Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 27.06.2020 | Termín do: | 29.06.2020 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 26.06.2020 10:00 | Prokofievova 5 |
dorastenky | 48 | 24 | - | 26.06.2020 10:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Hasaj Ján, ZVR: Šramková Lucia
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Semančík Filip | ||||
6:0 6:0 | |||||
2. | Šuba Marek | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Vajgel Hugo | ||||
6:0 6:1 | |||||
4. | Přibáň Martin | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Cimra Martin | ||||
6:1 6:1 | |||||
6. | Riegel Alex | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | Škoda David | ||||
4:6 6:2 7:6(1) | |||||
8. | Rosa Alex | 64 32 16 8 SF F | |||
9. | Hajduch Marko | ||||
6:1 6:1 | |||||
10. | Linhart Martin | 64 32 16 8 SF F | |||
11. | Žilka Oliver Benjamin | ||||
6:2 7:5 | |||||
12. | Sepeši Bastien | 64 32 16 8 SF F | |||
13. | Bagin Július | ||||
6:0 6:0 | |||||
14. | Vida Dominik | 64 32 16 8 SF F | |||
15. | Šechny David | ||||
6:0 6:0 | |||||
16. | Kravec Vladimír | 64 32 16 8 SF F | |||
17. | Finta Lukáš | ||||
6:0 6:0 | |||||
18. | Onufer Samuel Patrik | 64 32 16 8 SF F | |||
19. | Pucovský Tomáš | ||||
skr | |||||
20. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 64 32 16 8 SF F | |||
21. | Ihring Walter | ||||
6:0 6:0 | |||||
22. | Halahija Nathan André | 64 32 16 8 SF F | |||
23. | Laca Martin | ||||
6:3 6:0 | |||||
24. | Obtulovič Juraj | 64 32 16 8 SF F | |||
25. | Náhlovský Filip | ||||
6:3 6:2 | |||||
26. | Krnáč Samuel | 64 32 16 8 SF F | |||
27. | Németh Martin | ||||
6:2 2:6 6:2 | |||||
28. | Dvorský Daniel | 64 32 16 8 SF F | |||
29. | Michalica Aleš | ||||
6:1 6:4 | |||||
30. | Rušin Krištof | 64 32 16 8 SF F | |||
31. | Králik Jakub | ||||
6:0 6:1 | |||||
32. | Masarčin Marcus | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Hajduch M. Obtulovič J. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Deen M. Németh M. | ||||
3:6 6:3 12:10 | |||||
4. | Riegel A. Michalica A. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Masarčin M. Norrman S. | |||
7:6(4) 6:1 | |||||
6. | Přibáň M. Cimra M. | 16 8 SF F | |||
7. | Linhart M. Sarouphim J. | ||||
6:2 6:1 | |||||
8. | Macháč M. Králik J. | 16 8 SF F | |||
9. | Náhlovský F. Laca M. | ||||
6:3 2:6 10:8 | |||||
10. | Šuba M. Sepeši B. | 16 8 SF F | |||
11. | Škoda D. Snopek S. | ||||
6:1 6:4 | |||||
12. | (3-4) | Kravec V. Rosa A. | 16 8 SF F | ||
13. | Halahija N. Krnáč S. | ||||
6:1 6:1 | |||||
14. | Bagin J. Šechny D. | 16 8 SF F | |||
15. | Vida D. Ihring W. | ||||
6:1 6:3 | |||||
16. | (2) | Vajgel H. Semančík F. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
2 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
3 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 42 | ||||
4 | Hajduch Marko | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 46 | ||||
5 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 54 | ||||
6 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 62 | ||||
7 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
8 | Náhlovský Filip | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 65 | ||||
9 | Škoda David | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 68 | ||||
10 | Šuba Marek | 31.10.2024 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 76 | ||||
11 | Sepeši Bastien | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 | ||||
12 | Vajgel Hugo | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 85 | ||||
13 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 87 | ||||
14 | Cimra Martin | 31.10.2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 88 | ||||
15 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 91 | ||||
16 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 94 | ||||
17 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 109 | ||||
18 | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 111 | ||||
19 | Žilka Oliver Benjamin | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 128 | ||||
20 | Mišenka Dodi | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 130 | ||||
21 | Laca Martin | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 137 | ||||
