Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Ogurčáková Martina (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Hrebík Dušan (A) | |||
Termín od: | 18.05.2024 | Termín do: | 21.05.2024 | |
Kontakt: | Martina Ogurčáková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421904254930, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 17.05.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 17.05.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor,
VR: Martina Ogurčáková, ZVR: Dušan Hrebík
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR st. žiactva musia byť prihlásení na majstrovstvá Slovenska v termíne najneskôr do 20.05. 2024.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bednárová Tamara | 01.04. 2024 | 2011 | S-d | TC 92 Levoča | 168 | |||||
2 | Beličáková Alica | 19.03. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
3 | Bérešová Barbora | 25.03. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
4 | Čemanová Vivien | 18.03. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 22 | |||||
5 | Daňková Alexandra | 25.03. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 85 | |||||
6 | Dzurillová Barbora | 18.03. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | |||||
7 | Erdélyi Olívia | 21.03. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | |||||
8 | Fereková Emma | 18.04. 2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 5 | |||||
9 | Fialová Tamara | 19.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 198 | |||||
10 | Futášová Zara | 15.04. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
11 | Goffová Sarah | 14.04. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | |||||
12 | Grigeľová Emma | 22.03. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 102 | |||||
13 | Hajdučková Stella | 21.03. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
14 | Horňáková Zara | 08.04. 2024 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 87 | |||||
15 | Horvátová Alexandra | 20.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | |||||
16 | Chylová Nikola | 29.03. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 114 | |||||
17 | Jabrocká Daniela | 15.04. 2024 | 2010 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 87 | |||||
18 | Janáčiková Petra | 18.03. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 29 | |||||
19 | Jeníková Lota | 25.03. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 257 | |||||
20 | Kaľavská Ema | 26.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
21 | Keršáková Jana | 21.03. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 175 | |||||
22 | Kissová Ema | 04.05. 2024 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | 23 | |||||
23 | Kundriková Elena | 18.03. 2024 | 2011 | S-d | Tenis Komplex Košice | 99 | |||||
24 | Kušnírová Lívia | 20.03. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 67 | |||||
25 | Kužilová Kristína | 30.03. 2024 | 2010 | S-d | Tenis Komplex Košice | 21 | |||||
26 | Lišková Nina | 21.03. 2024 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | ||||||
27 | Lodová Lara | 23.03. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 128 | |||||
28 | Lopuchovská Michaela | 28.03. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
29 | Lukacková Nela | 22.03. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | |||||
30 | Mattei Bianca | 27.03. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
31 | Mihalovičová Sofia | 18.03. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | |||||
32 | Mlynarčíková Elisa | 21.03. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 128 | |||||
33 | Pribulová Vanessa | 23.04. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 231 | |||||
34 | Priesterová Miroslava | 18.03. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | |||||
35 | Rišiaňová Bianka | 21.03. 2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 52 | |||||
36 | Rusnačková Riana | 18.03. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 16 | |||||
37 | Sabolová Emma | 16.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 207 | |||||
38 | Sabová Sofia Mia | 24.03. 2024 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 47 | |||||
39 | Sabovčíková Lea | 22.03. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 73 | |||||
40 | Saloky Scarlett | 13.04. 2024 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
41 | Stanková Sophia Laura | 18.03. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | |||||
42 | Šteinerová Sarah | 25.03. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 11 | |||||
43 | Tajtáková Izabela | 11.04. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | |||||
44 | Tokárová Simona | 09.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
45 | Tomášová Lea Olívia | 28.03. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | |||||
46 | Uhrínová Simona | 21.03. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 40 | |||||
47 | Varga Benetta | 20.04. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 182 | |||||
48 | Varga Christina | 19.04. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | ||||||
49 | Vargová Vanesa | 19.03. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
50 | Žiaková Lucia | 23.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 37 |