Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club,Družstevná 575, 900 45, Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 21.06.2024 | Termín do: | 23.06.2024 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918542116, dv. - 0917914115, mobil - 0918542116, | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 20.06.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenci | 48 | 24 | - | 20.06.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Baánová Sofia | 06.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | |||||
2 | Babincová Sofia | 09.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | |||||
3 | Čačková Natália | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
4 | Capandová Alexandra | 22.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
5 | Černáková Tereza | 07.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | |||||
6 | Cimmermannová Natália | 30.04. 2024 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | |||||
7 | Diková Kristína | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Petržalka | ||||||
8 | Dimitrova Andrea | 26.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
9 | Ferancová Agnes | 25.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
10 | Ferková Vanesa | 22.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
11 | Gašparíková Sofia | 02.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 218 | |||||
12 | Jeric Hana Tereza | 04.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
13 | Kadlečíková Simona | 23.04. 2024 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
14 | Kinderová Liliana | 22.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | |||||
15 | Leshchenko Marta | 26.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
16 | Markošová Tereza | 03.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | |||||
17 | Méryová Nina | 01.05. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
18 | Mikocziová Petra | 25.04. 2024 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | ||||||
19 | Mračnová Tamara | 25.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
20 | Nemec Timea Tara | 27.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
21 | Palenčíková Petra | 05.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
22 | Planická Stella | 11.05. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
23 | Rišková Amélia | 02.05. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 326 | |||||
24 | Ten Sofiia | 11.05. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
25 | Turza Viktória | 11.05. 2024 | 2007 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 149 | |||||
26 | Valenčíková Diana | 21.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
27 | Zemanová Michaela | 30.04. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 218 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kralovanská Alexandra | 05.05. 2024 11:03 | 2009 | D-d | TKM Martin | 176 |