť Košice  
27NVKOravec Filip31.10.20252013M-chTK Mladosť Košice  
28USPMalec Šimon31.10.20242014De-chMŠK Poprad-Tatry  
29USPRegec Richard31.10.20252013M-chTK Progres Prešov  
30USPDzurko Pavol31.10.20252013M-chTK Profitennis Academy Prešov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babindai Matias21. 02. 2024 21:432012M-chMŠO Štúrovo 42
2Bartek Mathias20. 02. 2024 16:512013M-chTK HSC Piešťany 43
3Baťala Branislav22. 02. 2024 08:492012M-chTK Skalka Nitra 28
4Brutenič Marko21. 02. 2024 21:012013M-chTK Slovan Bratislava 57
5Dorko Samuel21. 02. 2024 20:402013M-chTK Profitennis Academy Prešov 56
6Janec Marek15. 01. 2024 08:162013M-chTK Kysucké Nové Mesto 70
7Kalanin Emanuel21. 02. 2024 08:562013M-ch1.TC Humenné 157
8Klobušník Martin20. 02. 2024 08:342012M-chTK Mladosť Košice 181
9Kozel Oliver14. 02. 2024 13:512013M-chTK Petržalka 27
10Laník Simon20. 02. 2024 07:522013M-chTenis Komplex Košice 165
11Marčišin Andrej21. 02. 2024 12:322013M-chTK Tennis Classic Bratislava 49
12Martančík Richard14. 02. 2024 12:442013M-chMŠK Poprad-Tatry 125
13Noga Oliver26. 01. 2024 08:592012M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 10
14Ščavnický Adam05. 02. 2024 07:122012M-chTJ Sokol Prešov 100
15Štalmach Dionýz22. 02. 2024 07:522012M-chTJ Sokol Prešov 32


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk