Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Slávia STU Bratislava,Májová 21, Bratislava 850 05 | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Škoda Tomáš (A) | |||
Termín od: | 11.05.2024 | Termín do: | 14.05.2024 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 10.05.2024 9:00 | STU |
dorastenky | 48 | 24 | - | 10.05.2024 9:00 | STU |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, časový harmonogram, denný program
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. dorastu a dorastu musia byť prihlásení v termíne najneskôr do 27.05.2024 na M SR ml. dorastu a do 13.05.2024 na M SR dorastu.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Hron Alex Maximilián | |||
11. 05. 2024 14:30 | |||||
2. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Chren Lukáš | ||||
6:0 6:1 | 11. 05. 2024 09:15 | ||||
4. | Strešnák Patrik | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Vaškanin Filip | ||||
6:1 6:0 | 11. 05. 2024 09:15 | ||||
6. | Gramblička Adam | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | (9-16) | Konderla Filip | |||
11. 05. 2024 13:00 | |||||
8. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
9. | (9-16) | Fleischmann Jakub | |||
11. 05. 2024 14:30 | |||||
10. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
11. | Sobihard Peter | ||||
6:1 6:0 | 11. 05. 2024 10:30 | ||||
12. | Gróf Leonard | 64 32 16 8 SF F | |||
13. | Švarc Lukáš | ||||
6:0 6:1 | 11. 05. 2024 10:30 | ||||
14. | Roman Filip | 64 32 16 8 SF F | |||
15. | (5-8) | Arva Sebastian | |||
11. 05. 2024 14:30 | |||||
16. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
17. | (3-4) | Danko Peter | |||
11. 05. 2024 14:30 | |||||
18. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
19. | Valko Samuel | ||||
6:1 6:2 | 11. 05. 2024 10:30 | ||||
20. | Kučera Richard | 64 32 16 8 SF F | |||
21. | Siqueira Lukas | ||||
6:0 6:0 | 11. 05. 2024 10:30 | ||||
22. | Jaškovič Filip | 64 32 16 8 SF F | |||
23. | (9-16) | Matušík Lukáš | |||
11. 05. 2024 14:30 | |||||
24. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
25. | (9-16) | Vozár Samuel | |||
11. 05. 2024 14:30 | |||||
26. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
27. | Adamović Andrej | ||||
6:0 6:1 | 11. 05. 2024 10:30 | ||||
28. | Oles Nikolas | 64 32 16 8 SF F | |||
29. | Kucharek Filip | ||||
7:5 6:3 | 11. 05. 2024 10:30 | ||||
30. | Lackovič Samuel | 64 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
11. 05. 2024 14:30 | |||||
32. | (5-8) | Ivashko Maksym | 64 32 16 8 SF F | ||
33. | BYE | ||||
11. 05. 2024 13:00 | |||||
34. | (5-8) | Krajčír Samuel Alexander | 64 32 16 8 SF F | ||
35. | Taha Adam | ||||
6:2 6:1 | 11. 05. 2024 09:15 | ||||
36. | Kováčik Juraj | 64 32 16 8 SF F | |||
37. | Slávik Daniel | ||||
6:2 6:0 | 11. 05. 2024 09:15 | ||||
38. | Gál Milan | 64 32 16 8 SF F | |||
39. | BYE | ||||
11. 05. 2024 13:00 | |||||
40. | (9-16) | Németh Martin | 64 32 16 8 SF F | ||
41. | BYE | ||||
11. 05. 2024 13:00 | |||||
42. | (9-16) | Babušík Adam | 64 32 16 8 SF F | ||
43. | Šimunič Martin | ||||
6:2 6:1 | 11. 05. 2024 09:15 | ||||
44. | Zeman Michal | 64 32 16 8 SF F | |||
45. | Hvorecký Maxim | ||||
7:5 6:3 | 11. 05. 2024 09:15 | ||||
46. | Hubinský Július | 64 32 16 8 SF F | |||
47. | BYE | ||||
11. 05. 2024 13:00 | |||||
48. | (3-4) | Volník Nicholas | 64 32 16 8 SF F | ||
49. | BYE | ||||
11. 05. 2024 13:00 | |||||
50. | (5-8) | Nagy Damian | 64 32 16 8 SF F | ||
51. | Gulej Kini | ||||
6:3 6:2 | 11. 05. 2024 09:15 | ||||
52. | Talian Patrik | 64 32 16 8 SF F | |||
53. | Piško Patrik | ||||
6:0 6:0 | 11. 05. 2024 09:15 | ||||
54. | Jasenák Lukáš | 64 32 16 8 SF F | |||
55. | BYE | ||||
11. 05. 2024 13:00 | |||||
56. | (9-16) | Richter Patrik | 64 32 16 8 SF F | ||
57. | BYE | ||||
11. 05. 2024 13:00 | |||||
58. | (9-16) | Hromník Filip | 64 32 16 8 SF F | ||
59. | Jendrejský Nicolas | ||||
6:1 6:1 | 11. 05. 2024 09:15 | ||||
60. | Gergeľ Sebastián | 64 32 16 8 SF F | |||
61. | Bartovič Marko | ||||
6:2 6:3 | 11. 05. 2024 09:15 | ||||
62. | Krpelan Jakub | 64 32 16 8 SF F | |||
63. | BYE | ||||
11. 05. 2024 14:30 | |||||
64. | (2) | Benian Oskar | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Benian O. Volník N. | |||
6:3 6:1 | 11. 05. 2024 17:00 | ||||
2. | Hubinský J. Oles N. | 16 8 SF F | |||
3. | Gróf L. Richter P. | ||||
6:0 6:3 | 11. 05. 2024 17:00 | ||||
4. | Kucharek F. Lackovič S. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Arva S. Krajčír S. | |||
5:7 7:6(3) 10:7 | 11. 05. 2024 17:00 | ||||
6. | Hvorecký M. Siqueira L. | 16 8 SF F | |||
7. | Adamović A. Švarc L. | ||||
6:3 6:4 | 11. 05. 2024 17:00 | ||||
8. | Babušík A. Chren L. | 16 8 SF F | |||
9. | Fleischmann J. Šimunič M. | ||||
6:1 6:3 | 11. 05. 2024 17:00 | ||||
10. | Valko S. Vančo G. | 16 8 SF F | |||
11. | Bartovič M. Vaškanin F. | ||||
6:1 6:2 | 11. 05. 2024 17:00 | ||||
