Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club,Družstevná 575, 900 45, Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 21.06.2024 | Termín do: | 23.06.2024 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918542116, dv. - 0917914115, mobil - 0918542116, | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 20.06.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenci | 48 | 24 | - | 20.06.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bartovič Marko | 03.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | |||||
2 | Budoš Lukáš | 23.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | |||||
3 | Fano Alex Adam | 22.04. 2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | |||||
4 | Fleischmann Jakub | 06.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | |||||
5 | Gergeľ Maximilián | 15.05. 2024 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
6 | Gergeľ Sebastián | 15.05. 2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 131 | |||||
7 | Gramblička Adam | 23.04. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | |||||
8 | Gróf Leonard | 09.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | |||||
9 | Hromník Filip | 01.05. 2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | |||||
10 | Hron Alex Maximilián | 22.04. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
11 | Jendrejský Nicolas | 22.04. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | |||||
12 | Kolárik Igor | 09.05. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 191 | |||||
13 | Krpelan Jakub | 21.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 207 | |||||
14 | Kučera Richard | 29.04. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | |||||
15 | Lackovič Samuel | 09.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 154 | |||||
16 | Levkanič Daniel | 12.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
17 | Marko Martin | 22.04. 2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | |||||
18 | Matušík Lukáš | 23.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
19 | Michalka Jakub | 11.05. 2024 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 125 | |||||
20 | Nagy Damian | 08.05. 2024 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 54 | |||||
21 | Németh Martin | 22.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 72 | |||||
22 | Oles Nikolas | 12.05. 2024 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | |||||
23 | Roman Filip | 09.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 141 | |||||
24 | Šimunič Martin | 30.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 104 | |||||
25 | Sobihard Peter | 26.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
26 | Talian Patrik | 28.04. 2024 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 | |||||
27 | Tóth Bruno Robert | 03.05. 2024 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | ||||||
28 | Valko Samuel | 23.04. 2024 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
29 | Vančo Gregor | 06.05. 2024 | 2007 | D-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
30 | Vancu Adrian | 22.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | |||||
31 | Zelenák Ivan | 24.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 |