Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110070 - TJT Michalovce | |||
Názov turnaja: | GMI MICHALOVCE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | P.O.Hviezdoslava 1 Michalovce | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Janda Miroslav (C) | |||
Termín od: | 05.03.2022 | Termín do: | 08.03.2022 | |
Kontakt: | Miroslav Janda | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915917303, mobil - 0905981935, | |||
Kontakt e-mail: | mirojanda65@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 03. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 04.03.2022 12:00 | V mieste konania |
dorastenky | 32 | 16 | - | 04.03.2022 12:00 | V mieste konania |
Poznámky:
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR:Kičiň Ivan, ZVR: Janda Miroslav
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kovalík Jakub | ||||
2. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
3. | Zavacký Peter | ||||
6:1 6:3 | |||||
4. | Jánošík Timotej | 32 16 8 SF F | |||
5. | Nemjo Filip | ||||
6:1 6:0 | |||||
6. | Macák Milan | 32 16 8 SF F | |||
7. | Mihálik Samuel | ||||
6:1 6:2 | |||||
8. | Jáger Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
9. | Paulovčák Sebastián | ||||
6:2 6:0 | |||||
10. | Ovsijčuk Erik | 32 16 8 SF F | |||
11. | Šimko Adam | ||||
6:1 6:0 | |||||
12. | Mattoš Adam | 32 16 8 SF F | |||
13. | Madej Jakub | ||||
6:4 6:3 | |||||
14. | Kral Elias | 32 16 8 SF F | |||
15. | Kolodžej Filip | ||||
6:2 6:3 | |||||
16. | Safko Sebastián Jonáš | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kovalík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 19 | ||||
2 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 25 | ||||
3 | Mattoš Adam | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 60 | ||||
4 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 69 | ||||
5 | Jánošík Timotej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 70 | ||||
6 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 72 | ||||
7 | Jáger Tomáš | 31.10.2025 | 2004 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 77 | ||||
8 | Nemjo Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 84 | ||||
9 | Kral Elias | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 88 | ||||
10 | Macák Milan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 89 | ||||
11 | Šimko Adam | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Slavoj Deva Trebišov | 109 | ||||
12 | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 124 | ||||
13 | Mihálik Samuel | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slavoj Deva Trebišov | 135 | ||||
14 | Zavacký Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 144 | ||||
15 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 171 | ||||
16 | Ovsijčuk Erik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
17 | Goffa Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
18 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
19 | Tarr Sebestyén | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
20 | Talama Ostap | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
21 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
22 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartoš Oliver | 02. 03. 2022 10:59 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 75 | ||||
2 | Bottlik Richard | 02. 03. 2022 09:35 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 36 | ||||
3 | Danko Peter | 03. 03. 2022 18:32 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
4 | Duraj Martin | 01. 03. 2022 15:04 | 2005 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 95 | ||||
5 | Hanušovský Lukáš | 02. 03. 2022 08:59 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 100 | ||||
6 | Hlivjak Oliver | 02. 03. 2022 09:13 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 87 | ||||
7 | Hulín Patrik | 03. 03. 2022 08:23 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 31 | ||||
8 | Jakubovič Xavier | 12. 02. 2022 18:03 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 33 | ||||
9 | Kecskés Oliver | 03. 03. 2022 07:30 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 28 | ||||
10 | Kravec Vladimír | 21. 02. 2022 18:49 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 85 | ||||
11 | Lábaj Patrik | 04. 03. 2022 14:59 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 53 | ||||
12 | Matunák Martin | 26. 02. 2022 10:59 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 111 | ||||
13 | Medveď Jakub | 01. 03. 2022 11:52 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 35 | ||||
14 | Melaga Samuel | 02. 03. 2022 12:57 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 30 | ||||
15 | Paulovič Nikolas | 01. 03. 2022 15:14 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 37 | ||||
16 | Rosa Alex | 02. 03. 2022 20:34 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 54 | ||||
17 | Solčan Adam | 01. 03. 2022 13:07 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 228 | ||||
18 | Šuchter Martin | 02. 03. 2022 16:04 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 185 | ||||
19 | Turek Sebastian | 05. 03. 2022 08:31 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 255 | ||||
20 | Vanta Michal | 02. 03. 2022 19:13 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 283 | ||||
21 | Vateha Matúš | 02. 03. 2022 17:46 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 66 |