22 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 159 | ||||
23 | Pucovský Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Stupava | 159 | ||||
24 | Rušin Krištof | 31.10.2025 | 2003 | M | TC Stupava | 165 | ||||
25 | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 180 | ||||
26 | Onufer Samuel Patrik | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Petržalka | 184 | ||||
27 | USP | Riegel Alex | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 200 | |||
28 | Dvorský Daniel | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 228 | ||||
29 | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 275 | ||||
30 | Přibáň Martin | 31.10.2024 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 275 | ||||
31 | Vida Dominik | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 275 | ||||
32 | Linhart Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
33 | Šechny David | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
34 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | |||||
35 | Bagin Július | 31.10.2021 !!! | 2004 | M | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
36 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
37 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Norrman Simon | 27. 06. 2020 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 88 | |||||
2 | Snopek Samuel | 27. 06. 2020 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 114 | |||||
3 | Sarouphim Jean Pierre | 27. 06. 2020 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
4 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 29. 06. 2020 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adamko Jakub | 21. 06. 2020 21:45 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 263 | ||||
2 | Barcaj Matúš | 21. 06. 2020 13:59 | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 52 | ||||
3 | Bušniak Matúš | 23. 06. 2020 15:58 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 61 | ||||
4 | Bušniak Michal | 07. 05. 2020 22:14 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
5 | Čurlej Michal | 25. 06. 2020 16:37 | 2004 | M | TK Žilina | 28 | ||||
6 | Duroška Lukáš | 24. 06. 2020 17:39 | 2005 | M | VTC Pezinok | 122 | ||||
7 | Dzhurdzha Artem | 26. 06. 2020 11:42 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | ||||
8 | Fičor Oskar | 23. 06. 2020 19:10 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 275 | ||||
9 | Gula Pavel | 24. 06. 2020 17:08 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
10 | Guzoň Samuel | 25. 06. 2020 21:46 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 79 | ||||
11 | Hulín Patrik | 17. 06. 2020 18:48 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 246 | ||||
12 | Chovanec Jakub | 24. 06. 2020 21:30 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 118 | ||||
13 | Jaroščák Maximilián | 21. 06. 2020 20:23 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 208 | ||||
14 | Kido Matúš | 25. 06. 2020 14:04 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 133 | ||||
15 | Kompiš Andrej | 24. 06. 2020 19:48 | 2005 | M | TK Žilina | 113 | ||||
16 | Kompiš Tomáš | 22. 06. 2020 23:00 | 2003 | M | TK Žilina | 99 | ||||
17 | Krošlák Jakub | 22. 06. 2020 17:07 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 41 | ||||
18 | Kyjaci Samuel | 25. 06. 2020 08:00 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 34 | ||||
19 | Lazarčík Markus | 25. 06. 2020 04:19 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
20 | Lučenič Samuel | 25. 06. 2020 11:08 | 2003 | M | TC Stupava | 142 | ||||
21 | Melicherík Tomáš | 24. 06. 2020 06:47 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 72 | ||||
22 | Petráš David | 26. 06. 2020 04:51 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 64 | ||||
23 | Pivník Oliver | 26. 06. 2020 07:51 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 66 | ||||
24 | Poritskyi Andrii | 25. 06. 2020 17:25 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
25 | Šebo Alex | 21. 06. 2020 13:05 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 275 | ||||
26 | Schwarc David | 22. 06. 2020 17:33 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 93 | ||||
27 | Srnánek Martin | 20. 06. 2020 08:11 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 154 |