www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2024

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves
Miesto konania (adresa dvorcov):Jánskeho 1, Spišská Nová Ves
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Ogurčáková Martina (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Hrebík Dušan (A)   
Termín od:11.05.2024 Termín do:14.05.2024
Kontakt:Martina Ogurčáková
Kontakt tel.:mobil - 421904254930,
Kontakt e-mail:ogurecka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 05. 2024 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-10.05.2024 10:00Jánskeho 1, SNV
mladší žiaci4824-10.05.2024 10:00Jánskeho 1, SNV

Poznámky:

POZOR ZMENA! Z technických príčin sa MR uskutočnia v TK 1901 SNV!

rozpisorganizačný výbor
VR: Martina Ogurčáková, ZVR: Dušan Hrebík

Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore. 

Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. žiactva musia byť prihlásení na majstrovstvá Slovenska v termíne najneskôr do 13.05.2024.

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Abbondanza Roberto Lorenzo30.03. 20242013M-chTenis Komplex Košice 151
2Barnišin Richard16.03. 20242014De-ch1.TC Humenné  
3Brejka Alex12.03. 20242013M-chMŠK Poprad-Tatry 31
4Brejka Hugo11.03. 20242013M-chMŠK Poprad-Tatry 78
5Čuchran Tobias12.03. 20242013M-chTKM Betliar 39
6Ferencz Martin01.04. 20242013M-chTK Mladosť Košice 112
7Hasara Matej14.04. 20242012M-chTJ Sokol Prešov 81
8Herdický Martin14.03. 20242013M-chTJ Sokol Prešov 38
9Húsenica Ľuboš04.04. 20242012M-chMŠK Poprad-Tatry 3
10Kalanin Emanuel12.03. 20242013M-ch1.TC Humenné 157
11Kardoš Sebastián10.04. 20242013M-chTKM Betliar 103
12Kazimír Tomáš07.04. 20242012M-chTenis Komplex Košice 19
13Kimak Maximilian18.03. 20242012M-chTJT Michalovce 6
14Klobušník Martin15.03. 20242012M-chTK Mladosť Košice 181
15Kmec Jakub Lukáš18.03. 20242014De-chTK Mladosť Košice  
16Kondáš Branislav07.04. 20242014De-ch1.TC Humenné  
17Köröš Adrian11.03. 20242013M-chTK Mladosť Košice  
18Korytko Martin15.03. 20242012M-chCassovia Tennis Academy Košice  
19Kovalčík Matej13.04. 20242012M-chTenisová akadémia Prešov 72
20Laník Simon29.03. 20242013M-chTenis Komplex Košice 165
21Lipinský Nino20.03. 20242013M-ch1.TC Humenné 41
22Malec Šimon12.03. 20242014De-chMŠK Poprad-Tatry  
23Martančík Richard21.03. 20242013M-chMŠK Poprad-Tatry 125
24Mihók Kristián18.03. 20242012M-chMŠK Poprad-Tatry 23
25Norko Tibor15.03. 20242013M-chTJ Sokol Prešov 117
26Oravec Filip12.03. 20242013M-chTK Mladosť Košice  
27Pagáč Christopher21.03. 20242014De-chTK Mladosť Košice  
28Pastor Šimon16.03. 20242012M-chTenis Komplex Košice 181
29Polak Róbert11.03. 20242012M-chTenis Komplex Košice 13
30Šabľa Martin Samuel12.03. 20242013M-chTK Mladosť Košice 60
31Saluga Samuel08.04. 20242012M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 5
32Šimko Filip07.04. 20242013M-chTJT Michalovce 36
33Štalmach Dionýz12.03. 20242012M-chTJ Sokol Prešov 32
34Thern Alessandro17.04. 20242012M-chTKM Betliar 12
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Veselka Šimon15.03. 2024 12:282013M-chTenis Komplex Košice 125


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk