Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Chemlonská 1962/2, Humenné | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovčík Milan (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Maras Jozef (C) | |||
Termín od: | 11.05.2024 | Termín do: | 14.05.2024 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 10.05.2024 09:00 | TAPO |
dorastenci | 48 | 24 | - | 10.05.2024 10:00 | TAPO |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor,
VR: Milan Pavlovčík, ZVR: Jozef Maras ml.
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. dorastu a dorastu musia byť prihlásení v termíne najneskôr do 27.05.2024 na M SR ml. dorastu a do 13.05.2024 na M SR dorastu.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Dráb Filip | 20.04. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 6 | |||||
2 | Hlivjak Oliver | 12.03. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | |||||
3 | Jáger Matúš | 21.04. 2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 101 | |||||
4 | Jánošík Timotej | 10.04. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 34 | |||||
5 | Janoško Martin | 23.04. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 229 | |||||
6 | Kolodžej Filip | 12.03. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | |||||
7 | Kral Elias | 16.03. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 12 | |||||
8 | Lupták Richard | 13.03. 2024 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | |||||
9 | Madej Jakub | 20.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 25 | |||||
10 | Maruščák Tomáš | 24.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 110 | |||||
11 | Paulovčák Sebastián | 11.03. 2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 24 | |||||
12 | Šuchter Martin | 13.03. 2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | |||||
13 | Tarr Sebestyén | 25.04. 2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | ||||||
14 | Turek Sebastian | 17.03. 2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 89 | |||||
15 | Turóci Timotej | 11.03. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | |||||
16 | Vanta Michal | 14.03. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | |||||
17 | Vateha Matúš | 22.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 15 | |||||
18 | Zavacký Peter | 23.03. 2024 | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 19 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Trojan Samuel | 28.04. 2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 59 | |||||
2 | Mattoš Adam | 28.04. 2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 43 | |||||
3 | Valalik Christián | 01.05. 2024 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | 163 | |||||
4 | Nemjo Filip | 05.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | |||||
5 | Princ Matúš | 05.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bartoš Oliver | 01.05. 2024 13:29 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 36 |