Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Ogurčáková Martina (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Hrebík Dušan (A) | |||
Termín od: | 11.05.2024 | Termín do: | 14.05.2024 | |
Kontakt: | Martina Ogurčáková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421904254930, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 10.05.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 10.05.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
Poznámky:
POZOR ZMENA! Z technických príčin sa MR uskutočnia v TK 1901 SNV!
rozpis, organizačný výbor,
VR: Martina Ogurčáková, ZVR: Dušan Hrebík
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. žiactva musia byť prihlásení na majstrovstvá Slovenska v termíne najneskôr do 13.05.2024.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Abbondanza Roberto Lorenzo | 30.03. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 151 | |||||
2 | Barnišin Richard | 16.03. 2024 | 2014 | De-ch | 1.TC Humenné | ||||||
3 | Brejka Alex | 12.03. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | |||||
4 | Brejka Hugo | 11.03. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
5 | Čuchran Tobias | 12.03. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | |||||
6 | Dorko Samuel | 22.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 56 | |||||
7 | Ferencz Martin | 01.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 112 | |||||
8 | Hasara Matej | 14.04. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 | |||||
9 | Herdický Martin | 14.03. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | |||||
10 | Kalanin Emanuel | 12.03. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 157 | |||||
11 | Kardoš Sebastián | 10.04. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 103 | |||||
12 | Kazimír Tomáš | 07.04. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 19 | |||||
13 | Kimak Maximilian | 18.03. 2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 6 | |||||
14 | Klobušník Martin | 15.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Mladosť Košice | 181 | |||||
15 | Kmec Jakub Lukáš | 18.03. 2024 | 2014 | De-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
16 | Köröš Adrian | 11.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
17 | Korytko Martin | 15.03. 2024 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | ||||||
18 | Kovalčík Matej | 13.04. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisová akadémia Prešov | 72 | |||||
19 | Laník Simon | 29.03. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 165 | |||||
20 | Lipinský Nino | 20.03. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | |||||
21 | Malec Šimon | 12.03. 2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
22 | Martančík Richard | 21.03. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | |||||
23 | Mihók Kristián | 18.03. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 23 | |||||
24 | Norko Tibor | 15.03. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 117 | |||||
25 | Oravec Filip | 12.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
26 | Pagáč Christopher | 21.03. 2024 | 2014 | De-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
27 | Pastor Šimon | 16.03. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 181 | |||||
28 | Polak Róbert | 11.03. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 13 | |||||
29 | Šabľa Martin Samuel | 12.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | |||||
30 | Saluga Samuel | 08.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 5 | |||||
31 | Šimko Filip | 07.04. 2024 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | |||||
32 | Štalmach Dionýz | 12.03. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 32 | |||||
33 | Thern Alessandro | 17.04. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Betliar | 12 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Húsenica Ľuboš | 23.04. 2024 09:14 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 3 | |||||
2 | Kondáš Branislav | 21.04. 2024 09:08 | 2014 | De-ch | 1.TC Humenné | ||||||
3 | Veselka Šimon | 15.03. 2024 12:28 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 125 |