Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Májová 21,Bratislava 850 05 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Bušniak Matúš (C) | |||
Termín od: | 01.07.2020 | Termín do: | 05.07.2020 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 30.06.2020 9:30 | TK Slávia STU |
dorastenci | 48 | 24 | - | 30.06.2020 9:30 | TK Slávia STU |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Hasaj Ján, ZVR: Bušniak Matúš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kaťuch J. Michalik R. | ||||
7:5 6:4 | |||||
2. | Kučera P. Muránsky M. | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kopál A. Valent S. | ||||
7:6(4) 6:4 | |||||
4. | Čurlej M. Gula P. | 32 16 8 SF F | |||
5. | Dao D. Hajduch M. | ||||
7:6(5) 6:4 | |||||
6. | Lánik T. Magdolen A. | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kyjaci S. Masarčin M. | ||||
6:3 4:6 10:2 | |||||
8. | Keľo P. Almási A. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 7 | ||||
2 | Almási Alfréd | 31.10.2025 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 9 | ||||
3 | Kaťuch Jakub | 31.10.2024 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 10 | ||||
4 | Lánik Tomáš | 31.10.2024 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 11 | ||||
5 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 14 | ||||
6 | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 17 | ||||
7 | Magdolen Anton | 31.10.2024 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | 18 | ||||
8 | Valent Stanislav | 31.10.2024 | 2002 | M | TKM Betliar | 19 | ||||
9 | Kopál Adrián | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 22 | ||||
10 | Bežák Milan | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 24 | ||||
11 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
12 | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 26 | ||||
13 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 28 | ||||
14 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 30 | ||||
15 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
16 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
17 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 34 | ||||
18 | Žilkay Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 35 | ||||
19 | Mísař Aleš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 36 | ||||
20 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 37 | ||||
21 | Palčo Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
22 | Krošlák Jakub | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 41 | ||||
23 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 42 | ||||
24 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 43 | ||||
25 | Červenák Peter | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Jednotka Bratislava | 44 | ||||
26 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 45 | ||||
27 | Hajduch Marko | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 46 | ||||
28 | Šramko Marcel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 46 | ||||
29 | Smoleňák Hugo | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 48 | ||||
30 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 53 | ||||
31 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 54 | ||||
32 | Lazarčík Markus | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
33 | Kovalík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 57 | ||||
34 | Lupták Adam | 31.10.2024 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 60 | ||||
35 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 62 | ||||
36 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
37 | STZ | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 66 | |||
38 | USP | Škoda David | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 68 | |||
39 | USP | Sepeši Bastien | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 | |||
40 | STZ | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 79 | |||
41 | STZ | Vajgel Hugo | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 85 | |||
42 | STZ | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 88 | |||
43 | STZ | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 90 | |||
44 | USP | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 94 | |||
45 | STZ | Minich Sebastián | 31.10.2025 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 138 | |||
46 | USP | Sarouphim Jean Pierre | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
47 | USP | Shilov George | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
48 | USP | Linhart Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Náhlovský Filip | 05. 05. 2020 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 65 | |||||
2 | Safko Sebastián Jonáš | 10. 05. 2020 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 83 | |||||
3 | Imrišek Lukáš | 10. 05. 2020 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 87 | |||||
4 | Cimra Martin | 10. 06. 2020 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 88 | |||||
5 | Halahija Nathan André | 04. 06. 2020 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 91 | |||||
6 | Kompiš Tomáš | 03. 05. 2020 | 2003 | M | TK Žilina | 99 | |||||
7 | Kuna Tomáš | 07. 05. 2020 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 102 | |||||
8 | Papuščák Šimon | 13. 05. 2020 | 2005 | M | TKM Martin | 109 | |||||
9 | Kompiš Andrej | 03. 05. 2020 | 2005 | M | TK Žilina | 113 | |||||
10 | Čistý Maximilián | 29. 05. 2020 | 2003 | M | VTC Pezinok | 114 | |||||
11 | Chovanec Jakub | 08. 05. 2020 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 118 | |||||
12 | Žilka Oliver Benjamin | 12. 05. 2020 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 128 | |||||
13 | Mišenka Dodi | 08. 05. 2020 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 130 | |||||
14 | Kido Matúš | 12. 05. 2020 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 133 | |||||
15 | Laca Martin | 19. 05. 2020 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 137 | |||||
16 | Jakubovič Xavier | 28. 05. 2020 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 162 | |||||
17 | Přibáň Martin | 02. 06. 2020 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 275 | |||||
18 | Šebo Alex | 17. 05. 2020 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 275 | |||||
19 | Poritskyi Andrii | 18. 05. 2020 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Krnáč Samuel | 18. 06. 2020 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 109 | |||||
2 | Snopek Samuel | 01. 07. 2020 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 114 | |||||
3 | Ihring Walter | 20. 06. 2020 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 180 | |||||
4 | Poklemba Filip | 01. 07. 2020 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Baranec Dušan | 29. 06. 2020 13:36 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
2 | Barcaj Matúš | 21. 06. 2020 13:32 | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 52 | ||||
3 | Bottlik Richard | 25. 06. 2020 09:14 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 180 | ||||
4 | Bušniak Michal | 28. 06. 2020 16:42 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
5 | Dvorský Daniel | 09. 06. 2020 11:01 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 228 | ||||
6 | Dzhurdzha Artem | 26. 06. 2020 10:58 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | ||||
7 | Gálik Matej | 24. 06. 2020 11:45 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 3 | ||||
8 | Garaj Bruno | 27. 06. 2020 23:01 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 72 | ||||
9 | Gibala Martin | 28. 06. 2020 13:27 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 15 | ||||
10 | Jergič Daniel | 25. 06. 2020 09:01 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 49 | ||||
11 | Karol Miloš | 29. 06. 2020 06:41 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 6 | ||||
12 | Krajčí Michal | 24. 06. 2020 05:22 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 21 | ||||
13 | Marošík Norbert | 23. 06. 2020 11:11 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 12 | ||||
14 | Mazák Maxim | 01. 07. 2020 10:25 [N] | 2004 | M | TK Žilina | 275 | ||||
15 | Medveď Jakub | 25. 06. 2020 11:26 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 190 | ||||
16 | Melaga Samuel | 28. 06. 2020 13:30 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 224 | ||||
17 | Melicherík Tomáš | 30. 06. 2020 05:42 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 72 | ||||
18 | Naď Peter | 23. 06. 2020 19:11 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 8 | ||||
19 | Novák Maxim | 29. 06. 2020 20:07 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | ||||
20 | Novanský Michal | 24. 06. 2020 12:08 | 2002 | M | OZ Slávia Trnava | 87 | 2 | |||
21 | Palovič Lukáš | 19. 06. 2020 21:35 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 128 | 4 | |||
22 | Partl Juraj | 30. 06. 2020 21:11 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 74 | ||||
23 | Pokorný Lukáš | 23. 06. 2020 06:40 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 1 | ||||
24 | Pucovský Tomáš | 26. 06. 2020 08:58 | 2004 | M | TC Stupava | 159 | ||||
25 | Sedliak Šimon | 26. 06. 2020 17:43 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 13 | ||||
26 | Schwarc David | 24. 06. 2020 16:12 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 93 | ||||
27 | Sura Ivan | 28. 06. 2020 13:17 | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 16 | ||||
28 | Verčík Ivo | 29. 06. 2020 19:30 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 20 | ||||
29 | Vlčko Karol | 29. 06. 2020 10:21 | 2004 | M | TK Nová Dubnica | 23 |