Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080093 - TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Turbínova 1, 83104 Bratislava | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovský Michal (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Klobušovský Matej (B) | |||
Termín od: | 18.05.2024 | Termín do: | 21.05.2024 | |
Kontakt: | Michal Fašung | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0911508720, mobil - 0911789359, | |||
Kontakt e-mail: | academy@love4tennis.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 48 | 24 | - | 17.05.2024 9:00 | Turbínova 1 |
Poznámky:
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR dospelých musia byť prihlásení na majstrovstvá Slovenska v termíne najneskôr do 20.05.2024.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Arva Sebastian | 26.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 264 | |||||
2 | Benian Oskar | 21.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 264 | |||||
3 | Bušniak Michal | 25.03. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 367 | |||||
4 | Červenák Peter | 27.03. 2024 | 2002 | M | TK Jednotka Bratislava | 25 | |||||
5 | Cimra Martin | 22.03. 2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 52 | |||||
6 | Drahovzal Oldřich | 04.04. 2024 | 1980 | SM 40 | TK Slovan Bratislava | 72 | |||||
7 | Gróf Leonard | 04.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
8 | Habšuda Šimon | 30.03. 2024 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||||
9 | Halahija Nathan André | 22.03. 2024 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 75 | |||||
10 | Havalda Peter | 30.04. 2024 | 1979 | SM 45 | VTC Pezinok | 209 | |||||
11 | Hromník Filip | 09.04. 2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 331 | |||||
12 | Hron Alex Maximilián | 22.03. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 264 | |||||
13 | Hubinský Július | 19.03. 2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 382 | |||||
14 | Chinoracký Matej | 15.04. 2024 | 1993 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 511 | |||||
15 | Jaškovič Filip | 18.03. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 506 | |||||
16 | Jaškovič Vladimír | 04.04. 2024 | 1970 | SM 50 | TK Slávia STU Bratislava | 306 | |||||
17 | Jendrejský Nicolas | 07.04. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||||
18 | Juras Lukáš | 09.04. 2024 | 1993 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
19 | Maksimyuk Maxim | 19.03. 2024 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 76 | |||||
20 | Masarčin Marcus | 04.04. 2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 41 | |||||
21 | Matunák Martin | 24.03. 2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 264 | |||||
22 | Matušík Lukáš | 03.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
23 | Nagy Damian | 13.04. 2024 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 328 | |||||
24 | Náhlovský Filip | 03.04. 2024 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 145 | |||||
25 | Németh Martin | 20.03. 2024 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 511 | |||||
26 | Paulovčák Samuel | 28.03. 2024 | 2000 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 62 | |||||
27 | Paulovič Nikolas | 02.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
28 | Peško Samuel | 23.03. 2024 | 2001 | M | TK Slávia STU Bratislava | 234 | |||||
29 | Poklemba Filip | 07.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 511 | |||||
30 | Polakovič Samuel | 22.04. 2024 | 1999 | M | TK Slávia STU Bratislava | 165 | |||||
31 | Přibáň Martin | 25.03. 2024 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 69 | |||||
32 | Richter Patrik | 14.04. 2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||||
33 | Srnánek Martin | 12.04. 2024 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 126 | |||||
34 | Stehlík Andrej | 03.05. 2024 | 2000 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 18 | |||||
35 | Szalai Ján | 03.05. 2024 | 1975 | SM 45 | TK BRIA Bratislava | 466 | |||||
36 | Talian Patrik | 30.03. 2024 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 511 | |||||
37 | Urbánoš Filip | 24.03. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
38 | Valko Samuel | 23.03. 2024 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
39 | Volník Nicholas | 11.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 200 | |||||
40 | Vozár Samuel | 16.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
41 | Zima Marian | 21.03. 2024 | 1974 | SM 50 | Tenisový klub Dúbravka BA | 511 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Macháč Max Mikuláš | 05.05. 2024 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 43 | |||||
2 | Melicher Ján | 05.05. 2024 | 1985 | SM 35 | TK Slovan Bratislava | 87 | |||||
3 | Rosa Alex | 07.05. 2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 511 | |||||
4 | Hudec Michal | 10.05. 2024 | 1987 | SM 35 | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
5 | Vavro Dominik | 10.05. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 466 | |||||
6 | Chren Lukáš | 10.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
7 | Škrla Michal | 11.05. 2024 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 49 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Schwarc David | 11.05. 2024 17:22 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 511 | |||||
2 | Vančo Gregor | 12.05. 2024 21:35 | 2007 | D-ch | United Tennis Academy BA |