12. | (3-4) | Vozár S. Matušík L. | 16 8 SF F | ||
13. | Krpelan J. Jasenák L. | ||||
5:7 7:5 10:2 | 11. 05. 2024 17:00 | ||||
14. | Jendrejský N. Konderla F. | 16 8 SF F | |||
15. | Hromník F. Talian P. | ||||
6:0 6:0 | 11. 05. 2024 17:00 | ||||
16. | (2) | Danko P. Ivashko M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | ||||
2 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | ||||
3 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
4 | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | ||||
5 | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | ||||
6 | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 54 | ||||
7 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
8 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 65 | ||||
9 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 71 | ||||
10 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 72 | ||||
11 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | ||||
12 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | ||||
13 | Babušík Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
14 | Hromník Filip | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | ||||
15 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | ||||
16 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | ||||
17 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
18 | Šimunič Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 104 | ||||
19 | Vaškanin Filip | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 106 | ||||
20 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | ||||
21 | Gróf Leonard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | ||||
22 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | ||||
23 | Jaškovič Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 114 | ||||
24 | Švarc Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 117 | ||||
25 | Kucharek Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 125 | ||||
26 | Piško Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 130 | ||||
27 | Gergeľ Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 131 | ||||
28 | Bartovič Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | ||||
29 | Talian Patrik | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 | ||||
30 | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 134 | ||||
31 | Slávik Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
32 | NVK | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 141 | |||
33 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | ||||
34 | NVK | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 150 | |||
35 | NVK | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 154 | |||
36 | NVK | Adamović Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 171 | |||
37 | Krpelan Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 207 | ||||
38 | NVK | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | |||
39 | Strešnák Patrik | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 271 | ||||
40 | NVK | Siqueira Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 271 | |||
41 | REG | Gulej Kini | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 271 | |||
42 | NVK | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | |||
43 | REG | Oles Nikolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | |||
44 | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
45 | NVK | Kováčik Juraj | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
46 | Valko Samuel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
47 | USP | Gál Milan | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
48 | USP | Taha Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vančo Gregor | 19. 03. 2024 | 2007 | D-ch | United Tennis Academy BA |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Budoš Lukáš | 09. 05. 2024 07:06 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | ||||
2 | Bušniak Michal | 08. 05. 2024 11:33 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
3 | Gergeľ Maximilián | 09. 05. 2024 21:45 [N] | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
4 | Križan Richard | 29. 04. 2024 21:41 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 95 | ||||
5 | Marko Martin | 05. 05. 2024 18:19 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | ||||
6 | Matunák Martin | 08. 05. 2024 22:44 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 37 | ||||
7 | Paulovič Nikolas | 08. 05. 2024 22:23 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
8 | Poklemba Filip | 10. 05. 2024 18:27 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 7 | ||||
9 | Srpoň Martin | 06. 05. 2024 22:57 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | ||||
10 | Urbánoš Filip | 07. 05. 2024 19:15 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | ||||
11 | Vavro Dominik | 09. 05. 2024 21:47 [N] | 2007 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 95 |