Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Názov turnaja: | YONEX CUP 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 01 Žilina | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kališ Branislav (B) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Bača Michal (C) | |||
Termín od: | 21.07.2020 | Termín do: | 24.07.2020 | |
Kontakt: | Ing. Anton Blaško | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902129623, mobil - 0911741962, | |||
Kontakt e-mail: | office@tkzilina.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 20.07.2020 10:00 | TK Žilina |
dorastenky | 48 | 24 | - | 20.07.2020 10:00 | TK Žilina |
Poznámky:
ubytovanie, rozpis, správa, vyhodnotenie
časový harmonogram nájdete na www.tkzilina.sk
VR: Kališ Branislav, ZVR: Bača Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Muránsky M. Baranec D. | ||||
2:6 6:3 10:6 | |||||
2. | Kučera P. Mísař A. | 32 16 8 SF F | |||
3. | Masarčin M. Kyjaci S. | ||||
7:5 6:1 | |||||
4. | Naď P. Krajčí M. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | STZ | Naď Peter | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 8 | |||
2 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 12 | ||||
3 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 14 | ||||
4 | Sura Ivan | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 16 | ||||
5 | Valent Stanislav | 31.10.2024 | 2002 | M | TKM Betliar | 19 | ||||
6 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 20 | ||||
7 | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 21 | ||||
8 | Kopál Adrián | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 22 | ||||
9 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
10 | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 26 | ||||
11 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
12 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 28 | ||||
13 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 30 | ||||
14 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
15 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 34 | ||||
16 | Mísař Aleš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 36 | ||||
17 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 37 | ||||
18 | Hudák Max | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 39 | ||||
19 | Krošlák Jakub | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 41 | ||||
20 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 42 | ||||
21 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 43 | ||||
22 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 45 | ||||
23 | Šramko Marcel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 46 | ||||
24 | Hlaváč Roland | 31.10.2024 | 2002 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 51 | ||||
25 | Barcaj Matúš | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 52 | ||||
26 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 53 | ||||
27 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 54 | ||||
28 | Kovalík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 57 | ||||
29 | Lupták Adam | 31.10.2024 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 60 | ||||
30 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 62 | ||||
31 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
32 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 66 | ||||
33 | Škoda David | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 68 | ||||
34 | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | ||||
35 | Keller Dávid | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | 1.TC Humenné | 71 | ||||
36 | Sepeši Bastien | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 | ||||
37 | STZ | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 79 | |||
38 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 83 | ||||
39 | STZ | Vajgel Hugo | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 85 | |||
40 | STZ | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 88 | |||
41 | STZ | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 90 | |||
42 | USP | Kompiš Tomáš | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Žilina | 99 | |||
43 | USP | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 113 | |||
44 | WC | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 118 | |||
45 | USP | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 162 | |||
46 | USP | Dubeň Matúš | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 165 | |||
47 | USP | Bottlik Richard | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 180 | |||
48 | USP | Mazák Maxim | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Žilina | 275 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Imrišek Lukáš | 12. 06. 2020 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 87 | |||||
2 | Halahija Nathan André | 25. 06. 2020 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 91 | |||||
3 | Dzhurdzha Artem | 28. 06. 2020 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | |||||
4 | Kuna Tomáš | 21. 05. 2020 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 102 | |||||
5 | Novák Kristián Jakub | 18. 06. 2020 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 105 | |||||
6 | Papuščák Šimon | 31. 05. 2020 | 2005 | M | TKM Martin | 109 | |||||
7 | Krnáč Samuel | 18. 06. 2020 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 109 | |||||
8 | Belák Michal | 30. 05. 2020 | 2003 | M | TK Vrútky | 119 | |||||
9 | Žilka Oliver Benjamin | 05. 06. 2020 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 128 | |||||
10 | Kido Matúš | 24. 05. 2020 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 133 | |||||
11 | Medveď Jakub | 14. 06. 2020 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 190 | |||||
12 | Melaga Samuel | 21. 05. 2020 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 224 | |||||
13 | Hulín Patrik | 04. 06. 2020 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 246 | |||||
14 | Přibáň Martin | 29. 06. 2020 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 275 | |||||
15 | Poklemba Filip | 30. 06. 2020 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
16 | Paulovčák Sebastián | 13. 06. 2020 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | ||||||
17 | Poritskyi Andrii | 23. 05. 2020 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vaco Marek | 09. 07. 2020 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 142 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Almási Alfréd | 19. 07. 2020 11:32 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 9 | ||||
2 | Cimra Martin | 19. 07. 2020 21:00 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 88 | ||||
3 | Dráb Martin | 20. 07. 2020 06:58 | 2003 | M | TKM Betliar | 94 | ||||
4 | Garaj Bruno | 20. 07. 2020 18:31 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 72 | ||||
5 | Jergič Daniel | 19. 07. 2020 20:04 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 49 | ||||
6 | Lánik Tomáš | 17. 07. 2020 07:16 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 11 | ||||
7 | Lazarčík Markus | 14. 07. 2020 15:31 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
8 | Magdolen Anton | 14. 07. 2020 01:34 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | 18 | ||||
9 | Macháč Max Mikuláš | 19. 07. 2020 23:29 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 94 | ||||
10 | Melicherík Tomáš | 19. 07. 2020 21:25 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 72 | ||||
11 | Michalik Radovan | 18. 07. 2020 09:12 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 7 | ||||
12 | Minich Sebastián | 20. 07. 2020 09:16 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 138 | ||||
13 | Naňo Marek | 19. 07. 2020 22:49 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 246 | ||||
14 | Palčo Matej | 03. 07. 2020 13:13 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
15 | Petráš David | 15. 07. 2020 21:56 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 64 | ||||
16 | Semančík Filip | 20. 07. 2020 07:24 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
17 | Ševčík Jakub | 20. 07. 2020 08:01 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 101 | ||||
18 | Schwarc David | 19. 07. 2020 22:08 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 93 | ||||
19 | Smoleňák Hugo | 14. 07. 2020 10:43 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 48 | ||||
20 | Štancel Adrián | 19. 07. 2020 10:13 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 75 | ||||
21 | Vlčko Karol | 19. 07. 2020 16:56 | 2004 | M | TK Nová Dubnica | 23 | ||||
22 | Žilkay Filip | 15. 07. 2020 12:45 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 35 |