Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club,Družstevná 575, 900 45, Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 21.06.2024 | Termín do: | 23.06.2024 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918542116, dv. - 0917914115, mobil - 0918542116, | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 20.06.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenci | 48 | 24 | - | 20.06.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bartovič Marko | 03.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | |||||
2 | Budoš Lukáš | 23.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | |||||
3 | Fano Alex Adam | 22.04. 2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | |||||
4 | Gramblička Adam | 23.04. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | |||||
5 | Hromník Filip | 01.05. 2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | |||||
6 | Hron Alex Maximilián | 22.04. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
7 | Jendrejský Nicolas | 22.04. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | |||||
8 | Krpelan Jakub | 21.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 207 | |||||
9 | Kučera Richard | 29.04. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | |||||
10 | Marko Martin | 22.04. 2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | |||||
11 | Matušík Lukáš | 23.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
12 | Németh Martin | 22.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 72 | |||||
13 | Šimunič Martin | 30.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 104 | |||||
14 | Sobihard Peter | 26.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
15 | Talian Patrik | 28.04. 2024 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 | |||||
16 | Tóth Bruno Robert | 03.05. 2024 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | ||||||
17 | Valko Samuel | 23.04. 2024 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
18 | Vancu Adrian | 22.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | |||||
19 | Zelenák Ivan | 24.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 |