Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Chemlonská 1962/2, Humenné | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovčík Milan (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Maras Jozef (C) | |||
Termín od: | 11.05.2024 | Termín do: | 14.05.2024 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 10.05.2024 09:00 | TAPO |
dorastenci | 48 | 24 | - | 10.05.2024 10:00 | TAPO |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor,
VR: Milan Pavlovčík, ZVR: Jozef Maras ml.
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. dorastu a dorastu musia byť prihlásení v termíne najneskôr do 27.05.2024 na M SR ml. dorastu a do 13.05.2024 na M SR dorastu.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Andrejková Sophia | 17.03. 2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | |||||
2 | Benderová Ela | 23.03. 2024 | 2007 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 149 | |||||
3 | Bereczková Lenka | 11.03. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 84 | |||||
4 | Bohunčáková Stela | 09.04. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
5 | Brestovičová Daniela | 12.03. 2024 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 344 | |||||
6 | Čemanová Vivien | 18.03. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | ||||||
7 | Cinkaničová Stella | 20.04. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 10 | |||||
8 | Demečková Dáša | 28.03. 2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 91 | |||||
9 | Dubcová Ema | 20.04. 2024 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 59 | |||||
10 | Erdélyi Olívia | 18.04. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 304 | |||||
11 | Fekete Alexandra | 14.04. 2024 | 2006 | D-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 263 | |||||
12 | Ferjaková Karin | 20.03. 2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 23 | |||||
13 | Gonosová Ester | 19.04. 2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 27 | |||||
14 | Gromusová Ema | 17.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 123 | |||||
15 | Gross Timea | 21.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 11 | |||||
16 | Herdická Nicole Emma | 17.04. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | |||||
17 | Horňáková Zara | 08.04. 2024 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 261 | |||||
18 | Chovancová Laura | 18.03. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 119 | |||||
19 | Ivanová Viktória | 24.03. 2024 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 109 | |||||
20 | Jalčová Diana | 18.04. 2024 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 29 | |||||
21 | Janáčiková Petra | 17.03. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
22 | Jeníková Lota | 11.04. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | ||||||
23 | Kolodžejová Lea | 12.03. 2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | |||||
24 | Kozmová Lujza | 16.03. 2024 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 35 | |||||
25 | Kuriľáková Nela | 22.03. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | |||||
26 | Kužilová Kristína | 30.03. 2024 | 2010 | S-d | Tenis Komplex Košice | 110 | |||||
27 | Martinková Katarína | 22.03. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | |||||
28 | Mihalovičová Sofia | 14.03. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
29 | Michaľáková Soňa | 13.03. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 69 | |||||
30 | Podolská Diana | 21.03. 2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 65 | |||||
31 | Priesterová Miroslava | 22.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
32 | Rišiaňová Bianka | 24.03. 2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | |||||
33 | Sabová Sofia Mia | 25.04. 2024 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | ||||||
34 | Šarišská Laura | 01.04. 2024 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 94 | |||||
35 | Skupeňová Nina | 21.03. 2024 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 | |||||
36 | Stanková Sophia Laura | 20.03. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
37 | Uhrínová Simona | 04.04. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 182 | |||||
38 | Vasilisková Veronika | 19.03. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 155 | |||||
39 | Žiaková Lucia | 23.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Grigeľová Emma | 29.04. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 339 | |||||
2 | Kolesárová Jessica | 30.04. 2024 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 22 | |||||
3 | Lukacková Nela | 01.05. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | ||||||
4 | Šebáková Tamara | 02.05. 2024 | 2008 | D-d | 1.TC Humenné | 204 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bojkunová Martina | 11.04. 2024 09:02 | 2009 | D-d | TJT Michalovce | 149 | |||||
2 | Lukáčová Miroslava | 01.05. 2024 20:52 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 98 | |||||
3 | Rusnačková Riana | 22.04. 2024 09:18 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 179 |